تیروئید

تیروئید

وقتی حال تیروئیدتون خوب نیست!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
غده تیروئید دو هورمون تولید می کند که برای بدن بسیار حیاتی می باشد و سرعت عملکرد سلول های بدن را تنظیم می کند که درصورت اختلال در این هورمون ها انسان دچار کم کاری یا پرکاری تیروئید می شود.
علائم تیروئید

جدی ترین علامت تیروئید در خانم ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از زنان علائم اختلالات تیروئید را در بدن خودشان دارند اما به هیچ وجه این موضوع را جدی نمی گیرند، در حالی که نادیده گرفتن این نشانه ها خطرناک است!
چشم تیروئید

چشمانی که علامت تیروئید دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تیروئید غده ای است که در زیر گلو قرار گرفته و نقش مهمی در متابولیسم بدن دارد؛ و اگر این غده درست عمل نکند مشکلات زیادی برای بدن بوجود می آید.
درمان تیروئید خانگی

رفع سریع مشکل تیروئید بدون دارو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تیروئید حیاتی ترین نقش در سوخت و ساز بدن را داد و در صورت بروز مشکل برای تیروئید میتوانید با سریع و راحت ترین روش ها بدون مصرف دارو آن را درمان کنید.
درمان کم کاری تیروئید

بهترین گیاهان دارویی برای کم کاری تیروئید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“کم کاری تیروئید” در بین بیماری های غدد درون ریز شایع ترین بیماری پس از دیابت می باشد که در مراحل اولیه قابل تشخیص نیست و در صورت پیشرفت می تواند تعادل طبیعی بدن را به هم بریزد.
تیروئید

خوراک مفید برای شمایی که تیروئیدتان کم کار است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برای درمان کم کاری تیروئید مصرف غذاها و داروهای مناسب بسیار موثر و بسیار حائز اهمیت است، بنابراین بهتر است با مواد غذایی مفید و مضر برای کم کاری تیروئید آشنا باشید.
نشانه گواتر

نشانه های اصلی گواتر و عوارض آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
گواتر چیست و چه نشانه هایی دارد؟ چگونه می توانیم متوجه وجود گواتر در بدن خود شویم؟ از تشخیص تا درمان گواتر نیاز به بررسی کامل دارد که در ادامه مشاهده می کنید.
درمان گواتر

درمان گیاهی گواتر؛ از دمنوش تا معجون

زمان مطالعه : 14 دقیقه
گواتر به بزرگ شدن غده تیروئید گفته می شود که با درد و تورم همراه است. برای درمان گواتر می توانید بدون دارو از روش های خانگی و طب سنتی استفاده کنید.
تشخیص تیروئید

روش تشخیص رایگان تیروئید در منزل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مشکل تیروئید جزء بیماری های رایج در جهان است. روش های تشخیص رایگان و ساده در منزل به افراد در تشخیص سریع تر و پیشگیری از این مشکل کمک بسزایی میکند.
تاثیر تیروئید بر مو

وقتی موهاتون میگه تیروئید دارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بیماری کم کاری یا پرکاری تیروئید علائم و نشانه های مختلفی دارد. یکی از علامت های این بیماری می تواند روی موهای شما باشد.
ریزش موی تیروئیدی

از این راه ریزش موی تیروئیدی را متوقف کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ریزش مو اتفاق ناخوشایندی است که یکی از عوامل ایجاد آن کم کاری یا پر کاری تیروئید شدید یا طولانی مدت است که بدین منظور می توان برای جلوگیری از آن دست به اقدامات ساده ای زد.
درمان تیروئید پرکار

نسخه قدیمی ها برای درمان تیروئید پرکار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تیروئید یکی از بیماری هایی است که زندگی یک شخص را تحت شعاع قرار می دهد، پس بهتر است برای داشتن زندگی هرچه سالم تر درمان و پیشگیری از این بیماری را بدانید.
خواص ید

نقش ید در بدن و عوارض کمبودش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
ید یک ماده معدنی برای تولید هورمون تیروئید می باشد که از طریق مواد غذایی تامین می شود. میزان مصرف ید بدن خود را بدانید تا از عوارض کمبود آن پیشگیری کنید.
آزمایش تیروئید

13 نکته در رابطه با تیروئید که همه باید بدانند!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تیروئید مسئول تنظیم سوخت و ساز بدن است. بسته به اینکه تیروئید مشکل کم کاری یا پر کاری دارد، مشکلاتی برای بیمار ایجاد می شود
یوگای تیروئید

چند حرکت یوگا برای خوب شدن حال تیروئیدتان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حرکات یوگا فواید و مزایای بسیاری را به همراه دارد، از فواید انجام برخی حرکت های یوگا می توان به تقویت و درمان تیروئید نیز اشاره کرد.
صفحه 1 از 3