درمان واریس

علت واریس پا
برخی افراد روزانه کارهای اشتباهی انجام می دهند که نمی دانند باعث آسیب به رگ های پا و ایجاد واریس پا می شوند. برای سلامت پاها از این اشتباهات جلوگیری کنید.
درمان واریس صورت

دوای درد رگهای عنکبوتی یا همان واریس صورت

زمان مطالعه : 14 دقیقه
رگ های عنکبوتی یا واریس صورت با افزایش سن بیشتر ظاهر می شوند اما روش هایی در طب سنتی و طب مدرن برای جلوگیری یا درمان این مشکل پوست وجود دارد.
رگ واریس

تهدید قلب و ریه با رگ های واریسی!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رگ های واریس را حتما باید جدی گرفت و برای درمان آن ها اقدام کرد، رگ های واریسی عوارض خطرناکی برای انسان دارد و سلامت قلب و ریه را تهدید می کند.
بیرون زدگی رگ دست

بیرون زدگی رگهای دست چطور رفع میشه؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
در بعضی مواقع به دلیل کهولت سن یا عوامل تاثیر گذار دیگر رگ های دستتان به طور غیر معمولی بیرون می زند و ظاهر زیبایی ندارد، اما این مشکل درمان دارد.
رگ های واریسی

واریس تار عنکبوتی چیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رگ های واریسی تار عنکبوتی، رگ هایی هستند که به شکل رگه های باریک در سطح پوست دیده می شوند. یکی از درمان های این نوع واریس، پوشیدن جوراب واریس است.
درمان واریس

فرمول درمان واریس با گوجه فرنگی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای درمان واریس روش های مختلفی وجود دارد، اما یک روش خانگی برای درمان واریس بسیار موثر است و می تواند به شما در روند درمان واریس کمک فراوانی کند.
ورزش واریس

ساده ترین ورزش برای درمان واریس پا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
امروزه به دلیل کمتر شدن تحرک و برخی دلایل دیگر ایجاد رگ های واریسی و عنکبوتی در افراد بسیار افزایش یافته است، برای درمان واریس پا ورزش هایی ساده اما کاربردی وجود دارد.
مواد مضر برای واریس

خوردنی هایی که واریس رو بدتر می کنن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که واریس دارند باید توجه ویژه ای به داشتن یک رژیم غذایی سالم داشته باشند، به دلیل اینکه مصرف برخی مواد غذایی در هنگام واریس مضر است و علائم واریس را بدتر می کند.
اسکلروتراپی

اسکلروتراپی راه رهایی از رگهای عنکبوتی و واریسی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اسکلروتراپی یکی از روش های درمان واریس یا رگ های عنکبوتی بد شکل می باشد که با تزریق دارو به رگ ها انجام می شود.
واریس پا

درمان قطعی واریس پا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
واریس، از شکسته شدن رگ های خونی و تراوش خون به منطقه آسیب دیده ایجاد می شود.واریس می تواند در هر قسمت بدن ایجاد شود،اما در قسمت های پایینی بدن متداول تر است.
درمان واریس

8 نسخه قوی برای درمان واریس در مدت کوتاه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای درمان واریس اگر قصد استفاده از مواد طبیعی و روش های خانگی را دارید بهتر است بهترین ها را بشناسید و با استفاده درست خیلی سریع سیاه رگهای واریسی را رفع کنید.
درمان واریس

آنچه که در مورد واریس نمیدانید + درمان طب سنتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
درمان های زیادی برای رفع واریس وجود دارد که با توجه به شدت بیماری باید یکی از آن ها را انتخاب کرد رژیم غذایی نیز می تواند به رفع آن کمک کند.
قرص واریس

واریس با چه قرصی درمان می شود؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
درمان واریس پا با روش های مختلفی انجام می پذیرد یکی از آن ها استفاده از قرص و پماد است هر چند این داروها نیز عوارضی دارند که باید به آن ها توجه کرد.
علل بیماری ترومبوفلبیت

بیماری ترومبوفلبیت چیست و چه علائمی دارد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ترومبوفلبیت یک بیماری است که معمولا با لخته شدن خون در رگ های پا ایجاد می شود و علائمی مانند درد و تورم دارد که سلامت بدن را به خطر می اندازد.
واریس بارداری

واریس بارداری چیست و درمان آن چگونه است؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بارداری سبب تغییر سریع ارگانیسم بدن مادر می شود و اولین اثر آن کند کردن جریان خون در رگ های ران ها و ساق پا است که منجر به واریس بارداری می شود.
صفحه 1 از 2