یوگا

تغذیه مناسب یوگا

تغذیه قبل و بعد تمرینات یوگا

تاریخ انتشار : 22 شهریور 1400زمان مطالعه : 4 دقیقه
در تمرینات ورزشی تغذیه صحیح نقش بسیار مهمی دارد، اگر تغذیه مناسبی داشته باشید تاثیر گذاری ورزش بر روی بدن شما دوبرابر میشود.
درس های یوگا

این قوانین یوگا را یکبار در عمرتان بخوانید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هر ورزشی قوانین مخصوص خود را دارد، قوانین ورزش یوگا نانوشته هستند اما دانستن آنها به شما کمک میکند که تاثیرات بیشتری از ورزشی که انجام میدهید بگیرید.
یوگا برای دیابت

یوگای مخصوص و مفید برای دیابتی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای افراد مبتلا به دیابت انجام حرکات یوگا همراه با رفتارهای درست درشیوه ی زندگی می تواند از بروز علائم و عوارض دیابت جلوگیری کرده و حتی کمک می کند تا این بیماری درمان شود.
یوگا برای فشار خون

بهترین حرکت یوگا برای فشار خونی ها

زمان مطالعه : 15 دقیقه
فشار خون بالا بیماری است که اگر کنترل نشود منجر به حملات قلبی، سکته مغزی و حتی مرگ می شود. بهترین راه تنظیم فشارخون انجام حرکات یوگا می باشد.
حقایق یوگا

حقایقی که احتمالا درباره یوگا نمیدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش یوگا یکی از پرطرفدارترین و بهترین ورزش ها در دنیا شناخته شده است. این ورزش دارای فواید و اثرات مثبتی بر سلامت جسم و روح شما می باشد.
تاریخچه یوگا

تاریخچه جذاب یوگا و انواع آن

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1400زمان مطالعه : 5 دقیقه
ورزش یوگا، از ورزش های جهانی و بسیار پرطرفدار می باشد که تاریخچه جالبی دارد و حتما توصیه می شود قبل از اجرای این ورزش، پیشینه و تاریخچه آنرا مطالعه کنید.
روز جهانی یوگا

تاریخ روز جهانی یوگا + پیام تبریک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یوگا از رشته های ورزشی پرطرفدار در سطح جهان می باشد که به همین دلیل روز 21 ژوئن مصادف با روز جهانی یوگا در تقویم جهانی مشخص و ثبت شده است.
یوگای چشم

تقویت چشم این بار با یوگا + آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در صورت استفاده افراطی از چشم ممکن است چشم دچار اختلالات بینایی شود که می توان با انجام تمرینات یوگا به چشم ها استراحت داد و این مشکلات را از بین برد.
درمان گردن درد با یوگا

حرکات یوگایی برای درمان درد گردن و شانه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
همیشه لازم نیست برای درمان گردن درد داروهای شیمیایی مصرف کنید شما می توانید با انجام حرکات ساده یوگا به کاهش درد شانه و گردن خود کمک کنید.
آرامش روحی

راه رسیدن به آرامش روحی در سریعترین زمان ممکن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استرستان را کنترل کنید و ورزش را فراموش نکنید آرامش روحی بدون مثبت اندیشی و روحیه قوی بدست نمی آید پس برای رسیدن به آن تلاش کنید.
یوگا در بارداری

یوگا در بارداری ؛ کدام ماه کدام حرکت ؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
مادران باردار برای انجام تمرینات یوگا حتما بایستی به این ورزش در ماه های مختلف دوران بارداری خود آشنا باشند تا خطری جنین و خود آنها را تهدید نکند.
یوگا برای کاهش استرس

یوگایی مخصوص استرسی ها

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یوگا از جمله تمرینات عالی برای کاهش استرس می باشد که هم باعث حفظ آرامش روح و روان می شود و هم از آسیباتی که استرس به بدن وارد می کند جلوگیری می کند.
یوگا کودکان

چند حرکت ساده یوگا مناسب کودکان و نوجوانان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
قبل از پرداختن به فواید ورزش یوگا در کودکان بهتر است والدین بدانند که فرزند آنها از چه سنی و در چه شرایطی آمادگی انجام این حرکات تمرکزی را دارد.
یوگای تیروئید

چند حرکت یوگا برای خوب شدن حال تیروئیدتان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
حرکات یوگا فواید و مزایای بسیاری را به همراه دارد، از فواید انجام برخی حرکت های یوگا می توان به تقویت و درمان تیروئید نیز اشاره کرد.
تقویت متابولیسم بدن

تقویت متابولیسم بدن به روش چشم بادامی ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افزایش و تقویت متابولیسم بدن برای افزایش انرژی و سلامت بدن ضروریست. شما می توانید با انجام چند حرکت ورزشی ساده، متابولیسم بدن تان را بالا ببرید.
صفحه 1 از 3