درد سیاتیک

درد پایین کمر
درد پایین کمر به علت مشکلاتی مانند سیاتیک، تنگی کانال نخاع و مشکلات مادرزادی رخ می دهد اما با تغییر سبک زندگی می توان به آن غلبه کرد.
علت سیاتیک

مشکلی که شما رو سیاتیکی میکنه!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیاتیک دردی است که در قسمت تحتانی کمر یا باسن ایجاد می شود و به پای سمت چپ منتقل می شود که این درد می تواند خفیف یا شدید باشد.
درد سیاتیک در بارداری

درمان ساده و بی دردسر سیاتیک در بارداری + آموزش

زمان مطالعه : 14 دقیقه
اضافه وزن در دوران بارداری یکی از علت های درد سیاتیک در این دوران است که با انجام تمرین های ساده میتوان شدت درد سیاتیک را کاسته و از کمر درد بیشتر جلوگیری کرد.
تمرینات سیاتیک

آموزش تمریناتی مختص کاهش درد رگ سیاتیک

زمان مطالعه : 9 دقیقه
سیاتیک دردی است که از کمر تا پاها احساس می شود و حتی در راه رفتن و ایستادن مشکل ایجاد می کند. این دردها با تمرینات مناسب سیاتیک کاهش می یابند.
درمان سیاتیک

کدام ورزش درد سیاتیک را سریع تر درمان می کند؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
درد سیاتیک معمولا از ناحیه کمر و یک طرف باسن شروع شده و به پاها انتقال می یابد با تقویت عضلات کمر می توان این دردها را تا حد زیادی درمان کرد.
سیاتیک

علل اصلی درد سیاتیک و راه های درمان درد سیاتیک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
شایع ترین علت درد سیاتیک پارگی دیسک کمر ، تنگی کانال نخاعی ولیزخوردگی مهره های کمر است. این سه بیماری مهم هستند و معمولا نیاز به عمل جراحی دارند.
دردهای خطرناک

این دردهای خطرناک یعنی؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
دردهای خطرناک کدام دردها هستند؟ حتما برایتان پیش آمده که یکدفعه دردی شدید در یکی از بخش های بدنتان ناگهان شروع شده و تا چند ثانیه بعد اثری از آن درد شدید باقی نمانده باشد. این دردها می تواند نشانه از یک بیماری باشد.
علت و درمان درد سیاتیک

علت “درد سیاتیک” و روش های درمان طبیعی آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“درد سیاتیک” بسیاری از افراد را آزار داده و درد بسیار حادی می باشد، سیاتیک از طولانی ترین و بزرگ ترین عصب ها در میان اعصاب بدن می باشد.
تسکین درد سیاتیک

تسکین درد سیاتیک در 10 دقیقه با سرکه سیب! + روش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش جالب خانگی و کاملا طبیعی برای تسکین درد سیاتیک پا و کمر به شما معرفی خواهیم کرد که در مدت زمان بسیار کوتاهی شما را از دردهای عصب سیاتیک رها می سازد.