تاریخ تولد بازیگران

سحر جعفری جوزانی
امروز 11 تیر همزمان با سالروز تولد سحر جعفری جوزانی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از او آشنا میکنیم.
مهدی پاکدل

تولد چهره های مشهور ایرانی در 10 تیر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروز 10 تیر همزمان با سالروز تولد چند بازیگر مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.
پردیس احمدیه

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 8 تیر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 8 تیر همزمان با سالروز تولد و درگذشت دو بازیگر مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از او آشنا میکنیم.
الناز شاکردوست

تولد چهره های مشهور ایرانی در 7 تیر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 7 تیر همزمان با سالروز تولد الناز شاکردوست و سهراب شهید ثالث از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را بیشتر با آنها آشنا میکنیم.
اشکان اشتیاق

تولد و درگذشت چهره های مشهور ایرانی در 6 تیر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 6 تیر همزمان با سالروز تولد و درگذشت چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.
مجید قناد

تولد چهره های مشهور ایرانی در 5 تیر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 5 تیر همزمان با سالروز تولد مجید قناد از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از او آشنا میکنیم.
پوریا پورسرخ

تولد چهره های مشهور ایرانی در 4 تیر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروز 4 تیر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی از جمله پوریا پورسرخ و هدیه تهرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.
مهدی پاکدل

با کدوم سلبریتی ها تو یه ماه بدنیا اومدی؟ (تیر)

تاریخ انتشار : 3 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
چهره های مشهور بسیاری همچون هنرمندان، ورزشکاران و ... در ایران متولد تیرماه هستند که در این بخش از نمناک با آنها آشنا می شوید.
فرزاد فرزین

تولد چهره های مشهور ایرانی در 3 تیر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 3 تیر همزمان با سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.
پرویز پرستویی

تولد چهره های مشهور ایرانی در 2 تیر

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 2 تیر همزمان با سالروز تولد پرویز پرستویی، مسعود آب پرور و امید بنکدار از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با آنها آشنا میکنیم.
مریم کاویانی

چهره های مشهور ایرانی متولد 1 تیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروز 1 تیر سالروز تولد چند تن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.
امیر جدیدی

چهره های مشهور ایرانی متولد 31 خرداد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروز 31 خرداد همزمان با سالروز چند تن از هنرمندان و چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.
مصطفی زمانی

چهره های مشهور ایرانی متولد 30 خرداد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 30 خرداد همزمان با سالروز تولد مصطفی زمانی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از او آشنا میکنیم.
رضا کیانیان

چهره های مشهور ایرانی متولد 29 خرداد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 29 خرداد همزمان با سالروز تولد چندتن از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.
خسرو احمدی

چهره های مشهور ایرانی متولد 28 خرداد

زمان مطالعه : 1 دقیقه
امروز 28 خرداد همزمان با سالروز تولد حمیرا ریاضی و خسرو احمدی از چهره های مشهور ایرانی است که در ادامه شما را با بیوگرافی کوتاهی از آنها آشنا میکنیم.
صفحه 1 از 25