عجیب و غریب

بارش دلار

شهری که از آسمانش دلار می بارد!!

تاریخ انتشار : 1 آذر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصور کنید شما هم بین زن و مردهای خوشحالی هستید که در حال جمع کردن کلی دلار از روی زمین هستند و تمام مدت به چطور خرج کردن این اسکناس ها فکر میکنید.
عکس فرمالیته عروس

پز بالای عروس همه را به دردسر انداخت

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ایده خاص و متفاوت عروس برای عکس فرمالیته اش با تمام مخالفت های داماد، عملی شد اما اتفاقی غیرمنتظره همه چیز را بهم ریخت و تمام نقشه ها را نقش برآب کرد.
تقدیم عروس به مرد غریبه

ماجرای جنجالی تازه عروس و داماد با مرد غریبه!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تصمیم و اقدام مرد جوان، تنها چند ماه بعد از ازدواجی باشکوه و مجلل، نه تنها بهت و تعجب همه را به همراه داشت بلکه با واکنش های تندی همراه بود.
گوشی موبایل زندان

کار باورنکردنی زندانی خطرناک با گوشی موبایل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زندانی خطرناک برای رفع محدودیت های زندان، تصمیم عجیبی و باورنکردنی برای گوشی همراه خود گرفت که برای چندین ماه جان خود را به خطر انداخت.
سیمان داخل قلب

فرو رفتن عجیب سیمان داخل قلب بیمار!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
سیمان به نحوه باورنکردنی داخل قلب فرو رفته بود و مرد بینوا درد بسیار شدیدی را تحمل میکرد، اما این اتفاق باورنکردنی دقیقا چگونه رخ داده است؟!
بازی خطرناک کودک

شیطنت خطرناک پسر 4 ساله دور گردن مادرش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن جوان در حال تمیز کردن حمام بود که مثل همیشه پسرش در جریان بازی هایی که مدام با مادر خود داشت، به سراغش آمد. پس از دقایقی مادر متوجه اتفاقی جدی شد.
بلندترین موی جهان

گیسو کمند واقعی با موهای 3 متری اش!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
موهای بلند آرزوی بسیاری از دختران است. برخی از دختران هم برای ثبت رکورد موهای خود را بلند می کنند مانند دختری با موهای 3 متری که بلندترین موی جهان را دارد.
مرگ باورنکردنی زن

نسخه ی جادوگر و مرگ درناک زن جوان با کود گاو !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شوهر بی فکر زن جوان در حضور اهالی روستا در حال اجرای تصمیم احمقانه ی خود بود ، تصمیمی که ایده اش را مردی رمال و جادوگر به او داده بود.
شهر محصور با دیوار

شهرهایی که دورشان دیوار کشیده شده

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شهر های بسیار زیبا و البته عجیبی در جهان وجود دارد که در کمال تعجب با دیوار محصور شده اند، تصاویر این شهرها را در ادامه مشاهده می نمایید.
تزریق خون مرغ

ماجرای تزریق خون مرغ به کودکان چینی!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کودکان چینی جزو پرتلاش ترین کودکان جهان هستند و به جرات پشتکار بالای آنها همیشه مورد تحسین بوده اما برخی از اقدامات انجام شده برای این کودکان مقبول نیست.
ماجرای اردک عجیب

اردکی که فحش میده!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اردک هایی در جهان وجود دارند که قابلیت صحبت کردن و تقلید صدا را دارند، همچنین آن ها در کمال ناباوری قادر به فحش دادن هستند!!
اعتصاب غذای عجیب

اقدام عجیب مرد جوان در پاسخ به قهر نامزدش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مرد جوان عاشقی که نامزدش اقدام به قهر با او کرده بود و تحت هیچ شرایطی حاضر نبود جواب او را بدهد، دست به اقدامی عجیبی زد!
رها شدن کودک

کودک برهنه قربانی خوشگذرانی والدین بی وجدان!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دو کودک خردسال زمانیکه با پدر و مادر خود به خوشگذرانی رفته بودند، پدر و مادر بی خیال، سرگرم تفریحات خود شدند و بلای عجیبی را سر کودکات خود آوردند که...
تعجب زن از مار

خوابیدن زن جوان وسط 18 مار ترسناک !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن جوان بی خبر از همه چیز و همه جا به خانه بازگشت و از شدت خستگی ترجیح داد زودتر از همیشه بخوابد اما خواب او خیلی زود با اتفاقی وحشتناک پایان یافت.
ساس

خودسوزی عجیب زن جوان بخاطر ساس !!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن جوان با دیدن ساس چنان دچار وحشت شد که برای دقایقی عقل خود را از دست داده و دست به اقدامی غیرقابل باور زد، اقدامی که او را درمیان شعله های آتش قرار داد.
صفحه 1 از 8