سلامت دندان

مراقبت از دندان
اگر شما هم دوست ندارید مجبور به مراجعه به دندانپزشک شوید به چند باید ساده که عنوان خواهد شد عمل کنید تا خیالی آسوده از سلامت دندان هایتان داشته باشید.
عوارض نداشتن دندان

عوارض جای خالی حتی یک دندان در دهان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
جای خالی دندان و فاصله ایجاد شده میان دندان ها باعث ایجاد مشکلاتی می شود، همچنین جای خالی حتی یک دندان در داخل دهان عوارضی را به همراه دارد.
مشکلات دندان

اثر باورنکردنی مشکلات دندان روی فرم بدن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ارتباط باورنکردنی میان مشکلات دندان با فرم بدن وجود دارد، به طوری که دندان ها و حتی نحوه جویدن می تواند تاثیرات بسیاری در فرم بدن بگذارد.
فواید کلاژن

اثر عجیب کلاژن روی دندان ها!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کلاژن به عنوان فراوان‌ترین پروتئین در بدن شناخته شده است همچنین تاثیر باورنکردنی و عجیب کلاژن بر دندان ها بسیاری را متعجب کرده است.
قبل از دندانپزشکی

قبل دندونپزشکی هیچ وقت این قرصو نخورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرص هایی که قبل از دندانپزشکی مصرف می کنید بر کیفیت خدمات دندانپزشکی تاثیر میگذارند در نتیجه قبل از انجام خدمات دندانپزشکی از مصرف این داروها بپرهیزید.
دندان و لثه سالم

دندان و لثه سالم چه شکلی است؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تشخیص سالم بودن یا نبودن دندان و لثه ها باید به نکاتی مانند بافت لثه و دندان، رنگ و شکل لثه ها و دندان ها توجه کنید.
تغذیه مناسب دندان

خوردنی هایی که دندانها را می پوسانند !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تغذیه ناسالم و خوردن مواد غذایی مضر با گذشت زمان به سلامت دندان آسیب های جدی وارد می کند پس برای داشتن دندان های سالم رژیم غذایی خود را باید تغییر داد.
مراقبت از دندان

چیزی که دندون پزشکا هرگز به دندوناشون نمیزنن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه انسانها در زندگی روزمره خود کارهایی انجام می دهند که ممکن است به سلامت دندان ها آسیب برساند، پس بهتر است مواردی که برای دندان هایتان مضر هستند را بشناسید.
حقایقی درباره دندان ها

رازهای فوق العاده جذاب درباره دندان ها

زمان مطالعه : 9 دقیقه
دندان سخت ترین ماده موجود در بدن انسان است اما در عین حال باید به خوبی از آن مراقبت کرد، حقایق و رازهای بسیار عجیب و شگفت انگیزی در رابطه با دندان ها وجود دارد.
بهترین دهان شویه

بهترین دهان شویه را در خانه بسازید + دستورالعمل

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای از بین بردن جرم هایی که روی دندان وجود دارند نیاز به یک محلول قوی دارید که این محلول قوی را می توانید در خانه با مواد ارزان قیمت تهیه کنید.
هیپوپلازی مینای دندان

از کجا بفهمیم دندانمان هیپوپلازی مینا دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هیپوپلازی مینای دندان یا نقص مینای دندان یکی از مشکلات جدی دندان ها می باشد که دلایل مختلفی دارد و با توجه به آنها باید از این آسیب دندان ها جلوگیری کنید.
دیابت و دندان

اثرات مخرب دیابت روی دهان و دندان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از اثرات مخربی که بیماری دیابت بر سلامتی می گذارد، مشکلات دهان و دندان است. بیماری های لثه و خشکی دهان از جمله مشکلات افراد دیابتی می باشند.
دندان قروچه یا بروکسیم

دندان قروچه چه بلایی بر سر دندانهای شما می آورد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آیا دندان قروچه ، واکنشی ناخودآگاه و ناشی از اضطراب و استرس بوده یا این که ناشی از مشکلات فکی یا حتی بیماری های دیگر است؟علت ساییده شدن دندانها چه می تواند باشد؟
تریسموس دندان

علت تریسموس؛ مشکل دردناک دندانی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تریسموس دندانی، یکی از مشکلاتی است که می تواند بنابر دلایل مختلفی، در دهان به همراه علائم متعددی ایجاد شود که با مراجعه به پزشک متخصص قابل درمان است.
پاکسازی دندان

میخوای پاکسازی دهان و دندان رو یاد بگیری؟ 

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مهمترین کارهایی که ما می بایست در طول روز انجام دهیم، پاکسازی دهان و دندان است که با چند نکته ساده می توانید این فرایند را در خانه انجام دهید.
صفحه 1 از 5