تغذیه کودک

بد غذایی کودک
برای درمان بدغذایی کودکان روش های مختلفی وجود دارد، اما یکی از بهترین روش ها ترفند والدین ژاپنی برای درمان بدغذایی فرزندانشان می باشد که بسیار موثر است.
غذای کودک بیمار

اصول غذا دادن به کودک بیمار

زمان مطالعه : 5 دقیقه
والدین باید اصول تغذیه و غذا دادن به کودک را در دوران بیماری بدانند تا با تغذیه مناسب، به بهبودی سریع و تقویت سیستم ایمنی کودک کمک کنند.
خوراکی مضر کودک

بدترین غذا و خوراکی برای سلامت فرزند شما

زمان مطالعه : 7 دقیقه
خوراکی هایی که کودکان روزانه مصرف می کنند می توانند مضرات زیادی برای آن ها داشته باشد تغذیه ناسالم و بد باعث ایجاد چاقی در کودکان می شود.
تخم مرغ برای رشد کودکان

تخم مرغ در بلند قد شدن کودک تاثیری دارد؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تخم مرغ منبع خوبی برای املاح ضروری بدن انسان است اما محققان طی بررسی های گروهی بر روی تاثیر تخم مرغ در رشد کودکان به نتایج قابل توجهی دست یافته اند.
بد غذایی کودک

اصلی ترین دلیل بدغذایی و بی اشتهایی کودک

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مشکل تغذیه و بدغذایی کودکان، مشکل شایع و نگران کننده ای برای والدین است که گاها دلیل این مشکل کودکان نداشتن آگاهی کافی مادر است.
ذرت برای کودکان

ذرت برای کودکان خوبه یا بد ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب والدین به دلیل خواص و فواید "ذرت" قصد دارند آن را در رژیم غذایی کودک قرار دهند اما قبل از انجام این کار حتما باید از خواص، عوارض، باید و نبایدهای مصرف ذرت برای کودک اطلاع داشته باشید.
زوری غذا خوردن کودک

خطرات جدی زوری غذا دادن به کودک

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی از والدین بنا به دلایلی اقدام به زوری غذا دادن به کودکان می کنند، در حالی که زوری غذا خوردن کودک می تواند عوارض و خطرات جدی را به همراه داشته باشد.
ادویه غذای کودک

ادویه غذای کودک از کی و از کدام؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ادویه جات مناسب و مفید برای کودکان را بشناسید و با افزودن آن ها به غذای کودکان، آن ها را به خوردن غذا تشویق کنید.
عوارض بستنی در کودکان

به 2 دلیل مهم به کودکتان زیاد بستنی ندهید!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بستنی از دسته خوراکی های خوش طعمی است که همه ی بزرگسالان و کودکان نسبت به آن علاقه دارند اما مصرف زیاد بستنی خطرات و عوارضی را برای کودکان به همراه دارد.
برنامه غذایی نوزادان

11 غذایی که نوزاد زیر 1 سال نباید بخورد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
“تغذیه کودک زیر یک سال” از اهمیت بالایی برخوردار است لازم است مادران با آگاهی بیشتری نسبت به قبل به کودکان خود غذا بدهند
مکمل کودکان

مکمل هایی که کودک شما برای رشد نیاز دارد

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بسیاری از مادران بر این باورند که کودکان و نوزادان برای رشد بهتر نیاز به مکمل و ویتامین های تقویتی دارند ولی مصرف این مکمل ها شرایط بخصوصی دارد.
علت بد رفتاری بچه ها

ویتامین حرف گوش کن شدن بچه!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر فرزند شما هم لجباز و حرف گوش نکن است و رفتارش به شدت باعث کلافگی تان شده باید بدانید که این رفتارهای آزار دهنده ی او ریشه در مسئله ای دیگر دارد.
غذای کودک کم وزن

پیشنهاد متخصصان برای مقوی کردن غذای کودک کم وزن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
والدین کودکان لاغر و کم وزن برای رشد جسمی و ذهنی کودک خود می توانند با استفاده از یک برنامه غذایی مناسب غذای کودک خود را مقوی و مغذی کنند.
کودک بد غذا

والدین زیرک با بچه های بد غذا چه می کنند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
والدین کودکان بد غذا باید با رفتارهای صحیح و مناسب و تشویق کودک به غذا خوردن، به کاهش بدغذایی و کم اشتهایی فرزندشان کمک کنند.
صبحانه نخوردن کودک

راه چاره صبحانه نخوردن کودکان اینجاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
صبحانه مهم ترین وعده غذایی برای کودکان می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر ذهن و هوش آن ها دارد و نخوردن آن یکی از مشکلاتی است که اکثر والدین با آن مواجه هستند.
صفحه 1 از 7