تغذیه کودک

منیزیم برای کودکان
کمبود منیزیم در کودکان موجب مشکلاتی نظیر احساس خستگی، گرفتگی عضلات و عدم رشد کافی می شود، بنابراین باید کودک از مکمل ها و منابع غذایی منیزیم استفاده کند.
مضر برای کودک

اگه فرزندتو دوست داری، نذار این نوشیدنی رو بخوره

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تغذیه ی کودک اهمیت زیادی برای والدین دارد زیرا که تغذیه ی ناسالم تاثیر چشمگیری بر سلامت کودک میگذارد پس بهتر است با نوشیدنی مضر برای کودک آشنا شوید.
شیشه شیر

باید نبایدهای حساس تغذیه نوزاد با شیشه شیر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شیر خوردن نوزاد با شیشه شیر کار راحت و فوقالعاده ای است، اما به شرطی که شما نکات صحیح تغذیه رسانی با شیشه به نوزاد را بدانید تا نوزادتان دچار مشکل نشود.
کودک بد غذا

والدین زیرک با بچه های بد غذا چه می کنند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
والدین کودکان بد غذا باید با رفتارهای صحیح و مناسب و تشویق کودک به غذا خوردن، به کاهش بدغذایی و کم اشتهایی فرزندشان کمک کنند.
غذای کمکی کودک

شروع غذای کمکی کودک دقیقا از کی و چطور؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کودکان شیرخوار بعد از 6 ماهگی برای رشد بهتر و سلامت به غذای کمکی مناسب و نیمه جامد نیاز دارند که والدین باید این غذاها را بشناسند.
دمنوش

دمنوش های گیاهی مفید برای کودکان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی کودکان به نوشیدن چای و قهوه و برخی از نوشیدنی ها علاقه وافری دارند که برخی از آن ها مفید و برخی از آن ها مضر است البته مقدار مصرف آن ها مهم است.
کودک

مهم ترین مسئله در مورد فقر آهن کودکان

زمان مطالعه : 12 دقیقه
کمبود آهن یک نوع از کم خونی در بین کودکان است و کمبود آن همچنین می تواند در رشد و سلامت آنان نیز تاثیرگزار باشد و باعث ضعف بدنی در آن ها شود.
غذای کمکی کودک

بهترین غذای کمکی برای کودک شما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
غذای کمکی کودک باید تقریبا از سن شش ماهگی به بعد شروع شود زیرا کودک به مواد مغذی نیاز دارد که شیر مادر آن را تامین نمی کند.
غذای کمکی نوزاد

شروع غذای کمکی نوزاد چجوری درسته؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اولین غذای کمکی نوزاد را بعد از 6 ماهگی باید بدهید و برای شروع آن باید یک برنامه رژیم غذایی مناسب و مفید برای رشد کافی نوزاد داشته باشید.
مضرات شیرینی

بلاهایی که شیرینی سر بچه میاره و شما خبر ندارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شیرینی از خوردنی های محبوب در بین کودکان است .آیا از مضرات شیرینی برای کودکان باخبر هستید؟خوردن زیاد شیرینی باعث به وجود آمدن مشکلاتی در کودکان میشود.
نخوردن صبحانه کودکان

آیا میدانید نخوردن صبحانه چه برسر کودکان می آورد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نخوردن صبحانه در کودکان می تواند به تقلید از والدین باشد اینکه خانواده در صبح چه می خورند و چه می کنند روی فرزندان تاثیر می گذارد.
خواص تخم مرغ

دنیای خواص تخم مرغ برای کودک + ارزش غذایی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مصرف تخم مرغ برای کودکان خواص و فواید بسیاری را به همراه دارد، در ادامه از هر آنچه که باید درباره مصرف تخم مرغ برای کودکان بدانید مطلع می شوید.
شیر نخوردن نوزاد

دلیل مهم شیر نخوردن نوزادتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زمان به دنیا آمدن فرزند بزرگترین معضل برای مادران شیر خوردن نوزاد است، بسیاری از نوزادان شیر مادر را نمیخورند و این موضوع میتواند ناراحت کننده باشد.
تخم مرغ برای رشد کودک

رشد بهتر کودکان با روزی چند عدد تخم مرغ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تخم مرغ برای رشد کودک بسیار مفید است ولی مصرف بیش از حد تخم مرغ را در رژیم های غذایی صحیح نمی دانند.
صبحانه نخوردن کودک

راه چاره صبحانه نخوردن کودکان اینجاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
صبحانه مهم ترین وعده غذایی برای کودکان می باشد که تاثیر بسیار زیادی بر ذهن و هوش آن ها دارد و نخوردن آن یکی از مشکلاتی است که اکثر والدین با آن مواجه هستند.
صفحه 1 از 7