آرامش اعصاب

حمله پانیک

دلیل و درمان حمله پانیک در خواب

تاریخ انتشار : 23 شهریور 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواب آرام برای سلامتی ضروری است اما اختلال پانیک شبانه از معضلاتی است که خواب را از شما سلب می کند. شناخت دلایل میتواند این مشکل را درمان کند.
غذای آرامش اعصاب

10 غذای فوق العاده موثر در آرامش اعصاب و روان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن استرس و اضطراب باعث انواع بیماری های روحی می شود، بنابراین برای آرامش اعصاب و روان می توانید از مواد غذایی استفاده کنید که در آرام شدن اعصاب بسیار موثر هستند.
تنفس آرامش

تمرینی ساده برای آرامش اعصاب و روان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از راهکار های مفید و ساده برای آرامش اعصاب و روان "تفس" است . آشنا بودن با نحوه ی درست تنفس برای رسیدن به آرامش به شما کمک بسیاری میکند.
آرامش و موفقیت

اینگونه آرامش و موفقیت را هم زمان بدست می آورید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داشتن آرامش و شادی در زندگی یکی از مهم ترین عوامل رسیدن به موفقیت است آرامش و موفقیت را باید هم زمان و یکجا با راه و روش های موثر و تغییراتی در زندگی خود بدست آوریم.
خستگی بعد از کار

ترفند ریلکس شدن بعد یک روز سخت کاری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بعد از یک روز سخت کاری که فشارهای زیادی را تحمل کرده اید به دنبال راهی برای استراحت و ریلکس کردن هستید، از بین بردن خستگی بعد از کار ترفند هایی دارد.
روش آرام شدن

نیاز فوری به آرامش داری؟ راهش اینه که میگم

تاریخ انتشار : 11 تیر 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
مدیریت استرس و ناراحتی کار آسانی نیست اما با انجام تکنیک هایی شما میتوانید به آرامش درونی برسید و رفتار بهتری داشته باشید.
تکنیک ای اف تی

تکنیک ای اف تی ؛ آرامش جسم و روح فقط با یک ضربه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
تکنیک ای اف تی روشی برای رهایی ذهن و بدن از تنش است که به طب سوزنی بدون سوزن نیز معروف می باشد و نقاط خاصی از بدن را شامل می شود.
فواید سکوت

سکوت فوایدی دارد باورنکردنی و حیرت آور

زمان مطالعه : 8 دقیقه
فواید سکوت برای ذهن بسیار زیاد است باعث آرامش و صبر زیاد و خیلی تاثیرات مثبت دیگری در فرد می شود.
درمان عصبانیت

علت انواع پرخاشگری و راه درمان سریع عصبانیت

زمان مطالعه : 8 دقیقه
خشم و عصبانیت اغلب به دلیل استرس یا وجود مشکلاتی در زندگی می باشد که هر فردی خودش باید با انجام توصیه ها و روش های طبیعی عصبانیت خود را درمان کند.
آرامش اعصاب

دوای درد اعصاب متولدین هر ماه چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای رسیدن به آرامش اعصاب راه های زیادی وجود دارد اما متولدین هر ماه به دلیل خصوصیات خاصی که دارند باید برای آرامش روش های مختص به ماه تولدشان را انجام دهند.
رسیدن به آرامش

برای رسیدن به آرامش، این قولو به خودت بده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
داشتن آرامش، بدون شک همانند یک جهش بزرگی برای رسیدن به اهداف شما می باشد که برای رسیدن به آرامش، باید یک سری قول به خودتان بدهید که عبارتند از...
دلیل عصبانیت زیاد

دلیل عصبانیت زیاد و خشم بی دلیل شما اینجاست

زمان مطالعه : 14 دقیقه
همیشه یک دلیلی پشت عصبانیت های زیاد و پر تعداد افراد است با شناسایی علت خشم خود این مشکل را در خود درمان کنید و به خودتان آرامش هدیه دهید.
آرامش اعصاب

آرامش اعصاب به هر روشی که دوست داری

زمان مطالعه : 18 دقیقه
داشتن آرامش اعصاب در طول روز، می تواند برای هر یک از ما حیاتی واقع شود چرا که در رسیدن به اهداف تاثیر بسزایی دارد که برای رسیدن به آن باید...
تمدد اعصاب

تمدد اعصاب با تکنیکی که یاد می گیرید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
استرس و اضطراب ناشی از مشکلات زندگی می تواند سلامت فرد را به خطر بیندازد اما با تمرینات تمدد اعصاب و خود هیپنوتیزمی می توان این استرس ها و خطرات را از خود دور کرد.
آرام شدن بعد دعوا

شگرد آروم شدن بعد یه بحث و دعوای جدی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاهی اوقات ممکن است بنابر دلایلی، بحث ساده یا جدی داشته باشیم و آرامش را از خود سلب کنید و این در حالی است که با رعایت چند نکته می توانید به آرامش برسید.
صفحه 1 از 3