پیتزا

مضرات پیتزا و همبرگر
دلایل مهمی برای نخوردن پیتزا و همبرگر و دوری از آن ها وجود دارد، مصرف پیتزا و همبرگر علاوه بر افزایش وزن عوارض جدی و خطرناک دیگری را به همراه دارد.
کش دار شدن پنیر پیتزا

کلک فست فودی ها واسه کش دار شدن پنیر پیتزا

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه افراد دوست دارند که در خانه پیتزایی به خوشمزگی پیتزای فست فودی ها درست کنند، راز خوشمزگی پیتزاهای بیرونی در کش آمدن پنیر آنهاست.
پیتزا سنتی

پیتزایی سالم و مفید با دستور طب سنتی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیتزا به روش طب سنتی می تواند علاوه بر اینکه سلامتی شما را به خطر نیاندازه در برخی مسائل فوایدی همچون فعال شدن مغز، استحکام استخوان ها و غیره داشته باشد.
سنگ پیتزا

دلیل ترک و شکستن سنگ پیتزا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شکستگی و ترک خوردن سنگ پیتزا یکی از اتفاقاتی است که در هنگام پخت و پز پیتزا ممکن است رخ دهد، این مشکل دلایل مختلفی دارد و می توان از آن ها جلوگیری کرد.
سبزیجات مخصوص پیتزا

راه آسان پرورش سبزیجات مخصوص پیتزا در خانه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کاشت سبزیجات مخصوص پیتزا به کسانی که علاقه دارند پیتزایی سالم را در خانه خودشان درست کنند کمک شایانی می کند تا پیتزایی خوشمزه تر داشته باشند.
خمیر پیتزا

شگرد فست فودی ها برای خشک نشدن خمیر پیتزا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیتزا غذایی بسیار محبوب در سرتاسر دنیا است اما درست کردن خمیر پیتزا نیازمند داشتن مهارت است، شما میتوانید با رعایت چند نکته خمیر پیتزایی ترد وعالی داشته باشید.
سنگ پیتزا

سنگ پیتزا چیست و چطور استفاده می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای پخت سریع و برشته شدن پیتزا در فر اجاق گاز باید سطحی مناسب داشته باشید. سنگ مخصوص پیتزا بهترین ابزار برای این کار است.
پیتزا صبحانه

این پیتزا جون میده واسه صبحونه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چند پیتزای سالم و البته بسیار خوشمزه برای وعده صبحانه وجود دارد که می توانیم با تهیه کردن آن ها روز خود را با یک صبحانه متفاوت شروع کنیم.
پیتزای مخلوط بدون فر

طرز تهیه “پیتزا مخلوط” بدون فر بسیار خوشمزه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در این مطلب از آشپزخانه نمناک طرز تهیه “پیتزا مخلوط” البته بدون استفاده از فر را آموزش خواهیم داد.همراه ما باشید.
سبزی پیتزا

سبزی که روی پیتزا می ریزن دقیقا چیه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در زمان تهیه پیتزا سعی کنید حتما از سبزیجات مناسب نیز استفاده کنید، سبزیجات معطر و غیر معطری وجود دارد که کمک شایانی به خوش طعم تر شدن پیتزا می کند.
پیتزا

سفارش پیتزا از فست فود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیتزا یک فست فود پرطرفدار و خوشمزه که شما می توانید با ثبت سفارش اینترنتی از سایت عطاویچ آن را درب منزل تحویل بگیرید و درکنار عزیزانتان از خوردن آن لذت ببرید.
روز جهانی پیتزا

تاریخ روز جهانی پیتزا و پخت اولین پیتزا در ایران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیتزا یکی از محبوب ترین غذاهای دنیا می باشد که طرفداران زیادی دارد و روز جهانی پیتزا به روزی گفته می شود که اولین پیتزای دنیا در ایتالیا اختراع شد.
پیتزا تابه ای

طرز تهیه “پیتزا تابه ای” خانگی و خوشمزه بدون نیاز به فر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای درست کردن پیتزا معمولاً به فر نیاز است اما نبودن فر مانعی برای پخت پیتزایی خوشمزه نیست،پس با ما همراه باشید تا با طرز تهیه یک پیتزای تابه ای خوشمزه آشنا شوید.
دونات پیتزایی

طرز تهیه دونات پیتزایی خوشمزه و خانگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
“دونات پیتزایی” یک فینگر فود بسیار خوشمزه است که برای مهمانی ها بسیار مناسب و شیک است.با آشپزخانه نمناک همراه شوید و از این پیتزا لقمه ای جذاب لذت ببرید.
پیتزا تابه ای

“پیتزا تابه ای” را مثل رستورانی درست کنید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برای درست کردن پیتزا معمولاً به فر نیاز است اما نبودن فر مانعی برای پخت پیتزایی خوشمزه نیست، با ما همراه باشید تا طرز تهیه یک پیتزای تابه ای خوشمزه را یاد بگیرید.
صفحه 1 از 7