مشکلات ادرار

علل و درمان تکرر ادرار
اگر بیش از 8 بار در روز دفع ادرار دارید احتمالا شما دچار تکرر ادرار شده اید اما جای نگرانی نیست در صورت حاد نبودن شما میتوانید با روش های طبیعی آن را درمان کنید.
رنگ ادرار

این رنگ ادرار خطر ناک است

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دفعات و تغییر رنگ ادرار برای هر کسی اتفاق می افتد، اما نشانه هایی وجود دارد که در صورت مشاهده آن ها در خودتان حتما باید به فکر درمان باشید.
ادرار کردن در حمام

عوارض پزشکی ادرار کردن در حمام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دین اسلام در مورد نادرست بودن عمل ادرار کردن در حمام، بطور کامل توضیح داده است و حالا بخوانید از نتایج علمی پزشکی که در این زمینه انجام شده است.
ایزی لایف

پوشینه شورتی ایزی لایف، کارآمدترین راهکار کنترل بی اختیاری ادرار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پوشینه شورتی، محصول جدیدی از برند نام آشنای ایزی لایف است که در سال 99، برای اولین بار در ایران تولید و به بازار عرضه شد.
متخصص اورولوژی

با دیدن این علائم فورا به اورولوژیست مراجعه کنید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
“متخصص اورولوژی” پزشکی است که بیماری های مربوط به دستگاه ادراری و کلیه ها در مردان و زنان و دستگاه تناسلی مردان را تشخیص می دهد و درمان می کند.
بیماری شربت افرا

علائم بیماری شربت افرا و طول عمر مبتلایانش

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بیماری ادرار شربت افرا یک بیماری ارثی است که انواع مختلفی دارد و علائم آن از نوزادی ظاهر می شوند. علت نام این بیماری، بوی شربت افرا در ادرار، عرق و مجرای گوش افراد مبتلا می باشد.
رنگ ادرار

رنگ ادرار چه اسراری را از درونتان فاش می کند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رنگ های مختلف ادرار میتوانند به دلیل مصرف برخی مواد غذایی باشند یا نشان دهنده وجود برخی بیماری ها در بدن هستند بنابراین با رنگ ادرارتان بیماری های خود را تشخیص دهید.
ادرار

بوی بد ادرار از چیست و چطور درمان می شود ؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
بوی ادرار در برخی مواقع غیر قابل تحمل می شود که می تواند از علائم یک بیماری و یا کمبود آب بدن باشد. آیا ادرار شما هم بوی نامطبوع دارد؟
تکرر ادرار در زنان

“تکرر ادرار در زنان” چیست و چگونه درمان می شود؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
“تکرر ادرار در زنان” بیماری آزار دهنده و شایعی است که می تواند جنبه های دیگر زندگی را هم تحت تأثیر قرار دهد ، شما می توانید با مطالعه این بخش به درمان قطعی این بیماری پی ببرید و از آن رهایی یابید.
ادرار نوزاد

دلیل نارنجی شدن و هر تغییر رنگ ادرار نوزاد چیست؟

زمان مطالعه : 10 دقیقه
در مثانه نوزاد حدود یک قاشق سوپ خوری ادرار وجود دارد بعضی از نوزادان در شبانه روز 20 بار ادرار می کنند و این طبیعی است.
بی اختیاری ادرار

فقط خانم هایی که دچار بی اختیاری ادرار هستند بخوانند

زمان مطالعه : 15 دقیقه
زمانی که ماهیچه های حامی از دستگاه ادراری ضعیف شوند فشار زیادی بر مثانه وارد می شود که موجب نشتی یا بی اختیاری ادرار می شود.
بی اختیاری ادرار

زنان باردار با بی اختیاری ادرار چه کنند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بی اختیاری ادرار و عدم کنترل مثانه یکی از علائم رایج دوران بارداری است که اغلب به دلیل عفونت ادراری ایجاد می شود و با رشد جنین افزایش می یابد.
نگه داشتن ادرار

بلای دردناکی که با نگه داشتن ادرار مبتلا می شوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بی شک نگه داشتن ادرار می تواند عوارض و مضرات خطرناکی را به همراه داشته باشد، اما چه مدت زمانی می توان ادرار را نگه داشت و خطرات سلامتی نگه داشتن ادرار چیست؟
نوشیدن آب

وقتی ادرار این رنگی است نوشیدن آب خطرناک است!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
درست است که آب عنصر مهمی برای بدن است اما مواقعی هستند که باید از نوشیدن آب خودداری کرد و خوردن آب را به زمان دیگری موکول کرد.
تست سلامت

تست سلامت از روی ادرار ، ادرار سالم چه رنگی است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هر بیماری یا اختلالی که در بدن وجود داشته باشد با انجام تست سلامت ادرار یا قاروره شناسی قابل تشخیص است و بیماری موجود از طریق بررسی رنگ ،بو یا غلظت ادرار مشخص می شود.
صفحه 1 از 2