نوشیدن آب

عوارض نخوردن آب کافی
نوشیدن آب کافی در روز به بهتر شدن عملکرد بدن کمک بسیار زیادی می کند و همینطور نخوردن آب کافی هم سلامت شما را تا حد بسیار زیادی تحت تاثیر قرار می دهد.
خواص و فواید آب

اثرات جادویی آب، شاید باور نکنید

زمان مطالعه : 11 دقیقه
آب، مایع حیاتی برای انسان و سایر موجودات زنده بر روی کره زمین است که علیرغم برطرف کردن نیاز بدن، دارای اثرات جادویی و باورنکردنی در بدن می باشد.
فواید کوزه سفالی

معجزه نگهداری آب در کوزه سفالی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
تاکنون حتما سعی داشته اید تا حتی برای یکبار هم آب را در کوزه نگهداری کنید و ولی فرصت نشده است. اما اصلا نگهداری آب در کوزه فواید علمی دارد یا خیر؟
آب مورد نیاز بدن

وزنتو بگو تا بگم روزی چند لیوان آب باید بخوری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
نوشیدن 8 لیوان آب در روز برای همه افراد مناسب نیست. میزان آب مورد نیاز بدن هر فرد با دیگری متفاوت است و می توانید آن را با توجه به وزن خود محاسبه کنید.
آب نمک

آب نمک ناشتا و این همه فایده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خوردن آب نمک بصورت ناشتا در صبح باکتری های مضر گوارش را از بین می برد و کمک می کند که غذا بهتر هضم شود و همچنین بدن را سم زدایی می کند.
آب گرم یا سرد

آب گرم یا سرد؛ کدام بهتر است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مایه حیات است و فواید بسیاری برای بدن دارد اما ممکن است گاهی در ایجاد مشکلات جسمی و بیماری ها نقش داشته باشد به خصوص اگر در مورد اینکه آب گرم یا سرد بنوشیم نکات مهم را ندانید.
طعم بد آب

آبی که این مزه رو میده نخورید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از افراد آب شیر داخل سینک آشپزخانه استفاده می کنند و بر این باورند که آب سالمی است، در حالی که اینگونه نیست و باید در ابتدا سلامت آب را شناسایی کنید.
نوشیدن آب

حذف آرسنیک با دستگاه تصفیه آب

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آب های تصفیه نشده حاوی مقدار زیادی املاح ،عناصر خطرناک و میکروارگانیسم های بیماری زایی هستند که برای سلامتی انسان بسیار مضر و زیان بار می‌باشند. از جمله از عناصر بسیار خطرناک و سمی در آب تصفیه نشده، آرسنیک است.
حس چشایی

حس چشایی چیست و چطور عمل می کند؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از علل کاهش یافتن حس چشایی عدم دعایت بهداشت دهان و دندان است کمبود ویتامین ب 12 و روی نیز از دیگر عوامل از دست رفتن حس چشایی هستند.
زمان نوشیدن آب

بعد خوردن این میوه ها، هرگز آب ننوشید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بسیاری از افراد فواید نوشیدن آب را میدانند اما از بهترین و بدترین زمان برای نوشیدن آب بی اطلاع هستند .در زمان هایی نوشیدن آب اصلا توصیه نمیشود.
ایستاده آب خوردن

خطر جدی ایستاده آب خوردن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما می دانیم که برای سلامت بدن روزانه باید به اندازه کافی آب بنوشیم همچنین باید بدانید ایستاده آب نوشیدن خطرات جدی برای بدن دارد.
آب دو بار جوشانده

خطر 2 بار جوشاندن آب برای درست کردن چای

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ممکن است در آب لوله کشی شده برخی ناخالصی ها وجود داشته باشد که ما را مجبور به جوشاندن قبل از استفاده آب بکند اما بعضی افراد بر این باورند که آب چندبار جوشانده شده خطرناک است آیا این صحت دارد؟
آب وسط غذا

افرادی که نباید وسط غذا آب بخورند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد در حالی وسط غذا آب می خورند که این کار بسیار غلط است و عوارضی را برای سلامتی به همراه دارد، اما راه هایی برای ترک نوشیدن آب با غذا وجود دارد.
خواص آب ولرم

آب ولرم را با معده خالی بنوشید تا ..

زمان مطالعه : 5 دقیقه
نوشیدن آب به تنهایی فواید مناسبی دارد، اما مصرف آب ولرم به صورت ناشتا و با معده خالی خواص بسیار عالی را برای سلامت بدن انسان به همراه دارد.
عوارض آب یخ

عوارض پنهان در یک لیوان آب یخ

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در گرمای طاقت فرسای تابستان نوشیدن آب یخ لذت بخش به نظر می رسد اما باید بدانید نوشیدن آب یخ عوارض و مشکلات خطرناکی برای سلامت بدن ایجاد می کند.
صفحه 1 از 4