پس از زایمان

ورزش بعد زایمان طبیعی
بعد زایمان طبیعی بهتر است تا شش هفته ورزش شدید انجام ندهید و ندوید بجای آن ها در صورت سلامت کامل می توانید از تمرینات کگل بهره ببرید.
جلوگیری از ترک های بارداری

چیکار کنیم ترک پوست بارداری نداشته باشیم؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بزرگترین دغدغه های خانم های باردار ترک خوردن پوست شکم در دوران بارداری است، و همه سعی آنها بر این است که از این ترک ها جلوگیری کنند.
لباس بعد از زایمان

لباس هایی برای شیک پوش شدن بعد از زایمان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بسیاری از خانم ها بعد از زایمان به دلیل از دست دادن تناسب اندام خود در انتخاب لباس دچار مشکلاتی می شوند اما با استفاده از چند ایده می توانند در این دوران شیک و جذاب باشند.
دوران نقاهت بعد از زایمان

اشتباه اکثر خانم های ایرانی بعد زایمان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هیچ مادری نمیتواند ادعا کندکه دوران پس از زایمان دوران شیرینی است. وقتی خسته اید بی خواب و کلافه اید، خیلی سخت است که همواره همه کارهارادرست انجام دهید.
بستن شکم بند بعد زایمان

فواید و زمان بستن شکم بند بعد زایمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
از تغییرات ناخوشایند بدن زنان بعد از زایمان، شل شدن و باقی ماندن پوست اضافی شکم است که می توان آن را با بستن شکم بند برطرف نمود.
مراقبت بعد زایمان

راه سرحالی و سرپا شدن بعد زایمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مراقبت های بعد از زایمان در بهبودی و سرپا شدن شما اهمیت زیادی دارد بنابراین برای سرحالی سریع تر این نکات مهم را برای درمان مشکلات پس از زایمان رعایت کنید.
اندام بعد زایمان

10 راز زنان برای رسیدن به اندام ایده آل بعد زایمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از مشکلات خانم ها بعد از زایمان، چاقی و اضافه وزن می باشد که می توانند با رعایت چند نکته مهم و موثر به اندام ایده آل خود برسند.
بعد از زایمان

چکاپ بعد از زایمان کی و چطور انجام می شود؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
چند هفته بعد از زایمان طبیعی جهت کنترل و سلامت بررسی دستگاه تناسلی به پزشک مراجعه کرده و در این زمان، سوالات خود را از پزشک مراقب خود بپرسید.
رفع دو تکه شدن شکم

رفع دو تکه شدن شکم بعد زایمان با 10 دقیقه تلاش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آیا می دانید بهترین راه برای درمان دو تکه شدن شکم بعد از زایمان چیست؟ یک ورزش عالی وجود دارد که می تواند دو تکه شدن شکم بانوان را بعد از زایمان درمان کند.
افسردگی بعد از زایمان

بزرگترین کمک مردان در درمان افسردگی بعد از زایمان خانمها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب مادران بعد از زایمان دچار افسردگی می شوند که علائمی مانند استرس و تغیر در خلق و خو دارد و آقایان در درمان این مشکل زنان نقش بسیار مهمی دارند.
افسردگی بعد از زایمان

افسردگی بعد از زایمان چرا و به چه علت سراغم می آید؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بعضی از مادران بعد از زایمان به علت عدم آمادگی و بی خوابی و یا به هم ریختن اندامشان دچار آشفتگی و افسردگی می شوند که ممکن است خطرناک باشد.
بخیه زایمان

بخیه زایمان و کلی نکته که باید بدانید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
بخیه زدن آخرین بخش از زایمان طبیعی و سزارین است که برای جلوگیری از عفونت نیاز به مراقبت بسیاری دارد. در ادامه با هر آنچه باید در مورد بخیه، انواع آن، مراقبت و زمان بهبود زخم بدانید آشنا می شوید.
کاهش وزن بعد از زایمان

لاغرشدن بعد زایمان ساده می شود اگر ....

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کاهش وزن بعد از زایمان الزامی است زیرا اگر جلوی اضافه وزن را نگیرید، ممکن است که این چاقی باعث بیماری های همچون دیابت فشار خون و بیماری قلبی شود.
آب كردن شكم بعد زايمان

آب کردن شکم بعد زایمان فقط با این ورزش ها

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از معضلات بزرگ خانم ها بعد از زایمان و بارداری آب کردن شکم بزرگ و کاهش وزن می باشد که می توانند به راحتی با انجام حرکات ورزشی موثر شکمی صاف داشته باشند.
کهیر بعد زایمان

درمانی کاملا گیاهی برای کهیر بعد بارداری و زایمان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کهیر یکی از بیماری های پوستی رایج بعد از بارداری و زایمان در زنان است که با روش های خانگی و گیاهی به راحتی درمان می شود.
صفحه 1 از 3