کولر

عوارض باد پنکه
بسیاری از افراد عادت به خوابیدن جلوی پنکه و کولر دارند که در غیر این صورت خواب برایشان دشوار می باشد و این در حالی است که خوابیدن جلوی پنکه و کولر عوارضی را برای سلامت بدن به همراه دارد.
کولر گازی

5 نکته مهم در نصب کولر گازی با بیشترین سرمایش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله شمارا با 5 تا از مهم ترین و کلیدی ترین نکات نصب کولر گازی آشنا می کنیم.
تفاوت کولر آبی و گازی

تفاوت مصرف برق کولر گازی و کولر آبی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که در هنگام خرید وسیله خنک کننده از میان کولر آبی و کولر گازی شک دارند، بهتر است در ابتدا از تمام تفاوت های کولر آبی و گازی به طور کامل آگاه باشند.
تميز كردن شوره كولر

روشی مطمئن برای تمیز کردن شوره کولر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای بهتر کارکردن، خنک کردن و افزایش عمر کولر باید از ایجاد شوره و رسوب در کولر جلوگیری کنید. برای رفع شوره و رسوب کولر باید از توپ شوره گیر و فیلتر رسوب گیر استفاده کنید.
رفع بوی بد کولر آبی

رفع بوی بد کولر آبی یکبار برای همیشه

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ایجاد بوی کولر آبی می تواند دلایل بسیار مختلفی داشته باشد، بنابراین در ابتدا باید از علت بوی نامطلوب کولر مطلع شوید و پس از آن برای رفع بوی بد کولر اقدام کنید.
کولر آبی خوب

کولر آبی خوب چی بخرم ؟ (راهنمای کامل)

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کولر آبی یکی از پر مصرف ترین وسایل سرمایشی در میان مردم است که با تامین سرمایش مورد نیاز برای مناطق گرم مناسب است، برای خرید کولر آبی خوب و با کیفیت باید به برخی نکات توجه ویژه ای داشت.
عوارض کولر

عوارض کولر ؛ باد کولر چه بلایی سرتان می آورد؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کولر های گاز و آبی باعث خشکی بدن و سردرد و مشکلات تنفسی می شوند شاید شما از خنکی آن ها لذت ببرید ولی عوارض آن می تواند این لذت را خیلی سریع از بین ببرد.
کولر گازی

9+1 اشتباه رایج در استفاده از کولرهای گازی در طول تابستان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در هنگام استفاده از کولرها، بدون آنکه متوجه باشیم کارهای اشتباهی انجام می دهیم که موجب هدر رفت انرژی، مبالغ قبض برق سرسام آور و متاسفانه خرابی زودهنگام کولرهای گازی می شود.
خرید کولر گازی

مشخصات یک کولر گازی خوب برای خرید

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با گرم شدن هوا بسیاری از مردم به دنبال خرید کولر گازی برای خنک شدن خانه شان هستند اما قبل از آن باید به نکاتی مانند متراژ خانه توجه کنند.
خنک کردن خانه

روشهایی برای آنکه خانه را بدون کولر خنک کنیم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
استفاده از هواکش، پوشیدن لباس های گشاد، هیدراته کردن بدن و ... از روش های مناسب برای خنک کردن خود و خانه بدون استفاده از کولر می باشد.
کولر

خدمات سرویس کولر آبی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فصل بهار برای اغلب ما ایرانیان فصل متفاوتی است! در حین اینکه بعضی شب ها از سرما باید بخاری و شوفاژهای خانه را تا ته زیاد کنیم، در بعضی روزها هم از گرما مجبور می شویم دست به دامن کولرها شویم!
کولر

تعمیر کولر آبی با کاردون راحت میشه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
داریم به فصل گرما نزدیک میشیم و تحمل گرما برای ما شاید کار آسانی نباشد بنابراین باید از الان به فکر راه چاره باشیم.
کولر گازی

چطور سایز مناسب کولر گازی انتخاب کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای پیداکردن نصاب کولر گازی می توانید از بازار خدمات سنجاق کمک بگیرید و یک سفارش ثبت کنید هزینه نصب کولر گازی توسط متخصصین مختلف را با هم مقایسه کنید و کار را پیش ببرید.
کولر ماشین

چیکار کنیم کولر ماشین بهتر خنک کنه ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
چگونه کولر ماشین را خنک تر کنیم برای این سوال راهکارهایی وجود دارد که موجب می شود کولر در بهترین حالت خود کار کند و فضای داخلی اتومبیل را خنک کند.
کولر خودرو

باورهای غلط اما رایج درباره استفاده از کولر خودرو

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روشن کردن کولر باعث مصرف بیش از حد سوخت خودرو نمی شود در زمان استفاده از کولر آرام تر برانید تا فشار کمتری به خودرو وارد شود.
صفحه 1 از 2