دوش گرفتن

دوش صبحگاهی

حمام اول صبح و یک نباید مهم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اشتباهاتی وجود دارد که افراد در حمام و دوش صبحگاهی نباید مرتکب شوند، این اشتباهات می تواند تهدیدی جدی پوست و حتی سلامت بدن شما باشد.
دوش آب سرد

دوش آب سرد با پوست چه می کند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دوش آب سرد علاوه بر فوایدی که برای سلامت جسمی و روحی بدن دارد و انرژی و نشاط را افزایش می دهد، تاثیر شگفت انگیزی بر زیبایی و جوانی پوست دارد.
حمام بعد ورزش

بعد ورزش دوش آب سرد بگیریم یا گرم ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دوش گرفتن بعد از ورزش باعث ریکاوری عضلات می شود. البته دانستن نکات و چگونگی دوش گرفتن و سرد کردن بدن بعد از ورزش اهمیت زیادی در ریکاوری بهتر بدن دارد.
دوش گرفتن

هر روز دوش گرفتن و عوارض هایش

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی افراد به دوش گرفتن روزانه و زیاد عادت دارند اما باید بدانند که استحمام بیش از حد می تواند آسیب های جدی به سلامت پوست بدن برساند.
دوش گرفتن

کارهایی که در هنگام دوش گرفتن نباید انجام داد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
معمولا افراد با هر بار دوش گرفتن بدون هیچ اطلاعاتی کارهای اشتباهی را در حمام انجام می دهد که موجب آسیب رساندن به سلامت پوست و مو می شود.
عوارض دوش آب سرد

دوش آب سرد عوارض هم دارد که باید بدانید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اغلب افراد از فواید خواص دوش گرفتن با آب سرد مطلع هستند، اما این موضوع را نمی دانند که دوش آب سرد عوارض و مضراتی هم دارد.
ضرر حمام

این ساعت از روز حمام نروید که بسیار ضرر دارد !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
زمان حمام کردن تاثیرات متفاوتی بر سلامت بدن انسان می گذارد به گفته برخی افراد حمام کردن در غروب و عصر ضرر و عوارض بسیار زیادی برای سلامتی دارد.
روش صحیح شامپو زدن مو

روش صحیح شامپو زدن مو و بهترین روش خشک کردن مو

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش صحیح شامپو زدن مو خیلی ساده است شامپو را مستقیم روی سر خود نریزید و از آب داغ برای شستن استفاده نکنید و موهای خیستان را با سشوار خشک نکنید.
دوش آب سرد

5 مزیت شگفت انگیز دوش آب سرد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوش آب سرد نه تنها در یک روز گرم بدن را خنک می کند، بلکه سوخت و ساز بدن را بهبود می بخشد، از آسیب های پس از ورزش پیش گیری می کند و باعث تقویت بدن و سلامتی پوست و مو می شود.
هر روز دوش گرفتن

هر روز دوش گرفتن دیگر ممنوع !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تا چه اندازه با مضرات هر روز دوش گرفتن آشنا هستید ؟ مطالعات و بررسی های جدید عوارض استحمام زیاد را از بعد دیگری مورد بررسی قرار داده و نتیجه ای نگران کننده را منتشر کرد.
فواید دوش سرد

فواید شگفت انگیز دوش آب سرد اول صبح

زمان مطالعه : 4 دقیقه
فواید دوش آب سرد برای بدن بسیار بیشتر از آنچه فکر می کنید است ، از زیبایی پوست و مو تا افزایش متابولیسم و چندین مورد مهم دیگر که با استحمام صبحگاهی ایجاد می شود.
راهنمای خرید شیرآلات و دوش های حمام

راهنمای خرید شیرآلات و دوش های حمام

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر مایل به این باشیم که شیرآلات حمام ما زود زنگ نزند باید در انتخاب شیر و نوع فلز به کار رفته در آن ها دقت کنیم.
حمام کردن کودکان

کودکان نباید هر روز دوش بگیرند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
وجود بعضی باکتری ها لازم در بدن کودکان باعث بالا رفتن سیستم ایمنی بدنشان میشود که به همین دلیل متخصصان تاکید دارند کودکان نباید بیش از دو الی سه بار در هفته دوش بگیرند.
شکلات

دوش گرفتن با طعم شکلات معروف نوتلا! + عکس

زمان مطالعه : 1 دقیقه
یک مرد در اقدامی عجیب و غریب با خالی کردن 272 کیلوگرم شکلات نوتلا در داخل وان حمام خود تصمیم به دوش گرفتن با شکلات گرفت.
دوش نگرفتن

بلایی که بعد از 2 روز دوش نگرفتن سرتان می آید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
واضح است که رعایت بهداشت فردی برای سلامت عمومی امری ضروری است . تا به حال به این فکر کرده اید که با دوش نگرفتن به مدت چند روز چه اتفاقی برای شما خواهد افتاد.
صفحه 1 از 2