ترفند اندروید

کار نکردن ضبط صدا
مشکل کار نکردن برنامه ضبط صدا یکی از مشکلاتی که اخیرا کاربران گوشی های اندرویدی با سیستم عامل 9 به بالا شده اند که در این گزارش از نمناک به آن خواهیم پرداخت.
رفع مشکل کمبود فضا در گوشی های اندروید

رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید”

زمان مطالعه : 4 دقیقه
از مهم ترین مشکلاتی که ممکن است کاربران گوشی های اندروید دارند، کمبود فضا است که در این گزارش از نمناک با نحوه رفع مشکل “کمبود فضا در اندروید” آشنا خواهید شد.
دسترسی برنامه های اندروید

ترفند محدود کردن “دسترسی برنامه های اندروید”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر امنیت اطلاعاتی که در گوشی یا تبلت اندرویدی دارید برای شما مهم می باشد، حتما باید سری به “دسترسی برنامه های اندروید”ی نصب شده بزنید و آنها را مدیریت کنید.
گذاشت اثر انگشت روی گوشی

چگونه روی گوشی اثر انگشت بگذاریم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر گوشی اندرویدی شما مجهز به حسگر اثر انگشت می باشد و تصمیم استفاده و فعال کردن آن دارید، در این گزارش با نحوه گذاشتن اثر انگشت روی گوشی آشنا خواهید شد.
تست سخت افزار گوشی

برنامه بررسی سخت افزار گوشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سخت افزار دستگاه های هوشمند، مهم ترین بخش از هر دستگاه هستند که شما می توانید با استفاده از برخی برنامه ها، از اطلاعات دقیق سخت افزار گوشی مطلع شوید.
برنامه پیامک اندروید

دانلود برنامه ارسال و مدیریت پیامک اندروید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر برنامه ارسال پیامک گوشی شما، مجهز نیست و قابلیت های متنوعی ندارد، در این گزارش با تعدادی برنامه پیامک اندروید مناسب مدیرین و ارسال پیامک آشنا خواهید شد.
اموزش آپدیت برنامه های اندروید

چگونه برنامه های اندروید را آپدیت کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از دغدغه هایی که ممکن است اکثر کاربران گوشی های اندرویدی با آن روبرو شوند، آپدیت برنامه های اندرویدی است که در این گزارش به آموزش جامع نحوه آپدیت خواهیم پرداخت.
نحوه نصب بازی دیتا دار در اندروید

آموزش “نصب بازی دیتا دار” اندروید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بازی های محبوب اندرویدی، بازی های دیتا دار هستند که نسبت به بازی های دیگر کیفیت بالایی دارند که در این گزارش با نحوه “نصب بازی دیتا دار” آشنا خواهید شد.
برنامه تماس تصویری

معرفی برنامه های تماس تصویری مناسب اندروید و ios

زمان مطالعه : 8 دقیقه
در این گزارش از نمناک شما را با 17 برنامه تماس تصویری و صوتی به همراه لینک های دانلود از فروشگاه های معتبر آشنا خواهیم ساخت.
کدهای مخفی اندروید

کدهای مخفی و کاربردی اندروید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر شما به دنبال کشف راه سریع و جدیدی برای استفاده از اندروید هستید، در این مطلب از نمناک شما را با کدهای مخفی اندروید آشنا خواهیم نمود.
کدهای مخفی سامسونگ

کدهای مخفی گوشی های سامسونگ

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما به دنبال انجام گیری سریع کارهایتان با گوشی سامسونگ هستید، در این مطلب از نمناک شما را با کدهای مخفی سامسونگ آشنا خواهیم کرد.
ضبط مکالمه تلفنی

آموزش تصویری ضبط مکالمه تلفنی در اندروید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر شما به دنبال برنامه ای مناسب برای ضبط مکالمه تلفنی مخصوص اندروید هستید، در این گزارش از نمناک شما را با آموزش تصویری ضبط مکالمه تلفنی و برنامه کاربردی در این زمینه آشنا خواهیم کرد.
انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون

انتقال اطلاعات از اندروید به آیفون

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این آموزش از نمناک می توانید با صفر تا صد انتقال اطلاعات از گوشی اندروید به آیفون آشنا شوید.
بکاپ گوشی اندروید

آموزش بکاپ گرفتن از گوشی اندروید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر شما به دنبال یافتن راهی مناسب برای گرفتن بکاپ گوشی اندرویدی خود هستید، در این گزارش از نمناک شما را با روش های مختلف و کاربردی آشنا خواهیم کرد.
فعال سازی سیف مود

آموزش فعال سازی “سیف مود” در اندروید و IOS

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سیف مود یکی از امکاناتی است که برای عبور از برخی مشکلات بدافزاری استفاده می شود که در ادامه این گزارش شما را با نحوه فعال سازی “سیف مود” آشنا خواهیم کرد.
صفحه 1 از 4