دسر

دسر اوریو

طرز تهیه دسر اوریو به 3 روش خوشمزه و خیلی راحت

تاریخ انتشار : 24 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر دوست دارید برای مهمانی دسر بسیار خوشمزه و در عین حال ساده که سریع آماده می شود و همه عاشقش خواهند بود تهیه کنید، دسر اوریو بهترین پیشنهاد برای شما است.
مضرات شیر برنج

شیر برنج واسه کیا ضرر داره؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شیر برنج خوشمزه ترین و مقوی ترین دسر به شمار می آید اما برخی از افراد محدودیت هایی برای مصرف آن دارند و خوردن شیر برنج برای سلامتی آنها مضر است.
خوشمزه شدن کاچی

کاچی مامان بزرگها چجوری خوشمزه میشه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کاچی یکی از دسرهای بسیار مقوی ایرانی است که مادربزرگ ها در برخی از مراسم ها درست می کردند. راز خوشمزگی این دسر در انتخاب موادی است که استفاده میکنید.
دسر

دسرهای قیمت مناسب واسه مهمونی و دورهمی ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دسرها همیشه پر طرفدار ترین بخش از میز غذا هستند، اگر میخواهید یک مهمانی به یاد ماندنی داشته باشید میتوانید چند دسر ساده و خوشمزه به میزتان اضافه کنید.
دسرهای یلدایی

دسرهای خوشمزه و شیک یلدایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شب یلدا یکی از شب های مهم در آیین ایرانیان است، و مردم این شب را در کنار عزیزانشان جشن میگیرند و غذاها و دسر های بسیار لذیذی در این شب آماده می کنند.
کرم کارامل

طرز تهیه کرم کارامل؛ دسری محبوب و دلچسب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کرم کارامل یک دسر فرانسوی معروف است که در خاور میانه نیز طرفداران زیادی دارد، این دسر توانسته است با طعم های متفاوت رضایت سلایق مختلف را جلب کند.
دسرهای خوشمزه ساده

دسرهای خوشمزه ای که تو پاییز خیلی میچسبه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دسر وعده ای است که معمولا بعد از غذا سرو می شود در اندازه کوچک اما با مزه شیرین، آماده کردن دسر یکی از دغدغه های بزرگ و مهم است.
شله زرد

علت سبز و بد رنگ شدن شله زرد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شله زرد یکی از اصیل ترین دسر های ایرانی هاست و اکثرا به این دسر علاقه دارند؛ اما داشتن شله زردی خوشرنگ و خوشمزه ترفند هایی دارد که باید آنهارا بدانید.
پای توت فرنگی

طرز تهیه “پای توت فرنگی” خامه ای خوشمزه و یخچالی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“پای توت فرنگی” خامه ای یخچالی از خوشمزه ترین دسرهاست و طعم فوق العاده ای دارد. دستور تهیه این کیک بسیار ساده است و به راحتی می توانید آن را در خانه تهیه کنید.
تهیه دسرهای خوشمزه

با یه مواد مشترک چند تا دسر درست کن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دسر یکی از بهترین پیشنهادها برای بعد از صرف غذا است که شما می توانید حتی با استفاده از مواد اولیه مشترک برای تهیه دسرهای خوشمزه و متنوع اقدام کنید.
توپک خرمایی

طرز تهیه “توپک خرمایی” مجلسی مخصوص افطار امروز شما

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“توپک خرمایی” از انواع دسر های خرمایی می باشد که دستور تهیه آسانی دارد این دسر خوشمزه از کاربردی ترین دسر های ماه رمضان نیز می باشد.
رولت خرما

طرز تهیه رولت خرما مجلسی با طعمی بکر که فراموش نمیکنید!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رولت خرما از دسر های مجلسی ایرانی می باشد که در ماه مبارک رمضان و همچنین در مجالس عزاداری تهیه می شود که بسیار مقوی می باشد.
تزیین شیر برنج

“تزیین شیر برنج” برای افطار و مهمانی ها

زمان مطالعه : 1 دقیقه
شیر برنج از دسر های ایرانی می باشد که طرفداران زیادی به خصوص در ماه رمضان دارد شما می توانید با تزیین ها ساده و راحت این دسر را به زیبا ترین شکل سرو کنید.
دسر مشکوفی

طرز تهیه مشکوفی دسر مازندرانی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
دسر مشکوفی یکی از دسر های سنتی مازندران می باشد که دستور تهیه آسانی دارد در ادامه دستور تهیه این دسر بی نظیر را برای شما تهیه کرده ایم.
دیگچه مشهدی

طرز تهیه دسر خوشمزه “دیگچه مشهدی”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
“دیگچه مشهدی” یک دسر خوشمزه مشهدی است که در ایام عزاداری بیشتر پخته میشود و طرفدارن بسیاری دارد .
صفحه 1 از 4