ترفند اینستاگرام

آخرین بازدید اینستاگرام
اگر از نمایش آخرین بازدید خود در برنامه اینستاگرام احساس خوشایندی ندارید، می توانید بسیار ساده و سریع اقدام به غیرفعال کردن آخرین بازدید اینستاگرام کنید.
ترفند آرایش صورت

آرایش چشم و صورت با تکنیک های جالب اینستا

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه خانم ها به دنبال روش هایی برای آرایش چشم و صورت آسان و بی نقص هستند. ترفندهای آرایشی اینستاگرام به شما کمک می کند بهتر و سریع تر آرایش کنید.
هشتگ یاب اینستاگرام

بهترین ابزارهای هشتگ یاب اینستاگرام

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیدا کردن ترند کلمات مرتبط با پست برای اینستاگرام، به نسبت کار سختی می باشد اما ابزارهایی تولید شده اند که توسط آنها می توانید هشتگ های مرتبط را پیدا کنید.
تغییر زبان اینستاگرام

تغییر زبان اینستاگرام از انگلیسی به فارسی

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زبان پیش فرض برنامه اینستاگرام، انگلیسی می باشد و این در حالی است که زبان اینستاگرام را می توانید به سادگی، به زبان دلخواه خود تغییر دهید.
افزودن لوکیشن اینستاگرام

نحوه افزودن لوکیشن در اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افزودن لوکیشن یکی دیگر از قابلیت هایی است که اینستاگرام برای کاربران خود فراهم کرده که در این گزارش به معرفی “لوکیشن اینستاگرام” و نحوه استفاده از آن خواهیم پرداخت.
بازیابی رمز عبور اینستاگرام

چگونه رمز اینستاگرام را بازیابی کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بنابر هر دلیلی رمز اینستاگرام خود را فراموش کرده اید و هنوز موفق به بازیابی آن نشده اید، در این گزارش با آموزش تصویری “بازیابی رمز اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
نحوه ویرایش پست اینستاگرام

چگونه پست اینستاگرام را ویرایش کنیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر پست اینستاگرامی خود را منتشر کرده اید و متوجه مشکلی در پست شده اید، در این گزارش از بخش تکنولوژی نمناک با نحوه “ویرایش پست اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
هک اینستاگرام

روش های جلوگیری از هک اینستاگرام

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اینستاگرام یکی از برنامه های شبکه مجازی محبوب و جهانی است که در این مطلب از نمناک نحوه امن کردن در مقابل هک اینستاگرام را در 4 روش به شما آموزش خواهیم داد. پسوردهای خود را ذخیره نکنید
کلوز فرند اینستاگرام

کلوز فرند اینستاگرام چیست؟ + کاربردها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محدود کردن عموم بازدیدکنندگان استوری در قالب لیستی که شما تعیین می کنید، از قابلیت های اینستاگرام با عنوان کلوز فرند می باشد که دارای کاربردهای متعددی است.
اینستاگرام تجاری

آموزش ساخت “اینستاگرام تجاری” (instagram business)

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر قصد ایجاد حساب یا فروشگاه تجاری در بستر اینستاگرام دارید، در این گزارش با نحوه ساخت اکانت “اینستاگرام تجاری” (instagram business account) آشنا خواهید شد.
استوری کردن پست و استوری

چگونه پست و استوری دیگران را استوری کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از قابلیت های اینستاگرام به اشتراک گذاری استوری و پست دیگران است که در این گزارش از نمناک با نحوه استوری پست و استوری دیگران آشنا خواهید شد.
آموزش تغییر فونت اینستاگرام

آموزش “تغییر فونت اینستاگرام”

زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر تصمیم به تغییر فونت بیو و پست های اینستاگرامی خود دارید و اما هنوز ابزار مناسب را پیدا نکرده اید، در این گزارش با ابزارهای “تغییر فونت اینستاگرام” آشنا خواهید شد.
سئو اینستاگرام

آموزش 24 ترفند طلایی “سئو اینستاگرام”

زمان مطالعه : 19 دقیقه
در اینستاگرام برای کسب بازدید و فالوور بیشتر باید یک سری از اصول را در قالب “سئو اینستاگرام” (instagram seo) اجرا کنید که در این گزارش با 24 ترفند طلایی آشنا خواهید شد.
تغییر آیدی اینستاگرام

چگونه آیدی اینستاگرام را تغییر دهیم؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
هر حساب کاربری که در اینستاگرام وجود دارند، دارای یک شناسه یا آیدی هستند که شما می توانید آیدی اینستاگرام را خیلی ساده ایجاد، تغییر و اشتراک گذاری نمائید.
آهنگ استوری اینستاگرام

اموزش اضافه کردن آهنگ به استوری اینستاگرام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از قابلیت های جدید اینستاگرام این است که شما خیلی ساده و آسان می توانید آهنگ های مورد علاقه خود را از موزیک پلیر، سوندکلود و... به استوری اینستاگرام اضافه کنید.
صفحه 1 از 5