مواد شوینده

جوهر نمک
از ترکیب جوهر نمک و وایتکس، گاز کلر متصاعد می شود و کلر هم به اسید کلریدریک تبدیل می شود و برای ریه بسیار خطرناک می باشد.
شوینده طبیعی

دستور ساخت شوینده طبیعی با آنچه در خانه دارید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از شوینده های شمیایی برای سلامتی بسیار مضر است بنابراین برای حفظ سلامت خود می توانید با مواد طبیعی در منزل شوینده های طبیعی و بدون ضرر بسازید.
خوردن مواد شوینده توسط کودک

علامت کودکی که مواد شوینده خورده + راه حل

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خوردن مواد شوینده توسط کودکان، متاسفانه یکی از مشکلات رایج می باشد که با چند نکته می توانید فورا خطر را از کودک دور کنید و دچار مسائل مختلف سلامتی نشود.
صرفه جویی در مواد شوینده

راه صرفه جویی در هزینه شوینده ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از سرکه، استفاده از شوینده های دست فومی، کنترل به هم ریختگی ها و ... تنها چند نمونه از روش های موثر برای صرفه جویی در هزینه شوینده های می باشد.
عوارض شوینده ها

عوارض استفاده نادرست از شوینده ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
محققان می گویند که استفاده نادرست از مواد شوینده و شوینده ها می تواند به پوست، ریه ها و بینی آسیب بزند و حتی باعث مرگ شود.
جایگزین های وایتکس

به جای وایتکس از این مواد طبیعی استفاده کنید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اغلب افراد برای از بین بردن برخی لکه ها از وایتکس استفاده می کنند در حالی که می توان از برخی شوینده های طبیعی برای جایگزینی وایتکس در خانه تکانی استفاده کرد.
تنگی نفس با مواد شوینده

درمان تنگی نفس با مواد شوینده در خانه تکانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استفاده از مواد شوینده در برخی موارد می تواند باعث تنگی نفس شود که با تشخیص علائم آن می توان به راحتی با روش های خانگی درمان کرد.
تمیز کننده توالت

بمب جرم گیر و تمیز کننده توالت بسازید + دستورالعمل

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از بخش های مهم خانه داری تمیز کننده توالت و ضدعفونی شدن این بخش است که اغلب کار مشکلی است و علی رقم استفاده از محلول های شوینده قوی نتیجه دلخواه حاصل نمی شود.
استفاده از مواد شوینده

نکته ای برای استفاده از انواع شوینده ها

زمان مطالعه : 8 دقیقه
مواد شوینده در انواع مختلفی برای تمیزکردن جاهای مختلف وجود دارد اما برای کسب نتیجه بهتر باید به نکات مهمی برای استفاده صحیح از انواع مواد شوینده را رعایت کنید.
خطر ترکیب مواد شوینده

مواد شوینده هایی که هرگز نباید با هم ترکیب کنید + خطر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر برای تمیز کردن خانه و از بین بردن لکه ها استفاده می کنید، باید این را بدانید که این روش کاملا اشتباه است و می تواند حتی باعث مرگ فرد شود.
شوینده های مضر

جایگزین هایی طبیعی برای شوینده های مضر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم های خانه دار همه روزه برای نظافت منزل از شوینده های مضر برای سلامتی استفاده میکنند ، در این مطلب قصد داریم جایگزین های طبیعی برای این شوینده های مضر معرفی کنیم.
پیری زودرس

شوینده ها موجب پیری زودرس پوست می شود

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یک بخش مهم از هر برنامه مراقبت پوست و ضدپیری این است که بدانید کدام کارهایتان به پوستتان آسیب می زند و روند پیر شدن پوستتان را سریع تر می کند.
مضرات مواد شوینده

مضرات “مواد شوینده” برای خانم های خانه دار

زمان مطالعه : 1 دقیقه
در بسیاری از مواد شوینده ترکیباتی وجود دارد که برای سلامتی انسان مضر هستند و تأثیرات منفی می گذارند. لذا در استفاده از آنها باید به نکات مهمی توجه کرد.
not found