افراد ثروتمند

ویژگی افراد پولدار
شاید تصور هر یک از ما از پولدار شدن این باشد که برای پولدار شدن فقط باید کار کرد و این در حالی است که بجز کار کردن باید برخی نکات دیگر را نیز رعایت کرد.
همسران فوتبالیست ها

همسر کدوم فوتبالیست معروف، میلیاردره؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بین همسران فوتبالیست های معروف، ثروت برخی باورنکردنی و قابل توجه است، بطوریکه میزان دارایی منتشر شده خیلی ها را شوکه کرده است.
پولدارترین کارگردان

کارگردان معروفی که پولش از پارو بالا میره

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کارگردان ها به دلیل وجودشان در پشت صحنه عملا خیلی مورد کنجکاوی بینندگان قرار نمیگیرند اما عده ای از کارگردانهای معروف ثروت های باورنکردنی دارند.
عادات افراد پولدار

کاری که پولدارها انجام نمیدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افراد پولدار همیشه سعی در اجرای اهداف خود دارند و هدفمند زندگی می کنند، آن ها همچنین برخی عادت و رفتارها را هرگز در زندگی انجام نمی دهند.
ثروتمندترین نویسنده جهان

خانمی که با یه خودکار از کارخونه دارها بیشتر پول درمیاره!!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
وقتی پای میلیاردرها و ثروتمندترین افراد جهان به میان می آید، ذهن ما به سمت مردان کارخانه و سهام داری می رود که قدرت زیادی دارند اما همیشه اینطور نیست.
پولدارها

رازی که هیچ پولداری به شما نمیگه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
خوب میدانید که افراد موفق و ثروتمند جهان، راز و رمزهایی دارند و گاهی درباره این رموز صحبت میکنند اما اسراری هست که این افراد میل به صحبت درباره آن را ندارند.
پولدارترین فرد جهان

اسم و دارایی پولدارترین فرد جهان لو رفت

تاریخ انتشار : 11 اردیبهشت 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
اگر شما هم دوست دارید پولدارترین فرد جهان در سال 2022 را بشناسید و بدانید این شخص چه میزان ثروت و دارایی دارد، میتوانید با ما همراه شوید.
پولدارترین ورزشکار جهان

پولدارترین ورزشکار دنیا شناسایی شد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر برای شما هم این سؤال وجود دارد که ثروتمندترین ورزشکار جهان چه کسی است میتوانید نگاهی به لیست پردرآمدترین ورزشکاران بیاندازید تا حس کنجکاویتان برطرف شود.
ثروتمند شدن

عادتی که فکرشم نمیکنی ثروتمندت کنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی عادت ها کمک زیادی به ثروتمند شدن شما میکنند. عادتی وجود دارد که به طور باورنکردنی تاثیر بسزایی در جذب ثروت در زندگی شما دارد.
رفتار ثروتمند

پولدارها چیکار میکنن که من نمیکنم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه آدمها به این موضوع فکر کرده اند که ثروتمندان چرا ثروتمند اند؟ یا چگونه ثروت مند شده اند؟ پاسخ در نحوه رفتار ثروتمندان در زندگی است.
پیشی گرفتن ایلان ماسک از بزوس

ثروتمندترین مرد جهان عوض شد؛ بزوس عقب ماند

زمان مطالعه : 2 دقیقه
رقابت ابر میلیارد ها , ایلان ماسک و جف بزوس برسر جایگاه ثروتمندترین فرد جهان و قرار گرفتن ایلان ماسک در جایگاه اول , توجه بسیاری را جلب کرده است .
جوانترین میلیاردر جهان

جوان ترین میلیاردر جهان کیست؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد در دنیا دوست دارند که صاحب ثروتی تمام نشدنی باشند؛ اما ثروتمند شدن اصلا کار آسانی نیست نیازمند تلاش، پشت کار و خلاقیت است.
میلیونرهای یوتیوب

افرادی که از هیچ با یوتیوب میلیونر شدند

زمان مطالعه : 12 دقیقه
شناخت میلیونرهای یوتیوب و خواندن داستان جذاب یا حتی میزان درآمد فعلی هرکدام از آنها به شما عبارت از هیچ به همه چیز رسیدن را معنا خواهد کرد.
پولدارترین های جهان

پولدارترین میلیاردر جهان معرفی شد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سالانه بنابر داده های آماری و میزان درآمدی که کسب و کار های بزرگ در جهان دارند، پولدارترین افراد جهان معرفی بر اساس میزان ثروت آنها معرفی می شوند.
میلیاردرهای مشهور

افرادی که از هیچ میلیاردر شدند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بدون سرمایه اولیه هم می شود میلیاردر شد چون افرادی وجود داشته اند که ثابت کرده اند که از صفر هم می توان شروع کرد و میلیاردر شد.
صفحه 1 از 5