کبودی روی بدن

رنگ کبودی
کبودی با ضربه ای به پوست ایجاد می شود و به مروز زمان تغییر رنگ می دهد که از رنگ آن ها می توانید زمان بهبود جای کبودی را تشخیص دهید.
کبودی پوست

بدن شما هم بی علت کبود می شود ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کبود شدن پوست بدن، یک اتفاق طبیعی در زمان آسیب دیدن بدن و ضربه خوردن به آن است، اما در برخی مواقع کبودی بدون ضربه ایجاد می شود که خطرناک است.
خون مردگی

درمان خون مردگی زیرپوستی ؛ از مدرن تا سنتی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مدت زمان ماندگاری خون مردگی زیر پوستی نشان دهنده ی اهمیت آن است و اگر مدت زمان آن طولانی شود، حتما باید به پزشک مراجعه کنید تا از مشکلات جدی جلوگیری شود.
درمان کوفتگی

درمان کوفتگی هایت را به این روغن بسپار

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کوفتگی بدن و رفع درد بدن را با نسخه های گیاهی در خانه درمان کنید و درمان کوفتگی بدن در اثر ضربه با استفاده از طب سنتی بسیار موثر می باشد.
هماتوم

همه چیز درباره هماتوم ؛ ازعلائم تا درمان

زمان مطالعه : 12 دقیقه
هماتوم یا انباشت خون با علائمی مانند کبودی هایی روی جاهای مختلف بدن ظاهر می شود و اغلب در افراد سن بالا و افرادی که بیماری انعقاد خون دارند رخ می دهد.
علت کبودی بدن

وقتی علت کبودی بدن شما نگران کننده است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
حتما پیش آمده بدون هیچ ضربه و دلیلی بدنتان کبود شده است باید بدانید که این کبودی ها علل گوناگونی مانند پیری, مصرف داروی رقیق کننده خون و عوامل ژنتیکی دارند.
درمان ضرب دیدگی و کبودی

علائم و روش های درمان ضرب دیدگی و کبودی با نسخه های خانگی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ضرب دیدگی و کبودی به علت های گوناگونی در بدن ایجاد می شوند ، با ما همراه باشید تا باعلائم و درمان های گیاهی و بدون دارو ضرب دیدگی و کبودی آشنا شوید.
علت کبودی پوست

علت و درمان سریع کبودی پوست در همه جای بدن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کبودی پوست ممکن است نشانه ای از سوءتغذیه یا کمبود مواد غذایی معینی مانند اسید فولیک، ویتامین C، ویتامین B12 و ویتامین K است. یکی از اصلی ترین دلایل کبود شدن پوست هشدار پیر شدن را به فرد می دهد.
کبودی استخوان

دلایل و نشانه های کبودی استخوان و درمان آن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کبودی استخوان جزء جدیی ترین و دردناک ترین اختلالات است، کبودی استخوان معمولاً در طول چند ماه بهبود می یابد اگرچه کبودی استخوان وسیع تر، زمان طولانی تری ادامه پیدا می کند.