درد بدن

فواید موسیقی
آشنایی یا فواید موسیقی و تاثیری که موسیقی روی روح و روان انسان می گذارد کمک می کند تا احساس بهتری داشته باشیم و اضطراب و استرس را کاهش دهیم.
درد مفاصل در سرما

چرا سرما باعث درد مفاصل میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد در فصل زمستان احساس درد و یا سوزش را در مفاصل خود احساس می کنند که این درد مفاصل در سرما یا فصل زمستان چند دلیل مختلف دارد.
پارافین تراپی

فواید و عوارض پارافین تراپی صورت و پا

زمان مطالعه : 8 دقیقه
پارافین تراپی کاربرد های فراوانی دارد از نرمی و رطوبت پوست گرفته تا خاصیت تسکین درد که این کاربرد ها به محبوبیت آن افزوده است.
درمان همه دردها

نسخه هندی برای درمان هر دردی!!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تبتی ها از سالهای دور نسخه ای را می شناسند که برای درمان همه دردها بسیار موثر است و برای رفع اکثر مشکلات جسمی از آن نیز استفاده می کنند.
درد شست پا

درد انگشت شست پا چه زمانی خطرناک و جدی است؟

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افرادی که در راه رفتن مشکل دارند و از درد انگشت شست پا رنج می برند اغلب مبتلا به بیماری نقرس و آرتروز هستند همچنین این درد می تواند ناشی از یک مشکل جدی و خطرناک در بدن باشد.
تحمل درد

چرا بعضی ها تحمل درد دارن بعضی ها نه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه ما دردهای مختلفی را در بدن تجربه کرده ایم و می دانیم آستانه تحمل درد در هر فردی متفاوت است. اما آیا علت این تفاوت درد در افراد مختلف را می دانید؟
علت درد ماهیچه

درد ماهیچه می تواند نشانه بیماری باشد؟

زمان مطالعه : 14 دقیقه
دردهای ماهیچه ای با گرفتگی عضلات متفاوت هستند که می توانند به دلیل بیماری و اختلالات خاصی ایجاد شوند. با دانستن این دلایل از درد ماهیچه ای جلوگیری کنید.
حساسیت به درد

حساس ترین جای بدن نسبت به درد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در تمام قسمت های بدن پس از برخورد و آسیب فیزیکی احساس درد ایجاد می شود، اما چند قسمت بدن حساسیت بسیار بیشتری نسبت به درد دارد.
آلزایمر و درد

دردی در بدن که به آلزایمر ربط دارد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر درد خاصی در بدن شما ایجاد شد برای پیشگیری از بیماری ها حتما به پزشک مراجعه کنید. نوعی درد بدن وجود دارد که نشانه بیماری آلزایمر می باشد.
غذاهای ضد التهاب

غذاهای ضد التهاب برای تسکین دردهای بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای اینکه از التهاب و درد بدن رهایی پیدا کنید باید با غذاهای ضد التهاب آشنا باشید و بدانید کدام غذاها باعث التهاب می شود و از آنها دوری کنید.
دردهای بدن

علت انواع دردهای بدن من و شما چیست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب دردهای بدن بی ضرر هستند و معمولا با آنفولانزا و سرماخوردگی ایجاد می شوند اما دردهای مداوم و شدید بدن به دلیل وجود یک بیماری در بدن می باشد که باید بررسی شود.
تسکین درد بدن

تسکین دردهای بدن در 1 دقیقه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افرادی که به واسطه ی شغل و فعالیت روزانه شان، درگیر دردهای مزمن بدنی و عضلانی هستند با انجام یک حرکت ورزشی ساده و کوتاه میتوانند این دردها را رفع کنند.
کنترل درد

این تکنیک های کنترل درد را هرکسی نمیداند !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ممکن است برای اغلب افراد این مشکل رخ دهد که در برخی مواقع ناگهان دچار درد قسمتی از بدن شوند و دسترسی به دارو نداشته باشند، ترفندهای مناسبی برای کنترل بدن در این مواقع وجود دارد.
حس درد

جایی از بدن که درد حس نمیکند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
تصور کنید عضوی از بدنتان را با یک چاقو تیز برش دهید اما هیچ دردی حس نکنید، این تنها در تصورات شما نیست بلکه حقیقت دارد و عضوی از بدن، درد را حس نمیکند.
درد زیر دنده چپ

درد زیر دنده چپ از چیست و چه زمانی نشانه خطر است ؟

زمان مطالعه : 15 دقیقه
درد زیر دنده چپ یا پشت قفسه سینه در سمت چپ می تواند به دلایل اختلالات اعضای سمت چپ از جمله قلب، پانکراس، طحال یا معده باشد.
صفحه 1 از 3