ویتامین a

ویتامین کودک
تاثیر ویتامین آد در رشد کودکان غیر قابل انکار است. ویتامین آ برای استخوان ها لازم و ضروری است و ندادن قطره آد می تواند عوارض ناگواری برای کودک داشته باشد.
ویتامین آ

افرادی که نیاز جدی به ویتامین A دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اولین ویتامین شناخته شده در دنیا ویتامین آ می باشد که در بسیاری از میوه ها و غذاها یافت می شود اما قبل از مصرف این ویتامین به فواید و مضرات آن توجه کنید.
خوردن هلو

چینی ها به دلیلی مهم هلو زیاد می خورند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هلو یک میوه بسیار محبوب است که خواص فراوانی دارد، میوه هلو سرشار از ویتامین ها و مواد معدنی می باشد که برای سلامتی هم بسیار حائز اهمیت و مفید است.
رگهای خونی

جوان سازی رگهای خونی با ویتامین آ

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بالاخره ثابت شد که ویتامین آ میتواند رگهای خونی را جوان و سالم سازد و با بیماری های قلبی که در قفسه سینه شما رخ میدهد مبارزه میکند.
ویتامین آ

بلایی که کمبود ویتامین آ بر سرتان می آورد!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در این مطلب میخواهیم شما را با عوارض جدی کمبود ویتامین آ چون آسیبهای پوستی ، عفونت های تنفسی و مشکلات مهم چشمی آشنا کنیم.
ویتامین A

اثرات مخرب کمبود ویتامین A در دوران بارداری

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کمبود ویتامین A در دوران بارداری اثرات مخربی بر رشد مغز جنین دارد و احتمال ابتلا به آلزایمر را در بزرگسالی افزایش میدهد.
کمبود ویتامین A

راه حل جلوگیری از کمبود ویتامین A

زمان مطالعه : 3 دقیقه
کمبود ویتامین A در بدن ابتدا به دو صورت نمود پیدا می کند. اختلال در سیستم بینایی و خشکی پوست و باعث کاهش حساسیت شبکیه می شود و استفاده از برنامه غذایی متنوع، متعادل و متناسب با سن و جنس راه حل این مسأله است.