مصرف ویتامین

ویتامین ها
ویتامین ها در مواد غذایی که آن ها را مصرف می کنیم وجود دارند ولی برخی از آن ها را نمی توان بیش از اندازه مصرف نمود زیرا می تواند مشکل ساز باشد.
قرص با غذا

قرص و دواهایی که با غذا بخوریم بهتر اثر میکنن

تاریخ انتشار : 26 اردیبهشت 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
زمان صحیح مصرف داروها نقش مهمی در تاثیرگذاری بهتر آن ها دارد و طبق نظر پزشکان برخی از داروها برای جذب بهتر باید همراه با غذا مصرف شوند.
ویتامین لازم بدن

ویتامین لازم و واجب برای هر سنی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه افراد برای حفظ سلامت بدن باید ویتامین هایی را دریافت کنند اما باید بدانید نوع ویتامین مورد نیاز بدن هر فرد به سن و سال بستگی دارد.
مکمل خانم ها

مکمل های مهم برای خانم ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از آنجایی که بدن از طریق تغذیه نمی تواند ویتامین های مورد نیازش را تامین کند و کمبود ویتامین ها باعث بیماری می شود بهتر است خانم ها از مکمل ها استفاده کنند.
تقویت دستگاه گوارش

ویتامین های ضروری برای تقویت دستگاه گوارش

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای تقویت و بهبود عملکرد دستگاه گوارش باید ویتامین های مورد نیاز این عضو مهم بدن را از طریق میوه ها و مواد غذایی تامین کنید.
قبل از دندانپزشکی

قبل دندونپزشکی هیچ وقت این قرصو نخورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
قرص هایی که قبل از دندانپزشکی مصرف می کنید بر کیفیت خدمات دندانپزشکی تاثیر میگذارند در نتیجه قبل از انجام خدمات دندانپزشکی از مصرف این داروها بپرهیزید.
بیوتین

بیوتین یا ویتامین مو قشنگ ها چیست ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیوتین که با نماد ویتامین h نیز شناخته می شود از مهم ترین ویتامین های بدن است که کمبود آن در بدن مشکلاتی مثل ریزش مو ایجاد می کند.
قبل جراحی بینی

اگه میخوای دماغتو عمل کنی، این ویتامینو بخور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تا به حال فکر کرده اید که برای کمک به بدن خود پیش از هر نوع جراحی پلاستیک میتوانید کاری انجام داده و به عنوان مثال ویتامین واجب قبل عمل زیبایی را مصرف کنید؟
جراحی زیبایی

قبل و بعد عمل های زیبایی، این قرص رو نخورید

زمان مطالعه : 1 دقیقه
هر یک از افرادی که قصد انجام جراحی زیبایی دارند، برای نتیجه بهتر، مایلند در مورد باید نبایدهای قبل و بعد آن اطلاعات بیشتری داشته باشند.
ویتامین خواب

هرکی خواب نداره، این ویتامین رو بخوره

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی ویتامین ها تاثیر بسزایی در بی خوابی و افزایش کیفیت خواب دارند بنابراین برای داشتن خوابی راحت باید مصرف این ویتامین ها را شروع کنید.
ویتامین های لازم بدن

کدام ویتامین برای کدام سن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ویتامین ها نقش مهمی در رژیم غذایی انسان دارد و تامین ویتامین های مورد نیاز بدن بسیار حائز اهمیت است، اما برای هر رده سنی کدام ویتامین ها بیشتر لازم است؟
مصرف ویتامین

کدوم ویتامین رو صبح و کدوم رو شب بخوریم؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هر یک از ویتامین ها برای تاثیر گذاری بیشتر باید در زمان مناسب مصرف شوند همچنین مصرف آن ها در زمان اشتباه ممکن است مشکلاتی را برای شما به وجود آورد.
ویتامین استخوان

ویتامین واجب برای تقویت استخوان ها

زمان مطالعه : 2 دقیقه
تقویت استخوان اهمیت بسیاری در سلامت بدن دارد. ویتامین های مفید، تاثیر بسزایی در استحکام و مراقبت از استخوان دارند بنابراین باید با این ویتامین ها آشنا شوید.
قرص ویتامین

حقیقتی مهم درباره تاریخ انقضاء قرص های ویتامین

زمان مطالعه : 2 دقیقه
معمولا قرص های ویتامین که مدت طولانی از خریدشان میگذرد، شک و ترید برای مصرفشان به وجود می آید که آیا استفاده از این قرص های ویتامین خطرناک است یا خیر؟
ویتامین آ

افرادی که نیاز جدی به ویتامین A دارند

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اولین ویتامین شناخته شده در دنیا ویتامین آ می باشد که در بسیاری از میوه ها و غذاها یافت می شود اما قبل از مصرف این ویتامین به فواید و مضرات آن توجه کنید.
صفحه 1 از 4