عضلات

شکم عضله ای

برای آن ها که سیکس پک میخواهند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای داشتن شکم شش تکه و عضله ای باید برخی از تمرینات ورزشی را به درستی انجام دهید، همچنین به برخی نکات ورزشی و تغذیه ای توجه ویژه ای داشته باشید.
حفظ عضلات

میوه ای برای جلوگیری از ضعف عضلات

زمان مطالعه : 3 دقیقه
افزایش سن باعث ضعیف شدن عضلات و ماهیچه های بدن می شود. برای عضله سازی یا حفظ و تقویت عضلات بدن می توانید تمرینات قدرتی را روزانه انجام دهید.
تقویت عضلات لگن

حرکاتی ساده برای تقویت عضلات لگن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
لگن مهم ترین عضو برای حرکات قسمت تحتانی بدن است پس با انجام حرکات ورزشی مخصوص عضلات باسن، عضلات ران و کمر را هم تقویت کنید.
علت درد ماهیچه

درد ماهیچه می تواند نشانه بیماری باشد ؟

زمان مطالعه : 16 دقیقه
درد ماهیچه ای با گرفتگی عضلات متفاوت است که میتواند درد ماهیچه ای به دلیل بیماری و اختلالات خاص ایجاد شود.
دیستونی

دیستونی ؛ وقتی عضلات یکباره قفل می شوند !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری دیستونی نوعی اختلال حرکتی عصبی می باشد که باعث انقباض عضلات شده و قسمت های مختلف بدن بیمار را درگیر می کند و تاکنون برای آن درمان قطعی پیدا نشده است.
ماهیچه بدن انسان

سخت کوش ترین و قویترین ماهیچه بدن ما

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیش از 650 ماهیچه اسکلتی در بدن انسان وجود دارد اینکه کدام یک از ماهیچه های بدن انسان قوی تر است از نظر دانشمندان متفاوت است.
تاندونیت شانه

تاندونیت شانه چیست و چه علائمی دارد ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تاندونیت شانه یا التهاب تاندون شانه بیماری شایع ای است که طی آن تاندون های دوسر بازو به دلایلی دچار آسیب می شوند که باعث التهاب و تورم می شود.
عضله سازی

3 اصل مهم برای عضله سازی بدون آسیب به بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عضله سازی و ساخت ماهیچه راه و روش اصولی دارد که باید با یک رژیم غذایی سالم و برنامه ورزشی صحیح پیش بروید تا به سلامت بدنتان آسیبی نرسانید.
درد بعد از ورزش

درمان فوری درد بعد از ورزش کردن با نسخه گیاهی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عضلات بدن بعد از انجام حرکات ورزشی به خصوص بعد از فاصله زمانی زیاد دچار درد شدید می شوند که این درد بعد از ورزش را می توانید با ترکیب 2 ماده پرخاصیت گیاهی رفع کنید.
مانع عضله سازی

اشتباهی که مانع عضله سازی در بدن شما میشود

زمان مطالعه : 6 دقیقه
تمرینان ورزشی را انجام میدهید ، مدام حرکات پیشنهادی برای عضله سازی را با دقت اجرا می کنید ولی خبری از رشد عضلات در بدن شما نیست چرا که بخشی از برنامه را اشتباه پیش میبرید.
عضله سازی بانوان

برنامه عضله سازی بدون افزایش حجم ویژه بانوان

زمان مطالعه : 8 دقیقه
عضله سازی در بانوان نسبت به آقایان کار به مراتب سخت تری است اما اگر شما خواهان ساختن بدنی عضلانی و در عین حال ظریف و زیبا بدون اضافه کردن حجم هستید ما همه آنچه که نیاز دارید را آموزش می دهیم.
فواید کراس فیت

برنامه تقویت عضلات بدن با ورزش کراس فیت

زمان مطالعه : 11 دقیقه
انجام ورزش کراس فیت فواید بسیاری برای بهبود سلامت بدن و کاهش وزن دارد، البته برنامه تمرینی ورزش کراس فیت برای تقویت عضلات بدن هم بسیار مناسب است.
ورزش پایین تنه

تقویت پایین تنه مثل آب خوردن با تمریناتی که بلد نبودید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر بنا به هر دلیلی زمان برای رفتن به سالن های ورزشی برای تمرین کردن را ندارید، 10 ورزش برای قسمت پایینی بدن وجود دارد که نیاز به هیچ وسایلی ندارد و در منزل می توان انجام داد.
ورزش دور بازو

چرا هرچی ورزش می کنم دور بازوم تغییر نمیکنه ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افراد ممکن است علیرغم تمرینات زیاد بازوی آن ها رشد نکند، علت چیست؟ اشتباهات رایج بسیاری وجود دارد که که باعث رشد نکردن دور بازوها می شود.
عضله سازی

راه و چاه عضله سازی بدن را یاد بگیرید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای عضله سازی بیشتر بدن و گرفتن نتیجه بهتر از ورزش باید برنامه غذایی و استراحت خود را نیز تغییر دهید بدن در زمان استراحت شروع به ساخت عضله می کند.
صفحه 1 از 3