رشد کودک

رشد کودک 26 ماهه
قد کودک 26 ماهه شما اکنون دو برابر تولدش است همچنین بدن کودک شروع به لاغر شدن می کند او صحبت های شما را کامل درک می کند و مهم است که در این سن برایش کتاب بخوانید.
نشستن کودک

نشستن کودک و مسئله ای که شاید توجه نمیکنید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نکات مهمی در نشستن کودکان وجود دارد که والدین حتما باید آن را بدانند.
لمس کودکان

بچه هاتون رو بیشتر لمس کنید چون...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
هرگز از لمس و نوازش کودک خود غافل نشوید! لمس کردن کودکان علاوه بر اینکه باعث افزایش عشق میان کودکان و والدین آن ها می شود برای رشد ذهنی آن ها بسیار موثر است.
کودک 34 ماهه

مراحل رشد کودک 34 ماهه و مراقبت های لازم

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کودک شما در 34 ماهگی آماده رفتن به جهان می شود و مهارت ها و توانایی های او به سرعت رعد و برق بهبود می یابد ودائما در حال دویدن، رقصیدن، بازی و کشف دنیای جدید خود خواهد بود.
کودک دیرآموز

اصلی ترین نشانه های کودک دیرآموز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد کودکان دیر آموز را فاقد صلاحیت می دانند ولی این کودکان توانایی یادگیری مهارت های تحصیلی را دارند، اما میزان آن نسبت به بقیه کمتر است.
سلامتی کودک

تغییری در بدن کودک که یک هشدار جدی است !

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بدن کودک به مرور زمان و طی تکامل رشد او تغییرات بسیاری دارد اما هر تغییری طبیعی نیست و باید با هوشیاری و البته آگاهی هرچه تمام تر مراقبت آنها باشیم.
کودک نابغه

نشانه ای که می گوید کودک شما یک نابغه است

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه والدین به فرزند خود به چشم یک نابغه نگاه میکنند و البته که همه کودکان با هوش هستند ولی کودکان نابغه دارای ویژگی های منحصر به فردی میباشند.
رشد کودک 22 ماهه

هر آنچه باید درمورد رشد و رفتار کودک 22 ماهه بدانید!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کودک 22 ماهه شما خیلی به بازی کردن با مادر و پدر علاقه دارد شما برایش احساس امنیت را ایجاد می کنید همچنین می توانید برایش کتاب بخوانید و اشعار را به او بیاموزید.
رشد کودک 17 ماهه

مراحل رشد و مراقبت های لازم کودک 17 ماهه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اکنون وقت آن رسیده است که نحوه احترام گذاشتن را به کودک 17 ماهه خود بیاموزید و بهتر است به جای غذاهای متنوع به او غذاهای مقوی بدهید و تغذیه هفتگی اش را کنترل کنید.
رشد دندان نوزاد

این حالات نوزاد علامت دندان در آوردن اوست

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دندان های موقتی کودکان که آنها را با نام دندان های شیری می شناسیم در زمان خاصی رشد می کنند که این زمان از 6 ماهگی تا سه سالگی طول می کشد.
تاخیر رشد کودک

این نشانه ها یعنی رشد فرزندتان خوب نیست

زمان مطالعه : 9 دقیقه
تاخیر رشد کودک یکی از نگرانی های والدین می باشد و آنها با شناخت علائم تاخیر در رشد کودکان می توانند از رشد متناسب کودک خود مطمئن شوند.
رشد کودک 18 ماهه

مراحل رشد کودک 18 ماهه و مراقبت های لازم

زمان مطالعه : 8 دقیقه
کم کم باید دستشویی رفتن را به کودک 18 ماهه خود آموزش دهید و کودک شما دوست دارد که روی کاغذ بنویسد و آواز بخواند همچنین گوش دادن به داستان ها نیز از علاقه های اوست.
راه رفتن روی پنجه پا

علت و علامت خطرناک راه رفتن کودک روی پنجه پا

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خیلی از کودکان نوپا وقتی تازه راه رفتن را یاد میگیرند روی پنچه پا راه میروند. وقتی سن بچه به بالای 18 ماه میرسد و هنوز روی پنج راه میرود باید علت آن بررسی شود.
رشد کودک تا یک سالگی

رشد کودک از تولد تا یک سالگی چطور باشد طبیعی است؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
رشد کودک تا یک سالگی به سرعت اتفاق می افتد و بعد از آن کند می شود در این زمان مادران به شدت نگران قد و وزن گیری نوزادشان هستند که طبیعی است.
جهش رشد

علائمی که نشان از جهش رشد فرزندتان دارد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دوران رشد کودک شما از بدون تولد تا انتهای سن بلوغ ادامه دارد اما در این میان مرحله ای به عنوان جهش رشد وجود دارد که فرزندتان را به نوعی دیگر برای افزایش قد و وزن با خود همراه می سازد.
صفحه 1 از 4