دمنوش

داروهای خنک کننده بدن
کسانی که طبع گرمی دارند و در هوای گرم بدنشان دچار حرارت زیادی می شود می توانند با استفاده کردن صحیح خنک کننده های گیاهی بدنشان را خنک کنند.
دمنوش های گیاهی

کدام دمنوش برای کدام مشکل ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اگر دچار بیماری هایی هستید که دست از سر شما بر نمی دارند برای تسکین آن ها می توانید از دمنوش های مخصوص خود استفاده کنید.
دمنوش کندر

دستور اصلی دمنوش کندر برای بیماران کرونایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
مصرف دمنوش کندر فواید مناسبی برای بیماران کرونایی به همراه دارد، البته که نحوه درست کردن و ساعت مصرف دمنوش کندر برای رسیدن به این مهم حائز اهمیت می باشد.
دمنوش بنفشه

دمنوش بنفشه و تاثیر فوق العاده آن بر روی کم خوابی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جالب است بدانید که دمنوش بنفشه می تواند به درمان بیماری هایی مثل فشار خون و سرطان کمک بسزایی بکند همچنین خواص فوق العاده ای برای پوست دارد.
دمنوش گیاهی

دمنوش های گیاهی موجود در بازار ایران

زمان مطالعه : 4 دقیقه
در این مقاله بهترین دمنوش های گیاهی موجود در بازار ایران و ویژگی های دمنوش های ترکیبی خوشمزه پرداخته شده است.
بارداری و بابونه

مصرف دمنوش بابونه در بارداری مفیده یا مضر ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چای بابونه یکی از دمنوش های گیاهی مفید و خوش عطر در جهان است که از آن برای درمان بسیاری از مشکلات استفاده می شود مصرف این چای دربارداری نیز مفید است.
دمنوش نفخ شکم

اگر نفخ دارید این دمنوش مخصوص شماست

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اگر از مشکل نفخ شکم رنج می برید، به جای مصرف داروهای شیمیایی می توانید با بهترین و موثرترین دمنوش های گیاهی نفخ معده را از بین ببرید.
دمنوش برای گوارش

دمنوش های مفید برای گوارش روزه داران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
روزه داران در ماه رمضان به دلایل رعایت نکردن برخی نکات دچار مشکلات گوارشی یا عطش و تشنگی می شوند که می توانند با دمنوش های مفید از این مشکلات جلوگیری کنند.
خواص دمنوش رازیانه

16 فایده در یک فنجان دمنوش رازیانه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مصرف دمنوش رازیانه خواص عالی برای زنان و مردان دارد، درمان بیماری های تنفسی، کمک به کاهش وزن و درمان دیابت چند نمونه از خواص بی شمار دمنوش رازیانه است.
دمنوش سرفه خشک

فرمول گیاهی دمنوش ضد سرفه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یکی از روش های مناسب خانگی برای درمان سرفه استفاده از دمنوش های گیاهی است، برخی از دمنوش های گیاهی به درمان سرفه خشک و شدید کمک بسیاری می کند.
دمنوش زیره برای لاغری

بهترین دستور دمنوش زیره برای لاغری

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دمنوش زیره علاوه بر خواص بی نظیری که دارد، تاثیر فوق العاده ای در کاهش وزن سریع می گذارد. برای تهیه دمنوش می توانید زیره را با چند گیاه دیگر ترکیب کنید.
خواص چای پونه

معجزه ی دمنوش پونه برای روزهای اوج بیماری

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یکی از بهترین راه های بهره گیری از خاصیت درمانی پونه، نوشیدن یک فنجان چای پونه است. چای پونه گلو درد را درمان و با ویروس و عفونت های بدن مبارزه می کند.
دمنوش آلودگی هوا

این دمنوش را موقع آلودگی هوا بنوش

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مصرف دمنوش مناسب آلودگی هوا می تواند در زمان آلودگی هوا از بروز مشکلات مختلفی مانند آسم و ذلت الریه جلوگیری کند پس طرز تهیه دمنوش آلودگی هوا را آموزش ببینید و آن را در منزل تهیه کنید.
دمنوش صبحگاهی

دمنوش صبحگاهی برای سلامت و سرحالی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
انتخاب صحیح نوشیدنی در آغاز هر روز موجب شادابی و تعادل جسمی و روحی می شود زیرا دمنوش های گیاهی فواید فراوانی داشته و سیستم ایمنی بدن را به خوبی تقویت می کنند.
دمنوش بلک بری

حتما “دمنوش بلک بری” مصرف کنید چون ...

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ضد سرطان ، درمان کننده مشکلات گوارشی ، محافظ قلب و بسیاری موارد دیگر از جمله خواص شگفت انگیز “دمنوش بلک بری” به شمار می رود.
صفحه 1 از 4