حمام کردن

تمیز کردن حمام

ترفند شستشو و تمیزکردن شیشه کابین حمام

تاریخ انتشار : 31 شهریور 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
جرم ها و لک هایی که روی شیشه حمام وجود دارند معضلی برای خانم های خانه دار هستند اما ترفند های موثر به کمک آن ها آمده است تا شیشه ی حمام شان را برق بیندازند.
شستن صورت در حمام

شستن صورت در حمام کار اشتباهیه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پوست صورت بسیار حساس است بنابراین باید نکات مهمی را هنگام شستشوی صورت رعایت کنید. شستن صورت در حمام و با آب گرم معایبی دارد که باید بدانید.
حمام بعد از عمل

بعد از عمل جراحی چطور حمام کنیم ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
بعد از انجام هر عمل جراحی، حمام کردن با وجود زخم و بخیه زمان مشخصی دارد و باید با رعایت نکات ایمنی انجام شود تا زخم دچار عفونت نشود.
فواید آواز خواندن

فواید جالب آواز خواندن در حمام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
از فواید آواز خواندن تا کنون چیزی شنیده اید؟ جالب است نه؟ اینکه بدانید عادت به نظر طبیعی شما اثرات مثبت قابل توجهی روی عملکرد اعضای مهم بدنتان داشته و از آن بی خبر بوده اید.
اشتباهات حمام

کیا تو حموم دستشویی این کار اشتباهو انجام میدن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد هنگام استفاده از حمام و دستشویی عادات اشتباهی دارند که به سلامتی آسیب می رساند. با ترک این عادات سلامت خود را حفظ کنید.
فواید سنگ پا

سنگ پا درمانی است برای دردهای ....

زمان مطالعه : 13 دقیقه
سنگ پا خواص زیبایی و درمانی بی نظیری برای تمام بدن دارد و استفاده از آن کاربردهای دیگری را هم به همراه دارد، البته نحوه استفاده از سنگ پا نیز بسیار مهم است.
حمام قبل خواب

حمام قبل خواب و یک نباید مهم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد به دوش گرفتن قبل از خواب عادت دارند و این موضوع را بسیار مفید می دانند، اما یک نباید بسیار مهم وجود دارد که در حمام قبل خواب نباید مرتکب شوند.
عادات صبحگاهی

عادات صبحگاهی که یکبار برای همیشه باید ترک کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با ترک کردن عادات اشتباه صبحگاهی برای همیشه و انجام کارهای درست صبحتان را پرانرژی و با نشاط شروع کنید.
برس خشک بدن

لاغری با برس خشک + تمام فواید و عوارضش

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برس خشک یکی از روش های مراقبتی پوست بدن است که این روزها بسیار مورد استقبال قرار گرفته است. قبل از انتخاب برس خشک بهتر است با فواید و خطرات آن آشنا شوید.
شخصیت شناسی

نوع حمام کردن تان در مورد شخصیت شما چه می گوید؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اولین قسمت از بدن را که می شویید برخی چیزها را از شخصیت شما نشان می دهد بنابراین برای شخصیت شناسی فقط کافیست نوع حمام کردن خود را بدانید.
حمام رفتن

باید نبایدهای حمام کردن در فصل سرما

زمان مطالعه : 5 دقیقه
حمام کردن در فصول سرد سال، نسبت به روزهای دیگر کمی متفاوت است چرا که باید برخی نکات را برای حمام رفتن فصول سرد رعایت کنید تا مشکلاتی برای شما ایجاد نشوند.
شستشوی روزانه بدن

3 قسمت بدن که هر روز باید بشوییم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمام روزانه یا شستن روزانه بدن می تواند به سلامت پوست آسیب برساند اما سه قسمت بدن روزانه نیاز به شستشو دارند و عدم شستشوی این نواحی بیماری ایجاد می کند.
بدون دوش تمیز باشید

راهکار برای مواقعی که فرصت حمام رفتن نداری

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بعضی مواقع مشغله روزانه به قدری زیاد می شود که فرصتی برای انجام دادن کار های شخصی نمیماند؛ و ممکن است برای انجام ضروری ترین کارهایتان وقت نداشته باشید.
ادرار کردن در حمام

عوارض پزشکی ادرار کردن در حمام

زمان مطالعه : 3 دقیقه
دین اسلام در مورد نادرست بودن عمل ادرار کردن در حمام، بطور کامل توضیح داده است و حالا بخوانید از نتایج علمی پزشکی که در این زمینه انجام شده است.
طلاق عجیب

درگیری زشت زن و شوهر جوان سر حمام!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حمام دلیل اصلی درگیری و اختلاف زوج جوانی بود که راهی دادگاه شده بودند، مرد خانه پس از مدتها بی توجهی به خواسته ی همسرش حالا به التماس افتاده بود.
صفحه 1 از 3