نوجوانان

پرحرفی نوجوانان
پرحرفی نوجوانان موضوع عجیبی نیست بیشتر نوجوانان در این سن به دلایل مختلف پرحرف و زیاده گو می شوند که راه درست برخورد با آنها را به شما میگوییم.
بوی بد بدن نوجوانان

بهترین رفتار والدین با بوی بد بدن نوجوانان

زمان مطالعه : 2 دقیقه
والدینی که فرزندانشان در سنین بلوغ هستند گاهی ممکن است آنها را برای بوی نامطبوع بدنشان سرزنش کنند در حالیکه بر اثر یک تحقیق جامع بوی بد بدن نوجوانان را باید نادیده گرفت.
نه گفتن به نوجوان

چرا گاهی باید به نوجوان نه بگوییم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فرزندان پس از تولد از والدین خود خواسته هایی دارند که برخی قابل قبول و برخی غیرقابل قبول اند. با این وجود آیا نه گفتن به فرزندمان تاثیر مثبت دارد یا منفی؟
خواب نوجوانان

چرا نوجوانان سخت از خواب بیدار می شوند؟ + راه چاره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب نوجوانان معمولا نامنظم تر از خواب بزرگسالان و کودکان کم سن و سال می باشد و این به دلیل تغییرات زیست شناختی و اجتماعی در نوجوانان می باشد.
دروغ نوجوان

وقتی نوجوان تان به شما دروغ میگوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اکثر نوجوانان به والدین خود دروغ می گویند اما والدین به راحتی می توانند نشانه های دروغگویی را در آنان ببینید و تشخیص دهند.
مشکلات روانی کودکان

5 نشانه اول مشکلات روانی کودکان و نوجوانان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکلات روانی کودکان و نوجوانان متاسفانه با آمار رو به رشدی در جوامع امروزی پیش می رود ، مشکلی که اگر والدین با شناخت علائم و نشانه های اولیه آن برای رفع اقدام کنند به راحتی حل خواهد شد.
کنترل خشم نوجوان

بهترین روش کنترل خشم رو به نوجوان یاد بدید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
برای کمک به کنترل خشم نوجوان باید خودمان به خوبی با روش های کنترل خشم و خود کنترلی آشنا باشیم تا بتوانیم به آنها آموزش دهیم.
بی اشتهایی نوجوانان

دلیل اینکه نوجوونم بی اشتهاست چیه ؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
آیا نوجوان شما نیز بی اشتها است؟ اکثر نوجوانان در این سن دچار نوعی بی اشتهایی می شوند که علت هر کدام از آن ها متفاوت است که در این خصوص باید اقداماتی در پیش بگیرید.
نوجوان بداخلاق

راه حل نوجوان که دست روی والدین بلند می کند!

زمان مطالعه : 8 دقیقه
زندگی با نوجوان بداخلاق که هنگام عصبانیت به راحتی چیزی را به سمت شما پرتاب می کند غیر قابل تحمل است. اما با برخورد صحیح می توانید این مشکل را برطرف کنید.
تصمیم گیری نوجوانان

آموزش فوت و فن تصمیم گیری به نوجوان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قدرت تصمیم گیری درست در نوجوانی می تواند در آینده فرد تاثیر بسزایی بگذارد که برای رسیدن به این قدرت، خانواده می تواند نقش موثری را ایفا کند.
مسئولیت پذیری نوجوانان

نوجوان تان را اینگونه مسئولیت پذیر کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ایجاد احساس مسئولیت پذیری، نقش تعیین کننده ای در مسیر زندگی ما دارد و این در حالی است که اگر از نوجوانی این حس در ما تقویت شود تاثیر بیشتری خواهد گذاشت.
مهارت های زندگی

مهارتی که هر نوجوانی باید یاد بگیرد

زمان مطالعه : 12 دقیقه
برخی از مهارت ها هستند که هر یک از ما در طول عمرمان به آنها دست پیدا می کنیم و اما برخی دیگر از مهارت ها هستند که باید در سن نوجوانی به آنها رسید.
مشکلات جوانان با والدین

مشکلات رایج جوانان امروزی با والدین شان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
جوانی سن بسیار مهمی است که هر فرد در زندگی خود پشت سر می گذارد زیرا در این دوران جوان وارد بزرگ سالی می شود و ارتباط آن با اطرافیان خود تغییر می کند.
عزت نفس نوجوان

راه افزایش عزت نفس نوجوانان بدست والدین

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اکثر نوجوانان در این دوره از زندگی عزت نفس پایینی دارند. اما والدین باید برای رشد و پیشرفت نوجوان خود در آینده، به آن ها کمک کنند تا عزت نفسشان را افزایش دهند.
نیازهای نوجوانان

نیازهای مهم نوجوان در سن پرتلاطم بلوغ

زمان مطالعه : 8 دقیقه
هر انسانی در طی دوره های مختلف نیاز های متفاوتی دارد که نحوه برخورد اطرافیان با این نیاز ها می تواند زندگی فرد را دستخوش تغییر کند.
صفحه 1 از 4