پیاز

کاربرد پیاز
گفتیم جالب ترین کاربرد پیاز در خانه داری و درمان پس باید بگوییم برای رفع زردی اتو از روی لباس ، درمان نیش زدگی و حتی رفع زنگ زدگی چاقو می توانید از این سبزی پرخاصیت استفاده کنید.
گریه با پیاز

واقعا چرا پیاز اشک مارو در میاره ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید برای بسیاری از افراد جای سوال باشد که چرا موقع پوست کندن و خوردن کردن پیاز گریه می کنیم؟
خواص پیاز

31 دلیل برای آنکه پیاز بخورید

زمان مطالعه : 17 دقیقه
مصرف پیاز از فواید و خواص بسیار بالایی برخوردار است که در درمان بیماری های مختلف موثر است، البته مصرف بیش از اندازه پیاز می تواند عوارضی را هم به همراه داشته باشد.
جوانه زدن سیر و پیاز

برای اینکه سیر و پیاز جوانه نزنند ...

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترفندهای اشتباه نگهداری از پیاز و سیر باعث جوانه زدن آن ها می شود، از این رو برای جلوگیری از جوانه زدن سیر و پیاز باید از روش های صحیح استفاده کنید.
پیاز و سردرد

پیاز خام و سردرد ربطی بهم دارند ؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شما هنوز در مورد اینکه آیا پیاز خام و سردرد بهم ارتباطی دارند مردد هستید و یا به این نکته فکر میکنید که تا بحال بعد از خوردن پیاز سردرد گرفته اید یا خیر؟ با ما همراه باشید.
طرز تهیه پودر پیاز

طرز تهیه پودر پیاز خانگی درجه یک

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پودر پیاز یکی از موارد پرمصرف در آشپزخانه ها است که برای خوش طعم کردن و عطر کردن غذاها می باشد، در ادامه با روش های نگهداری پودر پیاز و طرز تهیه آن بیشتر آشنا خواهید شد.
پیاز عنصل

پیاز عنصل را با این خواص بیشتر بشناسید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پیاز عنصل گونه ای از گیاهان گلدار است که خواص بی شماری برای سلامت بدن دارد، از خواص استفاده از پیاز عنصل می توان به فواید آن برای ماهیچه ها و تقویت ضربان قلب نیز اشاره کرد.
کاشت پیاز

کاشت پیاز در خانه به روش اصولی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
با چند مرحله ساده می توان اقدام به کاشت و پرورش پیاز داخل گلدان یا بطری در خانه کرد، البته باید مراحل کاشت پیاز را به روش اصولی و صحیح پیش ببرید.
پیاز

این نوع پیاز رو نخورید لطفا!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیاز به عنوان یک طعم دهنده در اکثر غذاها استفاده می شود و عطر و طعم خوبی به غذا می دهد، اما استفاده نوعی از پیاز ها توصیه نمی شود.
کاربرد پیاز

کاربردهای جالب پیاز که هر کدبانویی نمیداند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
استفاده از پیاز کاربردهای غیر آشپزی بسیار عالی را به همراه دارد، البته که چگونگی استفاده از پیاز برای دستیابی به کاربردهای آن نیز بسیار حائز اهمیت است.
خوردن پیاز

اگر هر روز پیاز بخوریم، چه اتفاقی برامون می افته؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
پیاز دارای خواص دارویی فراوانی برای بدن است این گیاه دارویی به صورت پخته یا خام خواص بی نظیری دارد که خوب است آنهارا بدانید.
نگهداری پیاز در خانه

شگرد نگهداری پیاز برای ماندگاری بیشتر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مثل بقیه سبزیجات ریشه دار پیاز هم به مدت طولانی قابل نگهداری است، ولی اگر پیاز رابه طور صحیح نگهداری نکنید جوانه میزند و ریشه و ساقه اش شروع به رشد میکند.
کاربرد انواع پیاز

انواع پیاز برای آشپزی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
آشنایی با کاربردهای انواع پیازها در آشپزی برای افراد اهمیت بسیاری دارد، به دلیل اینکه هر کدام از پیاز ها در آشپزی کاربردهای مختلفی دارند.
نگهداری پیاز

روش نگهداری صحیح پیاز در یخچال ، فریزر و انبار

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نگهداری پیاز در یخچال باعث می شود تا به مدت طولانی تری بتوانید از آن ها استفاده کنید اما باید حواستان باشد که خواص خود را از دست ندهند.
درمان زگیل با پیاز

زگیل رو چجوری با پیاز درمان میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیاز یکی از موثر ترین روش ها، برای درمان خانگی زگیل است، درصورتی که باید از روش صحیح درمان زگیل با پیاز استفاده کنید تا تاثیر آن را مشاهده کنید.
صفحه 1 از 3