لخته شدن خون

علت لخته شدن خون در پا
لخته شدن خون در پاها موجب مسدود شدن رگ های خونی و درد و ورم پاها می شود که به علت وجود بیماری های مختلفی در بدن ایجاد می شود و باید آن را جدی بگیرید.
لخته شدن خون

لخته شدن خون فوایدی دارد و البته مضراتی

زمان مطالعه : 10 دقیقه
عواملی مانند سوابق خانوادگی ، حملات قلبی و چاقی و آسیبات باعث لخته شدن خون در بدن می شوند این اتفاق گاه تاثیرات خوبی دارد و گاه تاثیرات منفی.
لخته خون

لخته شدن خون و عوارض بسیار خطرناک آن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ترومبوز ورید عمقی که به اختصار DVT نامیده می شود، لخته خونی است که معمولا در ساق پا و یا ران ایجاد می شود و در بعضی موارد می تواند زندگی فرد را تهدید کند.
نشانه لخته خون در پا

نشانه هایی که خبر از لخته خونی خطرناک در پا می دهد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
لخته خون در پا می تواند بعد چندروز خود بخود از بین برود اما گاهی این لخته خون باقی می ماند و نشانه های خطر را در بدن ظاهر می کند.
لخته خون در دوران قاعدگی

مهم ترین علت لخته های خونی در دوران قاعدگی و پریود

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دفع لخته های خون در دوران پریود و قاعدگی زمانی باعث نگرانی است که از اندازه یک مشت بیشتر و پس از دوره عادت ماهانه همراه با درد رخ دهد.
وارفارین

عوارض و عمکلرد های داروی “وارفارین”

زمان مطالعه : 16 دقیقه
وارفارین یک داروی ضدانعقاد است که برای اولین بار در گیاه شبدر شیرین فاسد شده کشف و مورد استفاده قرار گرفت. “وارفارین” مورد اعتمادترین دارو در دسته خود است و به عنوان یک ضدانعقاد خوراکی و گاهی هم تزریقی در انسان مصرف می شود.
لخته شدن خون

احتمال لخته شدن خون در افراد بلند قد

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق یافته های جدید، هر چقدر فردی بلند قامت تر باشد احتمالا بیشتر در معرض ابتلا به لخته شدن خون قرار دارد.
لخته شدن خون

دردی که خبر از لخته شدن خون می دهد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
لخته شدن خون تغییری بسیار خطرناک در عملکرد طبیعی این بخش مهم بدن است که میتواند منجربه سکته مغزی و عوارض دیگر شود پس با شناخت نشانه های آن هوشیارتر باشید.