چاق شدن

چاقی با طب سنتی
به نظر متخصصان طب سنتی وزن می تواند علت بیماری باشد یعنی لاغری بیش از حد و یا افراط در اضافه وزن مستعد بیماری های شدیدی است.
عوارض چاقی

خطر پنهان چاقی را بشناسید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر روز به روز چاق تر می شوید اما اضافه وزن برایتان اهمیت ندارد باید بدانید خطرات پنهانی چاقی در کمین شماست، خطراتی که ممکن است کشنده باشند.
علائم چاق شدن

در حال چاق شدن هستید اگر ...

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چندین نشانه وجود دارد که در صورت مواجه شدن با آن ها باید از یک موضوع مطلع باشید، اینکه در حال چاق شدن هستید اما خودتان از این موضوع بی خبرید.
چاق شدن مرد

پیشنهادی برای آقایون لاغر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
داشتن تناسب اندام، یکی از مهم ترین اهداف هر یک از ما می باشد اما لاغری زیاد نیز چندان خوشایند نیست که با انجام برخی نکات می توان آنرا رفع کرد.
سریع ترین راه چاق شدن

سریعترین و سالم ترین روش برای چاق شدن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
همانطور که اضافه وزن میتواند مشکلات زیادی برای بدن بوجود آورد، لاغری بیش از اندازه هم برای بدن مضر است.
چاق شدن سریع

راههای ساده برای چاق شدن سریع و البته سالم

زمان مطالعه : 8 دقیقه
بهترین کار برای سریع چاق شدن بیشتر کردن وعده های غذایی است مصرف سیب زمینی و برنج و کره بادام زمینی به این امر کمک شایانی می کنند.
چاق شدن بدون چربی

فرمول چاق شدن و اضافه وزن بدون چربی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برخی از افراد مشکل لاغری دارند و به دنبال روشی برای چاق شدن و افزایش وزن بدون چربی هستند، برای افزایش وزن بدون چربی باید برنامه ای مناسب داشته باشید و طبق برنامه پیش بروید.
چاق شدن

تاثیر جالب لذت بردن از بوی غذا در چاق شدن

زمان مطالعه : 1 دقیقه
نتایج محققان دانشگاه کالیفرنیا نشان داد بوی غذایی که می خوریم در چاق شدن و نحوه برخورد بدن با کالری ها نیز نقش مهمی دارد.
10 کیلو چاقی در یک ماه

چطور از راه سالم در یک ماه 10 کیلو چاق بشیم؟ + برنامه

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اگر می خواهید در طول یک ماه به سرعت 10 کیلو افزایش وزن داشته باشید باید عادت های غذایی خود را اصلاح کنید و چند حرکت ورزشی را نیز انجام دهید تا به چاقی برسید.
آرزوی چاق شدن

آرزوی چاق شدن زن 44 کیلویی را 355 کیلو کرد ! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
زن 37 ساله ای به نام " تیتی واتی" بسیار چاق است و وزن باورنکردنی دارد، همچنین او چاق ترین زن اندونزی می باشد.
چاق نشدن

علت چاق نشدن افراد لاغر چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
افراد لاغر چگونه چاق شوند؟ آیا چاق نشدن آن ها علت خاصی دارد؟ با مجله نمناک همراه شوید، تا در این خصوص تحقیقات انجام شده را بررسی کنیم .
چاق شدن

چاق شدن با مصرف سالم ترین غذاها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
چاق شدن برای برخی افراد یک مسئله مهم است چرا که لاغری بیش از حد نیز خطرناک است و زیبایی زیادی هم ندارد. اما برای چاق شدن چه خوراکی هایی بخوریم که سلامت ما نیز به خطر نیفتد؟
چاقی

انواع چاقی و راههای خلاصی از آنها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با توجه به اینکه چاقی ها چند علتی بوده، همه آنها را با یک روش یا برنامه و رژیم غذایی نمی توان درمان کرد. بنابراین هر فردی قبل از اینکه از روش های کاهش مقدار مصرف مواد غذایی استفاده کند، باید در درجه اول نوع و علل چاقی خود را مشخص کند.
گوشت

خوردن چه گوشتی برای افراد چاق توصیه میشود

زمان مطالعه : 2 دقیقه
افراد بزرگسال چاق، دارای فشارخون بالا، مبتلا به بیماری قلبی و چربی خون بالا به هیچ عنوان از مغز استخوان گوشت استفاده نکنند.
فواید چاقی

کشف جالب و عجیب درباره فواید چاقی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
فواید چاقی طبق کشف جدید پزشکی مربوط به سیستم دفاعی بدن انسان و عفونت های میکروبی می شود. نوعی از چربی های موجود در بدن افراد چاق در مواجهه با عاملان بیماری زا خوب عمل می کنند.
صفحه 1 از 2