خواب نوزاد

تنظیم خواب نوزاد
تنظیم خواب نوزاد از مشکلاتی است که اکثر خانواده ها با آن درگیر اند ولی شما با انجام روش هایی ساده می توانید خواب کودک را تنظیم کنید.
بالش نوزاد

نکته مهمی که هنگام خرید بالش نوزاد باید رعایت کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بالش نوزاد تازه متولد شده را باید با رعایت اصول و نکات خاصی انتخاب کنیم زیرا بالشت اهمیت بسیار بالایی در شکل گیری فرم سر نوزاد دارد.
خوابیدن نوزاد بین پدر و مادر

خطر مرگ نوزاد با خوابیدن روی تخت والدین

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از والدین نوزاد را برای خواب در کنار خود می گذارند، در حالی که این کار خطرات بسیار جدی دارد و البته دلایل مهمی برای انجام ندادن این کار وجود دارد.
خواب نوزاد

خواب نوزاد در شبهای گرم تابستان با 10 راهکار مفید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از نوزادان در شب های گرم تابستان خواب راحتی ندارند ، شما می توانید با 10 راه حل مفید به کودکتان کمک کنید تا شب خواب راحت و امنی داشته باشد .
دمای مناسب اتاق نوزاد

نکته ای مهم در مورد دمای اتاق نوزاد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
گرم بودن بیش از اندازه دمای اتاق نوزاد خطراتی همچون مرگ ناگهانی نوزاد را موجب می شود پس قبل از خوابانیدن نوزاد باید ابتدا دمای مناسبی را برای اتاق او در نظر بگیرید.
نخوابیدن نوزاد

نخوابیدن نوزادتان دلیلی دارد که شاید شما نمیدانید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
قطعا نوزادان نیاز به خواب بیشتری نسبت به افراد بزرگسال دارد، اما در برخی مواقع کودکان تحت هیچ شرایطی نمی خوابند و این موضوع برای والدین بسیار عجیب است.
خواباندن نوزاد

قدم به قدم تا خواباندن نوزاد + آموزش

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب نوزادان تازه متولد شده در شب خواب راحت و عمیقی ندارند برای حل این مشکل والدین باید از روش های صحیح و مناسب استفاده کنند که در سریع و راحت تر خواباندن نوزاد بسیار تاثیر دارد.
خواب نوزاد

حواستان باشد نوزاد این حالتی نخوابد

زمان مطالعه : 7 دقیقه
مادرانی که نوزاد تازه متولد شده دارند باید بهترین و بدترین حالت های خواب نوزاد را بدانند تا در خواب برای فرزندشان مشکلات و خطراتی ایجاد نشود.
استفاده از بالش نوزاد

استفاده از بالش برای نوزادان تا این سن ممنوع !

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخلاف تصور عموم مردم استفاده از بالش برای نوزادان ضرورتی ندارد. دلایل بسیاری برای صرف نظر کردن از استفاده از بالشت و پتو برای نوزادان وجود دارد.
شیر مادر خواب نوزاد

نوزاد با شیر مادر راحت می خوابد یا شیشه شیر؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
صحبت هایی در رابطه با شیر دادن به کودک و تاثیرات آن بر روی خواب نوزاد مطرح است. آیا برای نوزاد شیر مادر بهتر است یا شیشه شیر؟ با کدامیک نوزاد بهتر می خوابد؟
از خواب پریدن نوزاد

نوزاد شما هم از خواب میپرد و گریه می کند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اغلب نوزادان معمولا در هنگام شب با گریه کردن از خواب می پرند، از خواب پریدن نوزاد با گریه چند دلیل دارد که والدین می توانند با چند روش این موضوع را حل کنند.
خنده نوزاد

خنده نوزاد در خواب معنای خاصی دارد ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
خنده نوزاد در خواب برای همه جالب و خوشحال کننده است اما بهتر است بدانید این خنده های نوزاد واقعی نبوده و نشانه شادی او نیست.
گرفتن آروغ نوزاد

حالتی در نوزاد که میگوید او نیاز به آروزغ زدن دارد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
گرفتن آروغ نوزاد کار سختی نیست حتی اگر کودکتان خواب باشد و شما بدانید که نفخ کرده می توانید بدون اینکه او را از خواب بیدار کنید آروغش را بگیرید.
میزان خواب کودک

میزان خواب کودک از یک روزگی تا 12 سالگی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
کودکان در سنین مختلف نیاز به میزان خواب متفاوت از هم دارند بهتر است یک نمودار خواب برای نوزادتان تهیه کنید و میزان و زمان خواب او را بصورت دقیق یادداشت کنید.
تنظیم خواب نوزاد

خواب نرمال نوزاد در طول شبانه روز چقدر باید باشد؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
نگذارید نوزادتان بیشتر از 3 ساعت در طول روز بخوابد و هر 2 ساعت یکبار به او شیر بدهید تا شب هر ساعتی از خواب بیدار نشود و خوابتان را به هم نریزد.
صفحه 1 از 2