ریزش مو

درمان ریزش مو
یکی از مشکلات رایج مو، ریزش مو می باشد که برای درمان آن می توانید از ماسک موهای طبیعی با پیاز که تاثیر فوق العاده ای در پرپشتی موها دارد استفاده کنید.
ویتامین ریزش مو

ویتامینی برای قطع ریزش موهایتان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
افرادی که ریزش مو دارند و از راه های درمان آن آگاه نیستند، بهتر است بدانند که یکی از بهترین راه های درمان و جلوگیری از ریزش مو استفاده از برخی ویتامین ها است.
ریزش مو

چاقی و ریزش مو ربطی بهم دارند؟

تاریخ انتشار : 17 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
اگر توجه کرده باشید تاکنون چاقی منبع بسیاری از بیماری ها بوده و مشکلات زیادی برای سلامتی به وجود آورده، مشکلاتی که ممکن است اصلا ارتباطش را با چاقی ندانید.
ریزش مو زنان

ریزش موی زنان و دختران جوان از چیه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ریزش موی زنان و دختران به یک معضل جدی برای آن ها تبدیل شده است که می تواند دلایل مختلف هم داشته باشد، با استفاده از راه های طبیعی می توان برای پیشگیری و درمان ریزش مو زنان اقدام کرد.
سرکه سیب برای سر

تاثیر فوق العاده سرکه سیب روی پوست سر

زمان مطالعه : 5 دقیقه
استفاده از سرکه سیب برای پوست سر و مو ها مفید می باشد و خاصیت اسیدی و ضد میکروب سرکه سیب خارش و شوره سر را از بین می برد.
شانه کردن مو

رازهایی که برس موی شما آرزو دارد بدانید !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
اغلب افراد روزانه موهای خود را دو تا سه بار در روز برس می کشند. آیا می دانستید نحوه شانه کردن می تواند بر سلامت موی شما نیز تاثیر گذار باشد؟
کاهش ریز مو

اگه ریزش مو داری، یه چیزو از غذاهات کم کن

تاریخ انتشار : 7 مهر 1400زمان مطالعه : 2 دقیقه
ریزش مو از مشکلات رایجی است که بسیاری از افراد با آن درگیر هستند. برای کاهش ریزش مو نیازی به درمان خاصی نیست شما باید تغییراتی در رژیم غذایی داشته باشید.
درمان ریزش موی در شقیقه ها

8 راه عالی برای درمان ریزش موی شقیقه ها

زمان مطالعه : 4 دقیقه
وقتی متوجه ریزش موی شقیقه هایتان شدید فورا اقدام به درمان آن کنید می توانید از روغن زیتون و آب پیاز و چای سبز و همچنین سیب زمینی برای استفاده موضعی کمک بگیرید.
ریزش موی کرونایی

راه حلی برای ریزش موی کرونایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یکی از مشکلات اغلب افراد بعد ریکاوری از کرونا ریزش مو می باشد، چندین راه مناسب برای درمان طبیعی ریزش موی کرونایی بدون استفاده از دارو وجود دارد.
مواد غذایی ریزش مو

با این خوراکی ها به ریزش موهات پایان بده

زمان مطالعه : 6 دقیقه
ریزش مو مشکل بزرگی است که همه به دنبال درمانی برای آن هستند، تغذیه سالم و اصولی میتواند کمک بزرگی در درمان ریزش موهای شما باشد.
داروی ریزش مو

داروی اصلی درمان ریزش مو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
چند داروی بسیار عالی برای درمان ریزش موی افراد وجود دارد، داروهایی که از نظر پزشکان برای درمان ریزش مو و همچنین بهبود رشد مو بسیار مناسب هستند.
توقف رشد مو

دلیل اصلی کم شدن رشد موهات اینجاست

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکل ریزش مو، یکی از مشکلات شایع در خانم ها و آقایان می باشد که می تواند بنابر دلایلی رخ دهد. اما چه مواردی عموما می توانند منجر به کم شدن رشد موها شوند؟
ورزش و ریزش مو

ارتباط روتین ورزش با ریزش مو

زمان مطالعه : 2 دقیقه
شاید با بررسی تصاویر مختلف متوجه این موضوع شوید که برخی ورزشکاران دچار ریزش مو شده اند. اما آیا ارتباط علمی بین ورزش و ریزش مو وجود دارد؟
ریزش مو در حمام

دلیل ریزش موها در حمام چیست؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر نگران ریزش موی شدید در حمام و کم پشت شدن موها هستید باید میزان ریزش مو به طور طبیعی و میانگین در روز را بدانید و با روشی مناسب از موهایتان مراقبت کنید.
جلوگیری از ریزش مو

بهترین راههای جلوگیری از ریزش موی مردان

زمان مطالعه : 10 دقیقه
ریزش موی مردان می تواند ارثی باشد اما اگر اینطور نباشد راه هایی برای جلوگیری از آن وجود دارد که هم شامل تغذیه می شوند و هم مراقبت های لازم.
صفحه 1 از 8