ریزش مو

نازک شدن مو

چرا نسبت به قبل، موهام ضعیف تر شده؟

تاریخ انتشار : 7 تیر 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر احساس میکنید موهایتان بیشتر از قبل نازک شده و ریزش پیدا کرده است، باید اول علت این موضوع راپیدا کنید و بعد به دنبال درمان نازکی موهایتان باشید.
دلیل ریزش مو

چرا جدیدا ریزش مو اینقدر زیاد شده؟

تاریخ انتشار : 31 خرداد 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
ریزش مو یکی از مشکلاتی است که خانم ها و آقایان را در سنین مختلف آزار می دهد. ریزش مو میتواند دلایل مختلفی داشته باشد که برای درمان باید آنهارا خوب بررسی کنید.
ویتامین ریزش مو

ویتامینی که باعث ریزش موهات میشه!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویتامین ها یکی از راه های درمان ریزش مو هستند اما استفاده از برخی از آن ها نتیجه ی عکس داشته و باعث ریزش شدید مو میشوند.
دمنوش ریزش مو

دمنوشی که کارش درمان ریزش موست + دستور

زمان مطالعه : 6 دقیقه
مصرف برخی چای های گیاهی می تواند باعث کاهش سرعت و یا معکوس شدن روند ریزش مو شود مثل دمنوش گزنه، اسطوخدوس، زنجبیل، مریم گلی و غیره.
شامپوی ضد ریزش مو

راهنمای انتخاب بهترین شامپوی ضد ریزش مو

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر قصد انتخاب و خرید شامپو ضد ریزش مو دارید و نمیدانید موثرترین شامپوی ضد ریزش مو را از چه برندی و با چه ویژگی هایی انتخاب نمایید با ادامه این مطلب همراه ما باشید تا شما را در جریان جدیدترین یافته های پزشکی در اینباره قرار دهیم.
ریزش موی نوجوانی

موهای نوجوان شما هم می ریزد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ریزش مو در سنین کم مانند نوجوانی، در موارد خیلی خاص و شدید می تواند گویای مشکلی باشد و این در حالی است که در ریزش کم، امکان درمان خانگی وجود دارد.
سیاه دانه برای مو

پایان ریزش مو از همین حالا !!

زمان مطالعه : 10 دقیقه
روغن سیاه دانه برای رشد مجدد موهای ریخته شده فوق العاده است، البته استفاده صحیح از روغن سیاه دانه می تواند جلوگیری از ریزش مو و رشد مجدد موهای ریخته کمک کند.
ماسک حنا مو

بهترین ماسک حنا برای درمان ریزش مو

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای تقویت موهای سرتان می توانید از ماسک های خانگی حنا استفاده کنید حنا باعث آبرسانی و تقویت و رشد موها می شود و موهای آسیب دیده را ترمیم می کند.
ریزش مو کرونا

خبر خوب به مبتلایان ریزش موی کرونایی

تاریخ انتشار : 10 فروردین 1401زمان مطالعه : 4 دقیقه
ریزش شدید مو بعد از ابتلا به ویروس کرونا باعث نگرانی بسیاری از افراد شده است اما خوشبختانه اطلاعات مفیدی در مورد این مشکل و درمان آن به دست آمده است.
بی خوابی ریزش مو

بی خوابی و ریزش مو ربطی بهم دارن ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ریزش مو دلایل مختلفی دارد و یکی از مهمترین دلایل ریزش مو بی خوابی می باشد و نداشتن برنامه درست برای خواب و سبک زندگی اشتباه باعث ریزش مو در آقایان و بانوان می باشد.
شانه ریزش مو

بدترین نوع شانه برای موهایی که ریزش دارد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
یکی از مهم ترین نکاتی که برای مراقبت از مو باید رعایت کنید انتخاب شانه مناسب است. برخی شانه ها می توانند عامل ریزش موی شما باشند.
فواید کچل بودن

فایده ای که فقط نصیب کچل ها میشود!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
کچل شدن و ریزش موهای سر، شاید از دید افرادی که دچار آن می شوند اتفاق خوشایندی نباشد، اما در عین حال دارای فوایدی است که تنها افراد کچل مشمول آن هستند.
عوارض اتو مو

اتو مو با عوارضی که کمتر کسی می داند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
داشتن مو های صاف و شلاقی آرزوی هر بانویی است اما صاف کردن مو به چه قیمتی! آیا از عوارض جانبی صاف کردن مو در آریشگاه و یا با اتو مو آگاهید؟
رنگ مو ریزش مو

رنگ کردن مو ارتباطی با ریزش مو دارد؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رنگ کردن مو، یکی از رایج ترین کارها بین خانم ها می باشد که در بازه های زمانی مختلف اقدام به آن میکنند. اما آیا ریزش موی سر با رنگ کردن مو ارتباط دارد؟
ریزش موی تیروئیدی

از این راه ریزش موی تیروئیدی را متوقف کنید

زمان مطالعه : 7 دقیقه
ریزش مو اتفاق ناخوشایندی است که یکی از عوامل ایجاد آن کم کاری یا پر کاری تیروئید شدید یا طولانی مدت است که بدین منظور می توان برای جلوگیری از آن دست به اقدامات ساده ای زد.
صفحه 1 از 8