بیماری یبوست

درمان یبوست با آناناس
آناناس میوه ای استوایی و گرمسیری، سرشار از خواص دارویی و درمانی برای مبارزه با بیماری های سخت است همچنین برای درمان یبوست نیز کاربرد دارد.
علت یبوست

چرا با افزایش سن، یبوست بیشتر میشه؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
به دلایل مختلف، با افزایش سن، ابتلا به بیماری یبوست شدت می یابد درحالی که سالمندان با آگاهی از این دلایل میتوانند از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنند.
شربت لاکتولوز

شربت لاکتولوز برای چیست و چگونه مصرف می شود؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شربت لاکتولوز دارویی برای درمان یبوست مزمن می باشد که برای کودکان و بزرگسالان مصرف می شود و از عوارض جانبی آن می توان به اسهال و نفخ اشاره کرد.
غذای کودک مریض

با این غذاها نذار بچه ات مریض بشه

زمان مطالعه : 8 دقیقه
تغذیه کودکان بسیار مهم است زیرا علاوه بر تقویت آنها ,میتوان با انتخاب غذایی مناسب برخی بیماری ها را در کودکان درمان کرد.
یبوست

قرص هایی که یبوست دارویی میارن

زمان مطالعه : 8 دقیقه
یبوست به دلایل مختلفی بروز می کند که یکی از این دلایل مصرف برخی داروهاست، که در ادامه این مطلب ما این دارو ها را به شما معرفی می کنیم.
یبوست استرسی

دردی که استرس به جان روده می اندازد

زمان مطالعه : 4 دقیقه
استرس عوارض فراوانی را برای بدن به همراه دارد، اما یکی از رایج ترین عوارض آن مشکلی است که در هنگام استرس برای روده به وجود می آید.
درمان سفتی شکم نوزاد

درمانی فوری برای یبوست و سفتی شکم نوزاد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
دلایل مختلفی وجود دارد که باعث یبوست و سفتی شکم نوزاد می شود و البته استفاده از درمان های خانگی هم برای یبوست نوزادان بسیار مفید است، اما در برخی مواقع باید حتما به پزشک مراجعه کرد.
درمان یبوست

ماساژی که یبوست را فوری درمان می کند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
روش های زیادی برای درمان یبوست ارائه شده از قرص و دارو گرفته تا دمنوش های گیاهی ولی یکی از روش های درمان قطعی یبوست ماساژ شکمی است.
خواص آلو برقانی

آلو برقانی با فوایدی که شما را مبهوت میکند !

زمان مطالعه : 13 دقیقه
آلو برقانی فواید خواص قابل توجه ای را برای سلامت بدن انسان به همراه دارد و از مهم ترین آن ها می توان به کمک آن به جلوگیری از سرطان اشاره کرد، همچنین استفاده از آلو برقانی در آشپزی هم بسیار مناسب است.
خواص برگ سنا

برگ سنا معجزه ای برای لاغری و یبوست

زمان مطالعه : 8 دقیقه
سنا یک گیاه بی نظیر است که خواص درمانی و مزایای سلامتی فراوانی دارد، از خواص برگ سنا می توان به کاهش وزن، درمان یبوست و مبارزه با ریزش مو نیز اشاره کرد.
ورزش یبوست

ساده ترین و کاربردی ترین ورزش برای درمان یبوست به روش خانگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
شاید با خود بگویید ورزش و یبوست چه ارتباطی با هم دارند ولی از آنجایی که فواید نرمش و انجام حرکات ورزشی برای رفع انواع مشکلات جسمی توصیه می شوند دسته ای از این حرکات برای درمان سریع خشکی مزاج هستند.
یبوست

بهترین درمان طب سنتی برای رفع یبوست چیست؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
یبوست می تواند ریشه و سازنده مشکلات بسیاری شود لذا سزاوار است که در اولین فرصت برای درمان آن باید اقدام نمود.
قرص یبوست

یبوست را با چه قرصی درمان کنیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یبوست بیماری است که با کند کردن حرکت غذاها از دستگاه گوارش تخلیه روده را دچار مشکل می کند که با خوردن قرص های ضد یبوست می توان این مشکل را حل کرد.
شکل مدفوع

وقتی علت چسبندگی و تغییر شکل مدفوع زنگ خطر است!

زمان مطالعه : 9 دقیقه
مدفوع ترکیبی از غذای هضم نشده و باکتری و نمک است هر فردی شکل مدفوع خاص خود را دارد که گاهی شکل ظاهری آن تغییر می کند که تاثیرات تغذیه ناسالم است.
درمان سریع یبوست

درمان سریع یبوست در 1 دقیقه با نسخه پزشک روسی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
یبوست مشکلی است که اغلب افراد را آزار می دهد، البته برای درمان فوری یبوست می توانید از روش بسیار کاربردی پزشک روسیه ای استفاده کنید.
صفحه 1 از 3