قهوه

دل درد قهوه

دل درد بعد قهوه از چیه؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای بهرمند شدن از مزایای قهوه، باید برخی نکات را در نوشیدن این مایع پرخاصیت رعایت کرد. برای مثال نوشیدن قهوه در برخی شرایط می تواند منجر به دل درد شود.
استفاده از موکاپات

استفاده از موکاپات با نکاتی که خیلی ها نمیدونن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر میخواهید از موکاپات استفاده کنید باید روش استفاده صحیح از این وسیله را بدانید، در غیر این صورت نتیجه خوبی نخواهید گرفت.
روغن قهوه

روغنی جادویی که از دانه های قهوه تولید می شود

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اغلب افراد معمولا تنها از قهوه استفاده می کنند و از خواص روغن قهوه آگاه نیستند، در حالی که استفاده از روغن قهوه خواص مناسبی برای سلامت بدن و زیبایی دارد.
قهوه ناشتا

این ساعت روز هرگز قهوه ننوشید !

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بسیاری از کارشناسان معتقدند که انتخاب زمان برای نوشیدن قهوه بسیار حائز اهمیت است و مصرف قهوه در برخی ساعات روز عوارضی را برای بدن به همراه دارد.
منو کافه

قبل کافه رفتن، معنی این اصطلاحات رو حتما یاد بگیر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
امروزه کافی شاپ محلی برای تفریح به شمار میرود، اما در منو برخی از کافه ها اصطلاحات نامفهومی وجود دارد که دانستن ترجمه آنها به شما کمک زیادی خواهد کرد.
موکاپات

موکا پات چیه و چطور باهاش قهوه درست میکنن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
موکاپات یا قوری موکا نوعی قهوه ساز ساخت ایتالیاست که می توانید انواع قهوه را به راحتی با آن بر روی شعله گاز تهیه کنید.
زمان خوردن قهوه

بهترین وقت روز برای خوردن قهوه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نوشیدن قهوه برای بدن مفید و همچنین ضرر هایی رو به همراه دارد و نکته ی مهم در مورد بهرمندی از فواید قهوه، انتخاب زمانی مناسب برای نوشیدن قهوه است.
قهوه گانودرما

قهوه گانودرما برای چی خوبه؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
قهوه گانودرما خواص دارویی و زیبایی بسیار مناسبی دارد و جلوگیری از دیابت، سم زدایی بدن، کاهش استرس و تقویت انرژی تنها چند نمونه از خواص قهوه گانودرما است.
فرنچ پرس

فرنچ پرس چیست و به چه درد می خورد؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
فرنچ پرس وسیله ای بسیار کاربردی است که اغلب برای دم کردن قهوه یا دمنوش های مختلف استفاده می شود. این وسیله کاربردهای جالب دیگری هم دارد که نمی دانید.
قهوه ناشتا

هشدار جدی به اونایی که ناشتا قهوه میخورن

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد طبق عادت بلافاصله بعد از بیدار شدن قهوه می نوشند اما اطلاعی از تاثیرات نوشیدن قهوه ناشتا برروی بدنشان ندارند و ممکن است به سلامتیشان آسیب بزنند.
نوشیدن قهوه

اینجوری قهوه بخورید که نابود می شید!

زمان مطالعه : 5 دقیقه
شاید ندانید که با نوشیدن بیش از حد قهوه در روز باعث آسیب زدن به خودتان می شوید قهوه همچنین با بعضی از داروها تداخل دارد که باید مورد بررسی قرار گیرد.
عوارض قهوه ناشتا

به این دلیل، ناشتا قهوه نخورید

زمان مطالعه : 2 دقیقه
برخی افراد بعد بیدار شدن از خواب اقدام به مصرف قهوه می کنند، در حالی که نوشیدن قهوه ناشتا مضراتی به همراه دارد و زمان بهتری نیز برای قهوه در صبح وجود دارد.
قهوه کافی شاپ

خوشمزه ترین قهوه تو کافی شاپ های تهران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
این روزها کافه گردی یکی از تفریحات مورد علاقه مردم است. اگر میخواهید بهترین قهوه را از منوی کافی شاپ انتخاب کنید بهتر است انواع قهوه ها را بشناسید.
تاثیر قهوه بر مغز

حال و روز مغز بعد خوردن قهوه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
طبق تحقیقات انجام شده مصرف روزانه قهوه علاوه بر افزایش انرژی شما، اثرات فوق العاده ای بر مغز دارد. در این قسمت می توانید با فواید قهوه برای مغز آشنا شوید.
کف نکردن قهوه

دلیل کف نکردن قهوه هام چیه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
کف نکردن قهوه از مشکلات علاقمندان قهوه است که دلایل مختلفی دارد. توجه به نکات ریز و اشتباهات رایج در درست کردن آن به شما برای داشتن قهوه عالی کمک میکند.
صفحه 1 از 3