جملات تاثیرگذار

جملات انگیزشی

جملات انگیزشی کسب و کار انگلیسی جدید با ترجمه

تاریخ انتشار : 7 شهریور 1401زمان مطالعه : 9 دقیقه
استفاده از سخنان افراد موفق همیشه میتواند راهنمای خوبی برای ما باشد، از این رو ما تعدادی جمله انگیزشی انگلیسی با ترجمه فارسی برایتان آماده کرده ایم.
جملات انگیزشی

جملات انگیزشی که شما را متحول می سازند

زمان مطالعه : 9 دقیقه
استفاده از جملات انگیزشی در زمان مناسب می تواند بسیار تاثیر گذار باشد و از این جملات می توان برای افزایش انگیزه برای انجام کاری نیز استفاده کرد.
جملات بروسلی

جملات انگیزشی و قصار بروسلی

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی شک یکی از اسطوره ی هنرهای رزمی تمام تاریخ بروسلی است که تلاش های زیادی در زمینه تخصص خود انجام داده است و در این راه جملات طلایی و ماندگاری از خود به جا گذاشته است.
جملات تغییر زندگی

برای تغییر زندگیت، این 15 جمله رو تکرار کن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جملات میتوانند منتقل کننده ی انرژی مثبت و منفی در زندگی باشند و تاثیر چشمگیری بر زندگی ما دارند پس بهتر است از جملات مثبت در زندگی استفاده کنید.
جملات انگیزشی

جملات کلیدی برای تغییر زندگی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
جملات انگیزشی به دلیل تاثیری که بر ذهن میگذارند باعث به وجود آمدن تغییرات مثبت در زندگی شما میشوند. به کمک جملات تاثیرگذار موفقیت های بیشتری به دست آورید.
جملات افراد موفق

جملات افراد موفق برای تغییر و شروع دوباره

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد موفق در برخورد با موانع و شکست هایشان راه حل موفقیتشان در آن موضوع را با یک جمله زیبا بیان می کنند شماهم با دانستن این جمله ها گامی به سمت موفقیت بردارید.
سخنان ابوعلی سینا

جملات کم نظیر از ابن سینای بی نظیر

زمان مطالعه : 3 دقیقه
ابن سینا، از مهم ترین دانشمندان ایرانی و فرد همه چیز دان در طی قرن های اخیر بود که در طی عمر خود سخنان بی نظیری در زمینه های مختلف به جای گذاشته است.
جملات بزرگان

جملات کم نظیر از انسان های بی نظیر

زمان مطالعه : 8 دقیقه
برای رسیدن به موفقیت بدون شک استفاده و الگو برداری از سخنان بزرگانی که تجربه بسیاری دارند، می توانند در پیچ های زندگی، ما را به بهترین مسیر هدایت کنند.
جملات تاثیرگذار بزرگان

جملات کوتاه و فوق العاده تاثیرگذار از بزرگان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در طول زندگی، خواندن و مطالعه برخی از جملات از افراد موفق و بزرگان گذشته می تواند التیام بخش سخت ترین اتفاقات رخ داده، واقع شود.
جملات زیبای انگلیسی

متن کوتاه و جملات زیبای انگلیسی با ترجمه

زمان مطالعه : 18 دقیقه
این جملات انگلیسی پر محتوا و پر مفهوم تاثیر عجیبی در رفتار و شخصیت شما در زندگی خواهد داشت. این جملات زیبا از بزرگان و افراد با تجربه می باشند.
چارلز داروین

جملات آموزنده چارلز داروین معروف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چارلز داروین یکی از افراد موفق دنیا است که بسیاری از مردم جهان آن را قبول دارند بد نیست شما نیز با نظریه های و جملات آموزنده او برای موفقیت آشنا شوید.
مارتین لوتر کینگ

جملات اکونیک مارتین لوتر کینگ جونیور

زمان مطالعه : 2 دقیقه
مارتین لوتر کینگ جونیور رهبر جنبش حقوق مدنی آمریکایی های آفریقایی تبار بود که زندگی خود را وقف مبارزه بدون خشونت برای برابری نژادی در ایالات متحده کرد.
جملات بزرگان

جملات کوتاه و تاثیرگذار از بزرگان جدید و زیبا - سری 34

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر علاقه مند به خواندن جملات کوتاه از بزرگان هستید خبرهای خوبی برایتان داریم . ما در این مطلب نمونه ای از بهترین جملات کوتاه و تاثیرگذار از بزرگان را برایتان گردآوری کرده ایم که در ادامه خواهید خواند . سری 34
جملات بزرگان

جملات جدید و تاثیرگذار از بزرگان - سری 32

زمان مطالعه : 7 دقیقه
علاقه مندان به جملات بزرگان ،متن های زیبا و الهام بخش، با ما همراه باشید تا در این بخش گلچینی از زیباترین جملات را در سری سی و دوم بخوانید و لذت ببرید.
جملات بزرگان

جملات کوتاه و تاثیرگذار از بزرگان جدید و زیبا + سری 31

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این بخش از سرگرمی سایت نمناک گلچینی از جملات بزرگان و متن های دلنشینی را برای شما آماده کرده ایم. سری 31
صفحه 1 از 3