خستگی مداوم

دلایل بی انرژی بودن
امروزه بسیاری از مردم دچار خستگی مزمن و افت انرژی می باشند، ولی هیچ درک درستی از علت ایجاد این مشکل ندارند؛ اما کمبود انرژی یک خطر مهم برای سلامتی است.
دلیل خستگی زنان

دلیل خستگی زنانی که همیشه خسته اند + راه حل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
دلیل خستگی بیش از حد و مداوم زنانی که فعالیت کم بدنی و استراحت کافی دارند ، می تواند از علائم یک بیماری بسیار جدی پزشکی باشد که نگران کننده نیست و قابل درمان است.
تغذیه برای رفع خستگی

همیشه خسته ها چی باید بخورن ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی از افراد هستند که تقریبا می توان همیشه خسته اند، برای این دسته از افراد چندین مواد غذایی عالی وجود دارد که برای رفع خستگی آن ها فوق العاده است.
احساس کلافگی

احساس کلافگی با شما چه می کند ؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در این روزهای کرونایی که افراد معمولا به علت ماندن زیاد در منزل احساس کلافگی می کنند، این احساس خستگی و کلافگی چه تاثیراتی بر روی بدن می گذارد؟
خستگی بعد از غذا

علت خستگی بعد از غذا خوردن چیست؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای خیلی از افراد سوال است که چرا بعد از غذا خوردن خستگی و خواب الودگی به سراغشان می آید اما حالا میخواهیم دلایل علمی این مساله را شرح دهیم.
خستگی کرونا

مشکلی که زنان کرونایی بیش از مردان دارند

زمان مطالعه : 5 دقیقه
ویروس کرونا علاوه بر تمام علائمی که دارد پس از بهبودی در بدن فرد مبتلا همچنان عوارضی از خود به جای می گذارد که در برخی موارد زنان بیشتر درگیر این عوارض هستند.
علت خواب زیاد

چرا علی رغم خواب زیاد همچنان خسته ام ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب آلودگی و خواب بیش از حد در طول روز نمی تواند یک موضوع طبیعی باشد، زیاد خوابیدن دلایل متفاوتی دارد و همینطور عوارض جانبی را برای سلامتی به همراه دارد.
علل خستگی مفرط

علت سندرم “خستگی مفرط” و مزمن چیست؟ + درمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
سندرم “خستگی مفرط” یک نوع بیماری جسمانی است که این خستگی با استراحت از بین نمی رود و فعالیت های بدنی و تحرک فرد را کم می کند.
همیشه خسته بودن

این که همیشه خسته اید چه علتی دارد ؟

زمان مطالعه : 7 دقیقه
همیشه خسته بودن و خستگی مزمن و مداوم نشان دهنده یک بیماری در بدن می باشد اغلب افرادی که همیشه خسته و بی حال هستند دچار کم خونی یا افسردگی می باشند.
خستگی دائمی

خستگی دائمی بخاطر عادت های غلط غذایی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آیا همیشه احساس می کنید انرژی شما به پایان رسیده است؟ آیا احساس خستگی دائمی دارید؟ در این بخش با عادات غذایی غلط که باعث خستگی دائمی می شود آشنا شوید.
خستگی مزمن

روش های کاربردی برای کاهش خستگی مزمن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مبتلایان به سندرم خستگی مزمن به طور معمول در تنظیم قند خون ضعیف عمل می کنند که کربوهیدارت ها احتمالا احساس خستگی را در آنها از بین می برد.
خستگی

خستگی مزمن را با روش های طبیعی در منزل درمان کنید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
احساس خستگی پس از فعالیت شدید فیزیکی و فکری و عدم استراحت کافی کاملا عادی است؛ ولی اگر این احساس خستگی حتی پس از استراحت نیز وجود دارد باید علت را جویا شد.
خستگی مزمن

با خستگی مزمن مقابله کنید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خستگی مزمن مشکلی است که در دهه های چهارم و پنجم زندگی شایع تر است و ژنتیک، استرس و مولفه های محیطی نیز نقش مهمی در آن دارند.