عید نوروز

تغذیه در نوروز
رعایت نکات تغذیه ای برای سلامت بدن امری ضروری است که اهمیت آن در فصل بهار و به ویژه عید نوروز به دلیل تغییر طبع بدن بیشتر می شود.
آداب و رسوم نوروز

آداب و رسوم زیبای مردم آذربایجان غربی در نوروز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عید نوروز که یک سنت کهن در ایران است در هر استان آداب و رسوم خاصی دارد. آیین نوروزی مردم آذربایجان غربی که در عید نوروز انجام میدهند بسیار زیبا و جذاب است.
بیماری های نوروز

در سفرهای نوروزی مراقب این بیماری ها باشید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
از مهمترین و شایع ترین بیماری های نوروزی مشکلات گوارشی می باشد که با رعایت توصیه های بهداشتی می توان از این بیماری ها جلوگیری کرد.
نکات تغذیه ای

خط قرمزهای تغذیه در ایام عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای پیشگیری از چاقی و مشکلات سلامتی، رعایت نکات تغذیه ای در ایام عید نوروز امری لازم و ضروری می باشد.
انشا عید نوروز

انشا در مورد عید نوروز برای همه پایه ها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با رسیدن عید نوروز یکی از رایج ترین موضوعات انشا برای تمام مقاطع تحصیلی، عید نوروز می باشد. با کمک چند نمونه متن میتوانید بهترین انشای عید نوروز را بنویسید.
پس انداز پول در عید

شیوه ی پس انداز پول در عید نوروز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
معمولا در تعطیلات عید نوروز افراد با کسری پول مواجه می شوند ولی با چند روش کاربردی در این مقاله تا حدودی امکان پس انداز کردن نیز برای شما فراهم می شود.
عید نوروز

رسم جالب مردم قزوین در عید نوروز

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شهر قزوین هم مانند شهر های دیگر ایران رسم و رسومات جالبی در عید نوروز دارد که مردم با این رسومات به پیشواز سال نو میروند و از عید نوروز لذت میبرند.
پذیرایی عید نوروز

آداب یک پذیرایی خوب در عید نوروز

زمان مطالعه : 5 دقیقه
پذیرایی در عید نوروز از دغدغه های زنان در این برهه زمانی است که به دنبال روشی متفاوت و بهتر برای پذیرای از میهمانان خود هستند.
نوروز تهران قدیم

آداب و رسوم جالب عید نوروز در تهران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
عید نوروز در قدیم رنگ و بوی دیگری داشت همچنین آداب و رسومی که در تهران قدیم برای عید وجود داشته است برای شما بسیار نوستالژیک خواهد بود.
عیدی دادن

امسال به بچه ها، عیدی چی بدیم؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
عیدی دادن تاثیر بسزایی در روحیه کودکان خواهد داشت. برای تهیه عیدی می توانید با صرف کمی وقت و سلیقه، هدیه ای مناسب با سن و جنسیت کودکان آماده و این خاطره خوب را در ذهن آنها ماندگار کنید.
عید نوروز

کشورهایی که مثل ایران، عید نوروز دارن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
عید نوروز یکی از جشن های باستانی ایرانی هاست و همه مردم آن را جشن میگیرند، جالب است بدانید عید نوروز در کشورهای دیگر نیز به شکل های مختلف برگزار می شود.
رفتار در عید

نوع رفتار با ادب ها تو دید و بازدیدهای عید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در عید نوروز حسابی شیک میکنیم و به عید دیدنی می رویم اما همه چیز اینجا تمام نمی شود چرا که برای دید و بازدید باید بدانیم چه رفتاری مناسب تر است.
تحویل سال نو

معنی و تفسیر زیبای دعای تحویل سال نو

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اغلب افراد در لحظه تحویل سال اقدام به خواندن متن دعای تحویل سال نو می کنند، بنابراین بهتر است از معنی و تفسیر “دعای تحویل سال” اطلاع کافی داشته باشید.
غذای عید نوروز

شام شب عید نوروز در کشورهای مختلف

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عید نوروز در هر جای دنیا با آداب و رسوم ویژه ای برگزار می شود. یکی از رسوم کشورهای مختلف، پختن غذای سنتی و خاص آن کشور در شب عید نوروز می باشد.
خانه تکانی سریع

خانه تکانی دقیقه نودی

زمان مطالعه : 9 دقیقه
خانم های شاغلی که زمان کمی برای خانه تکانی دارند می توانند با یک برنامه ریزی اصولی به راحتی در کمترین زمان تا عید خانه ای تمیز داشته باشند.
صفحه 1 از 4