سلامت روان

مراجعه به پزشک
در این مقاله به پاسخ پرسش روانشناس چه میپرسد پرداخت شده است. با مطالعه این مقاله می توانید از موضوعاتی که روانشناس از آن ها سوال می پرسد اطلاعات پیدا نمایید و در بهترین زمان ممکن در صورت نیاز این اقدام را به عمل برسانید.
دلیل حال بد روحی

قاتل اصلی حال خوب همه مون، اینجاست!

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای اینکه در زندگی به تمامی خواسته هایمان دست پیدا کنیم تنها جملات انگیزشی کافی نیست برای رسیدن به موفقیت باید چیزهایی که حال خوبتان را خراب می کنند بشناسید.
سلامت روان محیط کار

شیوه ی افزایش سلامت روان در محیط کار

زمان مطالعه : 6 دقیقه
یکی از کارهایی که کارفرمایان موفق برای بهره وری بیشتر کارمندان انجام می دهند توجه کردن به سلامت روان محیط کار می باشد.
فواید گیاهان آپارتمانی

تاثیر گیاهان آپارتمانی روی جسم و روح انسان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
نگهداری از گل و گیاهان در فضای خانه علاوه بر زیبایی که به اطراف میبخشد؛ فواید بسیار زیادی برای سلامت روح و جسم انسان دارد.
مشکلات روانی

مراقب باش امسال عید این بلا سرت نیاد!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بسیاری از افراد نزدیک سال نو در تکاپوی عید نوروز استرس و اضطراب زیادی به خودشان وارد می کنند، که این کار عواقب ناخوشایندی برای سلامت روح و روان شما دارد.
بیماری اخلاقی

بیماری که اخلاقتو عوض میکنه

زمان مطالعه : 3 دقیقه
احتمالا شماهم فکر میکنید که بیماری ها تنها روی جسم تاثیر گذار هستند اما اشتباه میکنید، برخی از بیماری ها برروی شخصیت و اخلاق نیز به طور منفی تاثیر گذار هستند.
احساس شکست در زندگی

اگر احساس شکست و بدبختی میکنی، بخوان

زمان مطالعه : 5 دقیقه
در زندگی لحظه هایی وجود دارد که فکر می کنید همه چیز به پایان رسیده است ودیگر هیچ چیزی درست نمیشود؛ اما اینطور نیست، همه روزها و اتفاقات بد به پایان می رسد.
سلامت روان

تعریف سلامت روان و علامت داشتنش

زمان مطالعه : 7 دقیقه
داشتن سلامت روان، علیرغم تمام مزیت هایی که دارد می تواند در تمام ابعاد زندگی شما تاثیر موثری داشته باشد که از مهم ترین علائم داشتن سلامت روان می توان به...
تشخیص بیماری از پا

پاهای این فرمی علامت بیماری است

زمان مطالعه : 6 دقیقه
شکل پاها بیماری های پنهان در بدن را نشان می دهد، راه تشخیص بیماری و سلامتی بدن از روی فرم پا و خطوط روی ناخن مدتهاست که مورد استفاده قرار می گیرد.
سندروم اخبار بد

خطری در کمین افرادی که زیادی اخبار گوش میدن!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
رسانه تاثیرات زیادی روی افکار و سلامتی فرد می گذارد، بعضی از افراد به صورت افراطی اخبار بد تماشا میکنند که این موضوع کاملا روان آنها را درگیر خودش خواهد کرد.
آرامش اعصاب

چالش رسیدن به آرامش روان در 1 ماه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
آرامش اعصاب و روان یکی از نکات کلیدی برای موفقیت در هر راهی است که به این منظور باید راه های غلبه بر استرس های روزانه و رسیدن به آرامش اعصاب را بدانید.
علائم اسکیزوفرنی

حالاتی که نشانه ی اسکیزوفرنی است

زمان مطالعه : 7 دقیقه
اسکیزوفرنی یکی از بیماری های شایع و البته ناشی از شرایط مختلف است که برای تشخیص و درمان آن راه های سریع و کاربردی وجود دارند که گویای اسکیزوفرنی هستند.
بحران 40 سالگی

علائم شروع بحران 40 سالگی در زنان و مردان

زمان مطالعه : 9 دقیقه
در سن 40 سالگی تا اوایل سن 50 سالگی فرد با چالش هایی در زندگی مواجه می شود که به آن بحران میانسالی می گویند که مشکلات روحی در پی دارد.
رهایی از فکر زیاد

راه رهایی از فکر و خیال زیاد

زمان مطالعه : 6 دقیقه
افراد امروزه مدام در حال فکر کردن به یک یا چند موضوع تکراری در زندگی هستند که زندگی آن ها را سخت می کند ولی خودشان متوجه این افکار طولانی مدت و مخرب نیستند.
فراموشی ناگهانی

چرا یهو یه چیزی یادم میره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه ما ممکن است در طول روز مقداری از برنامه هایمان را فراموش کنیم که امری کاملا طبیعی است، اما ممکن است فراموشی شما بیش از حد و مشکل ساز شود.
صفحه 1 از 5