خواب دیدن

فراموش کردن خواب
حتما تا به حال به این فکر کرده اید که چرا بعد از بیدار شدن خواب ها از ذهنمان پاک میشوند و یا به سرعت فراموششان میکنیم اما جواب علمی و ثابت شده محققان به این سوال را برایتان در مقاله زیر جمع آوری کردیم.
درمان کابوس شبانه

درمان کابوس شبانه یکبار برای همیشه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کابوس شبانه و بی خوابی می تواند ریشه در عوامل جسمی و روحی باشد، بخشی از عوامل جسمی تغذیه است که بر اساس گفته کارشناسان مصرف برخی از مواد غذایی برای شام موجب دیدن کابوس می شود.
رمز گشایی خواب ها

اگر خواب و رویای شما این چنین است مرگ تان نزدیک شده!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
خواب ها ممکن است بر اثر افکار و رفتار افراد در طول روز شکل بگیرند و یا حتی ممکن است یک رویا بروز بیماری خاصی را به شما هشدار دهد.
رویای صادقه

خواب و رویاهای صادقه را بشناسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواب و رویای صادقه دیدن خبر از واقعیات بسیار در عالم حقیقی می دهد. رویاهای صادقه نشانه های مختلفی دارند و زمان مشاهده و انواع آن نیز متفاوت است.
خواب زن چپه

چرا میگن خواب زن چپه؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
می توان گفت که اغلب افراد بر این باور هستند که خواب زن چپ است، اما آیا این موضوع حقیقت دارد و اصطلاح خواب زن چپه از کجا آمده است ؟
دیدن خواب اموات

ذکر و سوره مخصوص دیدن خواب اموات

زمان مطالعه : 4 دقیقه
روش دیدن خواب اموات و ملاقات با شخصی که از دنیا رفته یکی از بخش هایی است که در کتب دینی به آن اشاره شده است، برای دیدن مرده در خواب باید ذکر و سوره ای را تلاوت کنید.
چرا خواب میبینیم

چی میشه که خواب می بینیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خواب های ما گاه ترسناک، خوشایند، هیجان انگیز و یا کاملا عجیب و غریب هستند. دلایل مختلفی برای این که چرا خواب می بینیم و چرا گاه خواب های ما ناشناخته اند،وجود دارد.
خواب دیدن زنان در بارداری

کابوس و خوابی که همه زنان باردار می بینند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
زنان باردار در این دوران خواب های عجیبی را تجربه می کنند و مدام به دنبال تفسیر خواب و کابوس های شبانه خود هستند.با رایج ترین رویاها و کابوسهای دوران بارداری آشنا شوید.
مدل خوابیدن

کدام مدل خوابیدن برابر است با دیدن خواب بهتر؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شما اغلب در چه وضعیتی به خواب رفته و نحوه دراز کشیدن شما بیشتر به کدام سمت است؟ دانشمندان میان خواب دیدن و نحوه خوابیدن ارتباطی یافته اند که دیدن انوع خواب را می تواند ثابت کند.
به یاد آوردن خواب و رویا

چه کنیم خواب و رویایمان یادمان بماند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شما هم از آن دسته افرادی هستید که خواب و رویای خود را بعد از بیدار شدن از یاد میبرید پیشنهاد میکنیم این نکات را بخوانید.
خواب نابینایان چگونه است

نابینایان در خواب می توانند ببینند ؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خواب دیدن نابینایان بستگی به نوع نابینا بودن آنها دارد مثلا افرادی که طی زمانی بینایی خود را از دست داده اند قادر به دیدن تصاویر واضح در خواب هستند و افرادی که کور رنگی دارند در رویا رنگ ها را نمی بینند.
خواب دیدن

12 خواب که دیدنش در تعبیرخواب هندی ها عالی است

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اهمیت خواب دیدن و تعبیر کردن آن از دوران پیامبران در میان مردم رواج داشته است که افراد مختلف با توجه به علم خود خواب دیده شده را تفسیر می کردند، در این بخش مواردی از تعبیرخواب هندی را خواهید خواند.
روح انسان در خواب

روح انسان در موقع خواب کجا میرود

زمان مطالعه : 9 دقیقه
روح انسان در هنگام خواب از بدن خارج می شود و به هنگام بیداری به بدن باز می گردد.
ترس کودکان

دیدن خواب ترسناک و ترس کودکان از تنها خوابیدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
مشکلات کودکان موقع خواب یا دیدن کابوس و جیغ زدن است یا کلا ترس از تنها خوابیدن دارند که هر دو مشکل را بررسی و درمان میکنیم.
خواب

آیا دیدن خواب سقوط از ارتفاع خطرناک است؟

زمان مطالعه : 2 دقیقه
علی رغم این که اغلب خواب سقوط از ارتفاع پدیده ای عادی و طبیعی محسوب می شود، اما برخی اوقات این تکان های ابتدای خواب ممکن است خطرناک باشد و زندگی ما را در معرض خطر قرار دهد.
صفحه 1 از 2