انرژی

دور كردن انرژی منفی
یکی از راه های موفقیت در زندگی دور کردن انرژی های منفی در شرایط مختلف می باشد که راهکارهای ساده ای دارد و افراد مثبت نگر آن ها را می دانند.
افراد با انرژی مثبت

عادتی که همه افراد با انرژی مثبت دارند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای اینکه انرژی مثبت داشته باشیم، نیاز به انجام کارهای عجیب نیست چرا که افراد با انرژی، عادات ساده ای دارند که هریک از ما می توانیم آنها را انجام دهیم.
شروع روزی پر انرژی

ترفندهایی برای شروع یک روز پرانرژی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما از همان لحظه که بیدار میشوید پر انرژی و سرحال باشید، قطعا تا پایان روز کارهایتان را به نحو احسنت انجام میدهید و احساس بهتری خواهید داشت.
سرحال بیدار شدن از خواب

راز خوشحال و سرحال بیدار شدن از خواب

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بیدار شدن از خواب و دل کندن از رخت خواب گرم و نرم قطعا سخت است؛ اما اگر راز سرحال بیدار شدن را بدانیم قطعا این موضوع آسان تر می شود.
دلایل بی انرژی بودن

این اشتباهات، انرژی براتون نمیذاره

زمان مطالعه : 4 دقیقه
امروزه بسیاری از مردم دچار خستگی مزمن و افت انرژی می باشند، ولی هیچ درک درستی از علت ایجاد این مشکل ندارند؛ اما کمبود انرژی یک خطر مهم برای سلامتی است.
انرژی منفی خانه

چیزهایی که در خانه انرژی منفی پخش میکنند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای جذب چیزهای خوب و انرژی های مثبت در زندگی باید از حذف برخی از وسایل منزلتان شروع کنید. بعضی چیزا در خانه دارای انرژی های منفی هستند که نمیدانید.
دفع انرژی منفی

دفع انرژی منفی خانه و محل کار با سرکه + روش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای از بین بردن و دفع انرژی منفی موجود در خانه و یک محل نیاز نیست شما کار به خصوصی انجام دهید و محتویات یک لیوان شیشه ای مسئول آن هستند.
پاکسازی انرژی منفی

راه پاکسازی کامل بدن و خانه از انرژی منفی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انرژی منفی بدن از محیط جذب می شو و در تمام سیستمات فرد تاثیر می گذارد چیزی که به شما کمک می کند این انرژی منفی را از بین ببرید چند تکنیک کارآمد و ساده است.
داشتن انرژی مثبت

راز داشتن زندگی شاد و انرژی مثبت همیشگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن انرژی مثبت در زندگی موجب موفقیت و پیشرفت هر فردی می شود پس با راهکارهایی مناسب انرژی های مثبت را جذب کنید و زندگی شادی داشته باشید.
انرژی درمانی

با انرژی درمانی و انواع آن آشنا شوید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
روش انرژی درمانی انواع مختلفی دارد که به درمان برخی بیماری ها و تسکین دردها کمک می کند و سبب ایجاد آرامش در افراد می شود.
هرم انرژی

تعریف کامل هرم انرژی و جزئیات سطوح آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هرم انرژی در اکوسیستم شامل چند سطح است که در این سطح ها روند انتقال انرژی مشخص می شود و هر قسمت هرم نشان دهنده تراز های متفاوتی است.
محیط کار

چطور برای کارمندان یک محیط کار پر از انرژی مثبت بسازیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محیط کار مناسب و مثبت قطعا و بدون هیچ تردیدی تاثیرات فوق العاده ی را بر روی بازدهی کار و کارمندان میگذارد که یک جنبه مثبت و خوب می باشد.
انرژی مثبت

ترفندهایی برای داشتن انرژی مثبت خوب

زمان مطالعه : 10 دقیقه
راه حل هایی برای انرژی مثبت داشتن، باید مکتوب و مشخص و بر اساس توان مندی های شما باشد.
داشتن انرژی مثبت

6 تغییر کوچک برای داشتن انرژی مثبت تمام طول روز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از خواب که بیدار می شوید حس شما روزتان را رقم می زند ، احتمالا بد بودن وضعیت روحی خود را با عادت هایی که اول صبح شما را به داشتن انرژی مثبت هدایت می کند کنار بزنید.
انرژی بیشتر

15 کار برای داشتن انرژی بیشتر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با مطالعه این مطلب شما با رعایت کردن این نکات میتوانید در طول روز پرانرژی تر ظاهر شده و از بروز خستگی های شدید جلوگیری کنید.
صفحه 1 از 2