انرژی

انرژی منفی خانه
برای جذب چیزهای خوب و انرژی های مثبت در زندگی باید از حذف برخی از وسایل منزلتان شروع کنید. بعضی چیزا در خانه دارای انرژی های منفی هستند که نمیدانید.
دفع انرژی منفی

دفع انرژی منفی خانه و محل کار با سرکه + روش

زمان مطالعه : 1 دقیقه
برای از بین بردن و دفع انرژی منفی موجود در خانه و یک محل نیاز نیست شما کار به خصوصی انجام دهید و محتویات یک لیوان شیشه ای مسئول آن هستند.
پاکسازی انرژی منفی

راه پاکسازی کامل بدن و خانه از انرژی منفی

زمان مطالعه : 6 دقیقه
انرژی منفی بدن از محیط جذب می شو و در تمام سیستمات فرد تاثیر می گذارد چیزی که به شما کمک می کند این انرژی منفی را از بین ببرید چند تکنیک کارآمد و ساده است.
دور كردن انرژی منفی

دور کردن انرژی های منفی اینطوری راحت تره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
یکی از راه های موفقیت در زندگی دور کردن انرژی های منفی در شرایط مختلف می باشد که راهکارهای ساده ای دارد و افراد مثبت نگر آن ها را می دانند.
داشتن انرژی مثبت

راز داشتن زندگی شاد و انرژی مثبت همیشگی

زمان مطالعه : 8 دقیقه
داشتن انرژی مثبت در زندگی موجب موفقیت و پیشرفت هر فردی می شود پس با راهکارهایی مناسب انرژی های مثبت را جذب کنید و زندگی شادی داشته باشید.
انرژی درمانی

با انرژی درمانی و انواع آن آشنا شوید

زمان مطالعه : 10 دقیقه
روش انرژی درمانی انواع مختلفی دارد که به درمان برخی بیماری ها و تسکین دردها کمک می کند و سبب ایجاد آرامش در افراد می شود.
هرم انرژی

تعریف کامل هرم انرژی و جزئیات سطوح آن

زمان مطالعه : 7 دقیقه
هرم انرژی در اکوسیستم شامل چند سطح است که در این سطح ها روند انتقال انرژی مشخص می شود و هر قسمت هرم نشان دهنده تراز های متفاوتی است.
محیط کار

چطور برای کارمندان یک محیط کار پر از انرژی مثبت بسازیم؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
محیط کار مناسب و مثبت قطعا و بدون هیچ تردیدی تاثیرات فوق العاده ی را بر روی بازدهی کار و کارمندان میگذارد که یک جنبه مثبت و خوب می باشد.
انرژی مثبت

ترفندهایی برای داشتن انرژی مثبت خوب

زمان مطالعه : 10 دقیقه
راه حل هایی برای انرژی مثبت داشتن، باید مکتوب و مشخص و بر اساس توان مندی های شما باشد.
داشتن انرژی مثبت

6 تغییر کوچک برای داشتن انرژی مثبت تمام طول روز

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از خواب که بیدار می شوید حس شما روزتان را رقم می زند ، احتمالا بد بودن وضعیت روحی خود را با عادت هایی که اول صبح شما را به داشتن انرژی مثبت هدایت می کند کنار بزنید.
انرژی بیشتر

15 کار برای داشتن انرژی بیشتر

زمان مطالعه : 6 دقیقه
با مطالعه این مطلب شما با رعایت کردن این نکات میتوانید در طول روز پرانرژی تر ظاهر شده و از بروز خستگی های شدید جلوگیری کنید.
آدم های منفی

آدم های انرژی منفی یا مثبت چه شکلی اند؟

زمان مطالعه : 9 دقیقه
آدم های منفی و مثبت اینجا مقصود انرژی مثبت بودن یا انرژی منفی بودن آدم هاست. چرا بعضی ها همیشه انرژی منفی هستند و یا اینکه چطور از صحبت های یک فرد می توان به مثبت و یا منفی بود انرژی او پی برد.