شستشوی لباس

نرم کننده طبیعی لباس
برخی نرم کننده ها ممکن است در طول زمان منجر به آلرژی شوند و این در حالی است که شما بصورت کاملا طبیعی و بدون هرگونه ماده شیمیایی می توانید آنرا تهیه کنید.
شستن لباس کتان

راز شستشوی لباس های کتان بدون بور شدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
نحوه شستن لباس کتان به دلیل بافت متفاوتی که نسبت به سایر لباس های دیگر دارد باید با رعایت برخی از اصول درست شستشو انجام شود.
شست و شوی پارچه

جنس لباست رو بگو روش شستنش رو بگم

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر فکر میکنید که استفاده از پارچه های مختلف برای لباس کارسختی است اشتباه میکنید، شما میتوانید با رعایت چند نکته از تمامی پارچه ها به راحتی استفاده کنید.
ترفند شستن لباس

ترفندهای به دردنخور شستشوی لباس

زمان مطالعه : 3 دقیقه
در بین ترفندهای تمیزکاری و شستشوی لباس ها برخی از آن ها هیچ تاثیر و فایده ای ندارند. این ترفندها را بدانید تا دیگر بیهوده انجام ندهید.
اشتباهات شستن لباس

اشتباهی که سالهاست در شستن لباس داریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برخی افراد در مورد شستشوی لباس ها باورهای غلطی دارند که موجب آسیب به لباس ها می شوند. این اشتباهات و باورهای غلط هنگام شستن لباس را بدانید و انجام ندهید.
طراحی لاندری روم

ایده لاندری روم برای خانه های کوچک

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لاندری روم از ضروریات هر خانه ای می باشد. حتی اگر فضای کوچکی دارید می توانید با این ایده ها و نکات، لاندری روم زیبا و مناسبی در خانه کوچکتان ایجاد کنید.
لباس سفید رنگ گرفته

شستشوی لباس سفید زرد شده و رنگ گرفته

زمان مطالعه : 3 دقیقه
لباس سفید رنگ گرفته و یا پرده ی سفید منزلتان که با شستشوی همزمان با لباس های رنگی دیگر مثل روز اول سفید نیستند را اینطور بشویید تا نتیجه شما را شگفت زده سازد.
لاندری روم

با لاندری روم و چیدمان آن آشنا شوید

زمان مطالعه : 6 دقیقه
لاندری روم یا رختشویخانه فضایی است که در خانه ها برای شستشو و نگهداری لباس ها با چیدمان و وسایل خاصی طراحی می شود.
شستشوی لباس کتان

راهنمای کامل شستشوی لباس کتان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
شستشوی لباس کتان و پاک کردن لکه از روی آن ها کار بسیار دشواری است و لکه ها با آب خالی از روی لباس های کتان پاک نمی شود و شستن آن مراحلی دارد.
شستن لباس با فلفل

تکنیک جالب شستن لباس با فلفل

زمان مطالعه : 4 دقیقه
خانم ها برای شستن لباس می توانید از مواد طبیعی و بدون ضرر استفاده کنید. شاید باورتان نشود اما استفاده از فلفل سیاه تاثیر فوق العاده ای در شستشوی لباس دارد.
ضدعفونی لباس های زیر

شیوه ضدعفونی لباس های زیر

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تمیز بودن لباس های زیر اهمیت بسیار زیادی در حفظ سلامت و پیشگیری از عفونت ها دارد بنابراین باید با روش صحیح ضدعفونی و خشک شوند.
شستشوی لباس مشکی

فرمول شستن لباس مشکی بدون بور شدن

زمان مطالعه : 4 دقیقه
لباس های مشکی نسبت به سایر لباس ها، نیاز به یک شستشوی دقیق دارند که با رعایت چند نکته می توانید آنها را بدون ایجاد هرمشکلی بصورت کامل شستشو دهید.
شستن لباس

شستن لباس با روشهایی که شاید نمیدانستید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
معمولا اغلب افراد برای شستن لباس ها در لباسشویی به مشکل می خورند و به طور مثال ممکن است لباس ها زیبایی خود را از دست می دهند.
علائم شستشوی لباس

معنی هریک از علائم شستشو روی لباسها چیست ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای افزایش عمر و جلوگیری از آسیب به لباس ها می توانید برای شست و شو، خشک و اتو کردن لباس ها از برچسب های راهنمای لباس ها و علائم بین المللی کمک بگیرید.
شستشوی پرده زبرا

روش صحیح شستشوی پرده های زبرا

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پرده زبرا باید به صورت کاملا تخصصی تمیز شود زیرا در آن از پارچه های لطیفی مثل ابریشم استفاده شده.و نمی توان آن را به طور کامل در آورد و تمیز کرد.
صفحه 1 از 3