جذب افراد

ویژگی افراد جذاب

راز افرادی که ذاتا جذابن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
برخی افراد ذاتا جذاب هستند و دیگران دوست دارند با این افراد ارتباط برقرار کنند. رازهایی در رفتار و خصوصیات افراد جذاب وجود دارد که دیگران را جذب می کنند.
دوست داشتنی باشیم

چیکار کنم همه ازم خوششون بیاد

زمان مطالعه : 11 دقیقه
همه افراد دوست دارند که تحسین شوند و از نظر دیگران دوست داشتنی به نظر بیایند برای این که فردی دوست داشتنی باشید باید ویژگی هایی خاصی داشته باشید.
راندن دیگران از خود

همه از شما دوری می کنن چون ...

زمان مطالعه : 8 دقیقه
اغلب افرادی که تجربیات تلخی در زندگی گذشته داشتند، ناخواسته رفتارها و کارهایی می کنند که موجب دور شدن و رانده شدن دیگران از خود می شوند.
جذب دیگران

ویژگی هایی که دیگران را جذب ما میکند

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اینکه دیگران در کمترین زمان ممکن جذب شما می شوند، به معنی خاص و منحصر بفرد بودن شما می باشد. اما چه دلایل و ویژگی هایی باعث جذب شدن دیگران به ما می شود؟
شخصیت قابل اعتماد

رفتاری که به شخصیتت اعتبار میده

زمان مطالعه : 8 دقیقه
افراد قابل اعتماد و معتبر خصوصیات خاصی دارند. اگر میخواهید شخصیت معتبر و قابل اعتمادی از نظر دیگران داشته باشید باید نکاتی را در عادات روزمره رعایت کنید.
اشتباهات زنان در جذب مردان

اشتباهاتی که مردتان را از شما دور می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برخی از زنان به اشتباه رفتارهایی در زندگی مشترک خود دارند که نه تنها باعث جذب همسر خود نمی شوند بلکه آنها را از خود دور می کنند. این اشتباهات مردان را بیشتر ناراحت می کند.
ویژگی افراد جذاب

ویژگی که برخی افراد را برای همه جذاب می کند

زمان مطالعه : 4 دقیقه
قطعا برای شما هم جای سوال است که چه ویژگی هایی باعث شده که برخی از افراد جذاب هستند، در ادامه با 16 ویژگی افراد جذاب آشنا خواید شد.
راه جذب دیگران

چگونه همه را مجذوب و عاشق خود کنیم؟

زمان مطالعه : 11 دقیقه
چگونه همه را عاشق خود کنیم؟ موفقیت در روابط و جذب افراد چه راه و روشی دارد؟ چندین روش مناسب وجود دارد که برای عاشق کردن و جذب دیگران به خود بسیار مناسب هستند.
تو دل برو شدن

چطور یه آدم تو دل برو باشیم ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
هر فردی این پتانسیل را دارد که یک آدم خواستنی یا تو دل برو باشد نیازی نیست که یک آدم خاص با قیافه و ابعاد و تیپ نامتعارف باشید تا خواستنی و جذاب بشید.
نفوذ در دلها

راه های نفوذ در دلها و جذب دیگران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
برای این که بتوانید در دلهای دیگران نفوذ کنید و بین همه محبوب باشید به علایق آن ها توجه نشان دهید و کاری کنید که خود را برتر از شما بدانند.
دوست داشتنی شدن

به راحتی جذاب و دوست داشتنی شوید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای محبوب و دوست داشتنی شدن در بین دوستان و نزدیکان خود باید تغییراتی در رفتار خود ایجاد کنید تا فردی جذاب به نظر برسید.
راز جذابیت زنان

راز خانم هایی که از بقیه جذاب ترن

زمان مطالعه : 6 دقیقه
جذاب شدن خانم ها در نظر مردان تکنیک های خاصی دارد که می توانید با انجام آن ها به سادگی و بدون هزینه جزو زنان جذاب و زیبا باشید.
افزایش کاریزما

روش افزایش کاریزما و تاثیرگذاری بر دیگران

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کاریزماتیک بودن یا تاثیرگذاری، از صفاتی است که همه ما به نحوی به آن علاقمند هستیم و این در حالی است که راه های افزایش کاریزما بودن خیلی ساده می باشند.
کاریزما

کاریزماتیک ها چه شکلی اند ؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
کاریزماتیک بودن، یکی از اصطلاح هایی است که اگر به میزان کافی با آن آشنا شوید، می توانید نام خود را در لیست افراد موفق در جامعه و خانواده برای همیشه ثبت کنید.
روش جذب افراد

شیوه ی جذب افراد در برخورد اول

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اولین دیدارها با افرادی که می توانند در زندگی ما موثر واقع شوند، بسیار ضروری است که با رعایت چند نکته می توانید اقدام به جذب افراد در برخورد اول کنید.
صفحه 1 از 3