انگل

نشانه انگل
افرادی که در بدنشان انگل دارند معمولا با نشانه های عفونت روبرو می شوند انگل ها خود را به عنوان یک بافت نرمال نشان می دهند و بدن از مبارزه با آن ها امتنا می کند.
علائم انگل

شما هم انگل دارید اگر ...

زمان مطالعه : 3 دقیقه
شکم درد، خستگی و کم خونی تنها چند مورد از علائم رایج انگل در بدن انسان هستند، در ادامه با تمام نشانه ها و علائم جدی وجود انگل در بدن آشنا می شوید.
عجیب ترین بیماری ها

عجیب ترین بیماری هایی که در جهان وجود دارند

زمان مطالعه : 6 دقیقه
در بین مردم دنیا بیماری هایی وجود دارد که تا بحال چیزی در مورد آن ها نشنیده اید، با عجیب ترین و نادر ترین بیماری های دنیا آشنا شوید.
درمان انگل

مراحل تشخیص و روش های سریع درمان انگل کودکان

زمان مطالعه : 4 دقیقه
آلودگی با انگل ها یکی از مشکلات شایع کودکان است که بسیار واگیر دار است ، در ادامه این بخش از نمناک به علائم و راههای درمان انگل در کودکان خواهیم پرداخت.
مبندازول

قرص های جویدنی “مبندازول” چه کاربردی دارند؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
“مبندازول” یک داروی بنزایمیدازول با اثر درمانی بر روی بیماری های انگلی ایجاد شده توسط کرم هاست
مغز

زندگی کرم و انگل در مغز یک دختر! + تصاویر

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در اتفاقی نادر و عجیب پزشک هندی از سر یک دختربچه غده ای آبکی و حبابی شکل را بیرون کشید که پر از انگل و کرم های نواری بود و بیش از نیم کیلو گرم وزن داشت.
عفونت قرنيه

انگل عامل عفونت قرنیه در استفاده کنندگان لنز

زمان مطالعه : 4 دقیقه
عامل عفونت قرنیه در 30 درصد از بیماران مبتلا به کراتیت که مصرف کننده لنزهای تماسی نیز بودند، آکانتامبا که نوعی انگل است، شناخته شد.
کشنده ترین انگل

کشنده ترین انگل روی این دو میوه می نشیند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
میوه ها در مسیر پرورش و رشد بستر برخی از انگل ها و میکروب ها می شوند که با شستشو از بین می روند اما میوه هایی هم با داشتن کشنده ترین انگل خطری جدی برای سلاکتی ایجاد می کنند.