روانشناسی

تست اعصاب
انجام دادن تست های روانشناسی روزنامه ها و مجلات یکی از راه های پی بردن به ویژگی های شخصیتی است تست اعصاب نیز یکی از این تست های روانشناسی است.
فراموش کردن خاطرات بد

راه حل روانشناس برای فراموش کردن خاطرات بد

زمان مطالعه : 5 دقیقه
خاطرات بد گذشته از جمله مواردی است که اگر در ذهن فرد باقی بماند اثرات بدی را بر زندگی او می گذارد. پس باید برای فراموش کردن هر چه زودتر خاطرات بد تلاش کند و زندگی آرام و زیبایی داشته باشد.
خوشگل

مشکلی که فقط سراغ خوشگل ها میاد !!

تاریخ انتشار : 25 شهریور 1401زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها بی شک به دنبال زیبایی و زیبا بودن هستند، اما خوشگل بودن زیاد دردسر هایی دارد که با فهمیدنش ممکن است از این خواسته تان منصرف شوید.
بخشیدن خود

اگه نمیتونی خودتو ببخشی، بخون

زمان مطالعه : 4 دقیقه
بخشیدن خود به دلایل مختلفی برای اغلب افراد بسیار دشوار می باشد اما بهتر است این کار را انجام دهید، به دلیل اینکه بخشیدن خود فواید بسیاری را به همراه دارد.
بچه چندم خانواده

شخصیت شناسی جالب: بچه چندم خانواده ای؟

تاریخ انتشار : 8 شهریور 1401زمان مطالعه : 2 دقیقه
ترتیب فرزندان در خانواده برروی خلق خوی آنها تاثیر بسیار زیادی دارد از این رو ما شخصیت این کودکان را به ترتیب از بچه اول تا آخر برایتان اماده کرده ایم.
فشار روحی

چگونه باید فشارهای روحی و روانی را تخلیه کنیم؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
سبک زندگی جدید استرس و فشار زیادی به همراه دارد که ممکن است تنش هایی ایجاد کند، پس شما باید راه مقابله با این تنش ها را بدانید و فشار روانیتان را کنترل کنید.
متولدین ماه های مختلف

متولدین ماههای مختلف به چی شما حسادت میکنن؟

زمان مطالعه : 4 دقیقه
براساس بررسی های انجام شده، متولدین ماه های مختلف دارای خصوصیات و ویژگی های مختلفی هستند که گاها متولدین سایر ماه ها به این ویژگی ها حسادت می کنند!
متقاعد کردن دیگران

ترفندی ساده برای متقاعد کردن دیگران

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر بابت موضوعی هنوز موفق به متقاعد کردن فرد مدنظرتان نشده اید، تکنیک های کاربردی وجود دارند که با استفاده از آنها می توانید فرد مدنظرتان را متقاعد کنید.
ناراحت شدن از دیگران

چرا حرف همه بهم برمیخوره؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
اگر شماهم جز اون دسته از افرادی هستید که همه چیز را به خودتان میگیرید و زود از دست همه ناراحت میشوید، این ناراحتی شما علت های مختلفی میتواند داشته باشد.
ویژگی نابغه ها

عادت مشترک انسان های نابغه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
نابغه ها همانگونه که در فیلم و سریال ها دیده اید، زندگی بسیار متفاوتی نسبت به عموم مردم جهان دارند که برخی از عادات آنها یکسان و برابر است.
قدرت مدیریت

خصلت افرادی که مدیریت تو خونشونه

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برای آنکه تبدیل به مدیر موفق شویم، باید برخی از ویژگی های مثبت را کسب و ویژگی های منفی را کنار بگذاریم. با این وجود مهم ترین ویژگی های یک مدیر عبارتند از..
نحوه برخورد با بی ادبان

طرز برخورد افراد باهوش با بی ادبی دیگران

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برقراری ارتباط با همه ی آدم ها کار راحتی نیست. برخی از این افراد بی ادب هستند اما ما نمی توانیم رفتار این افراد را کنترل کنیم پس بهترین کار مقابله با روش های منطقی است.
برخورد با فرد سوگوار

باید و نبایدهای برخورد با یک فرد سوگوار

زمان مطالعه : 4 دقیقه
ابراز همدردی برای تسلای خاطر افراد عزادار شیوه مخصوص به خود را دارد و نداشتن مهارت در این موضوع می تواند خود مشکل آفرین باشد.
دوست داشتن خود

برای دوست داشتن خودتان کلیک کنید

زمان مطالعه : 9 دقیقه
اکثر افراد به دلیل دید منفی نسبت به خود احساس نا امیدی دارند، شاید باور این موضوع دشوار باشد اما دوست داشتن خود تاثیری فوق العاده ای بر زندگی شما می گذارد.
30سالگی

چیزی که خیلی هامون بعد 30 سالگی می فهمیم

زمان مطالعه : 2 دقیقه
30 سالگی سن مبهمی در زندگی همه انسان ها است، از این رو همه دوست دارند بدانند بعد از رسیدن به این سن چگونه زندگی می کنند و طرز فکرشان چگونه خواهد بود.
صفحه 1 از 6