بی حوصلگی وکسالت

رفع خستگی عصر
در عصر بخاطر این فکر که روز تمام شده بعضی از افراد دچار پکری و خستگی می شوند که با سرگرم کردن خود توسط موزیک و کتاب و تغذیه نشاط آور قابل رفع می باشد.
درمان بی حوصلگی

بی حوصلگی ، تنبلی و کسالت دیگه تمومه

زمان مطالعه : 7 دقیقه
بی حوصلگی و کسالت مشکلی است در میان کودکان و نوجوانان که باید با انجام برخی فعالیت ها این مشکل را درمان یا از خود دور کنند.
ضعف بدن

بهترین پیشنهاد برای درمان خانگی ضعف بدن

زمان مطالعه : 10 دقیقه
اکثر ما انسان ها روزانه با مشکلات جسمی ای روبه رو می شویم که می توان از جمله آن ها به نداشتن انرژی و داشتن ضعف، خستگی، بی حالی برای انجام کار ها اشاره کرد.
درمان بی حوصلگی

وقتی حال و حوصله ی هیچی رو نداری ....

زمان مطالعه : 7 دقیقه
برای همه افراد این اتفاق افتاده است که برخی اوقات حوصله انجام هیچ کاری را ندارند که با در پیش گرفتن بهترین راه حل ها می توان خود را از این بی حوصلگی نجات داد.
رفع کسالت و بی حالی

با این خوراکی ها بی حالی را فتیله پیچ کنید !

زمان مطالعه : 4 دقیقه
برای اینکه بی حالی و کسالت های بی دلیلتان را رفع کنید فورا به سراغ یخچال بروید و شروع به خوردن میوه کنید مخصوصا میوه های قرمز، همچنین شکلات نیز نشاط آور می باشد.
رفع خستگی

رفع خستگی و کسالت با میوه ای ترش و خوشمزه

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد با خستگی و کسالت مداوم مواجه هستند و نمی دانند برای درمان آن باید چه کنند، یکی از بهترین روش ها برای رفع کسالت و خستگی مصرف مواد غذایی و تغذیه سالم است.
فواید بی حوصلگی و افسردگی

وقتی بی حوصلگی و افسردگی برایتان مفید می شود!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
معمولا وقتی میبینیم کسی افسردگی دارد یا بی حوصله است حتما پیش خود فکر می کنیم که او توانایی انجام کاری را ندارد در صورتی که اینطور نیست!
رفع خواب آلودگی در محل کار

دلیل کسالت و بی حوصلگی در محیط کار چیست؟ + راه چاره

زمان مطالعه : 5 دقیقه
همه ما گاهی دچار احساس نا خوشایند کسالت و خواب آلودگی در محیط کار می شویم که این بی حوصلگی ها خود منجر به اضطراب و کاهش بهره وری می شود.
ایجاد انگیزه

راه های ایجاد انگیزه و رهایی از بی حوصلگی

زمان مطالعه : 5 دقیقه
اگر شما هم جزو افراد بی حوصله و بی انگیزه هستید که حوصله ی هیچ کاری را ندارید بهتر است راه های ایجاد انگیزه و خلاصی از بی حوصلگی را بیاموزید.