حفظ سلامتی بدن

کمبود چربی بدن
هر بیماری قبل از حاد شدن نشانه هایی در بدن بروز میدهد که با تشخیص سریع تر علامت ها میتوانید مانع از آسیب دیدن بدنتان شوید.
روش حفظ سلامتی

فرمول حفظ سلامت در روزهایی که سرتون شلوغه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
در روزهای شلوغ کاری تان از برنامه حفظ سلامت بدن غافل نشوید. با مراقبت از خود و حفظ سلامتی تان می توانید در کارهای خود موفق تر باشید.
علت مریض نشدن زنان

راز زنانی که مریض نمیشن چیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از زنان در طول زندگی بسیار کمتر از سایر افراد دچار مریضی می شود، عادت به چرت زدن، مصرف پروتئین، شاد بودن و کار با وزنه از ویژگی های این دسته زنان می باشد.
دیسک کمر

دیسک کمر ، از اولین علامت تا آخرین راه درمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دیسک کمر در طول سال به طور تدریجی اتفاق می افتد و شما می توانید با رعایت چند نکته از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنید.
راز جوانی صورت

راز پیر نشدن صورت زنان هندی معلوم شد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
حفظ سلامت بدن در جوان ماندن تاثیر بسزایی دارد. هندی ها رازهایی برای جوان ماندن و مراقبت از سلامتی دارند که آن ها را فاش کردند.
التهاب روده و فراموشی

دل دردی که شما را دچار فراموشی می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با بالاتر رفتن سن ترس از ابتلا به فراموشی و آلزایمر در افراد افزایش پیدا میکند اماخوب است بدانیدکه چه عواملی خطر ابتلا به فراموشی و آلزایمررا بیشتر میکنند.
سلامت مردان

راز مردانی که از بقیه سالم ترن

زمان مطالعه : 12 دقیقه
اگر کنجکاوید تا راز و رمز آقایونی که همیشه سالم و سرحالند را بدانید، کار چندان سختی نخواهید داشت و به راحتی می توانید اسرار آنها را در اختیار داشته باشید.
خواب و سلامتی

راز آدم هایی که کمتر از بقیه مریض میشن

زمان مطالعه : 3 دقیقه
همه انسان ها دوست دارند که در زندگی انرژی بیشتری داشته و مثبت نگر باشند، دست یافتن به این خواسته نیازمند تغییراتی در روتین زندگی روزانه مان است.
افزایش عمر با آجیل

آجیلی که عمر رو زیاد می کنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از زمان های قدیم تا الان داشتن عمرطولانی یکی از آرزوهای بزرگ بشر بوده، به همین خاطر زمان آن رسیده که با نگرش دیگری به مواد غذایی نگاه کنید.
آزمایشات چکاپ

10 مهمترین چکاپی که باید انجام دهیم

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با بالا رفتن سن احتمال ابتلا به سرطان و بیماری های خطرناک در هر فردی افزایش می یابد بنابراین باید این آزمایشات چکاپ مهم را حتما انجام دهید.
علائم حیاتی

انواع علائم حیاتی انسان و روش تست هرکدام

زمان مطالعه : 7 دقیقه
علائم حیاتی بدن انسان شامل دمای بدن، ضربان نبض، تعداد تنفس و فشار خون می باشد که هر کدام روش خاصی برای اندازه گیری و تشخیص دارند.
انواع سلامتی

نوعی از سلامتی که همه مون بهش نیاز داریم

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سلامتی انواع مختلفی دارد و تعدادی از آن ها نقش مهمی در تعادل و پیشرفت زندگی ایفا میکنند بنابراین آگاهی از انواع سلامتی برای داشتن زندگی سالم ضروری است.
پیوره لثه

درمان خانگی و طب سنتی پیوره لثه چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیوره لثه باعث پوسیدگی و از بین رفتن لثه ها و استخوان های اطراف دندان می شود که در صورت درمان نکردن منجر به از بین رفتن دندان ها می شود.
عوارض پلاستیک

بلایی که پلاستیک ها سرمان می آورند!

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دلایلی مهمی برای کاهش مصرف پلاستیک ها و دوری از آن ها وجود دارد، همچنین پلاستیک عوارض و اثرات منفی برای سلامت انسان دارد.
جوان ماندن

تکرار هر روز این کار نمیذاره پیر بشی 

زمان مطالعه : 2 دقیقه
همه انسان ها دوست د ارند که جسم و روح جوانی داشته باشند، این آرزویی غیر ممکن به نظر می رسد اما اینگونه نیست شما میتوانید با انجام اقداماتی ساده جوان بمانید.
صفحه 1 از 3