حفظ سلامتی بدن

افزایش عمر با آجیل

آجیلی که عمر رو زیاد می کنه

زمان مطالعه : 2 دقیقه
از زمان های قدیم تا الان داشتن عمرطولانی یکی از آرزوهای بزرگ بشر بوده، به همین خاطر زمان آن رسیده که با نگرش دیگری به مواد غذایی نگاه کنید.
دیسک کمر

دیسک کمر ، از اولین علامت تا آخرین راه درمان

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دیسک کمر در طول سال به طور تدریجی اتفاق می افتد و شما می توانید با رعایت چند نکته از ابتلا به این بیماری جلوگیری کنید.
التهاب روده و فراموشی

دل دردی که شما را دچار فراموشی می کند

زمان مطالعه : 3 دقیقه
با بالاتر رفتن سن ترس از ابتلا به فراموشی و آلزایمر در افراد افزایش پیدا میکند اماخوب است بدانیدکه چه عواملی خطر ابتلا به فراموشی و آلزایمررا بیشتر میکنند.
علت مریض نشدن زنان

راز زنانی که مریض نمیشن چیه؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
برخی از زنان در طول زندگی بسیار کمتر از سایر افراد دچار مریضی می شود، عادت به چرت زدن، مصرف پروتئین، شاد بودن و کار با وزنه از ویژگی های این دسته زنان می باشد.
سلامت مردان

راز مردانی که از بقیه سالم ترن

زمان مطالعه : 12 دقیقه
اگر کنجکاوید تا راز و رمز آقایونی که همیشه سالم و سرحالند را بدانید، کار چندان سختی نخواهید داشت و به راحتی می توانید اسرار آنها را در اختیار داشته باشید.
سلامت خانمها

6 محصول برای مراقبت از سلامت خانمها

زمان مطالعه : 3 دقیقه
امروزه با گذشت زمان و پیشرفت تکنولوژی ، دانشمندان تعدادی ماده غذایی را یافتند که می توانند در سلامت خانمها تاثیر گذار باشند.
آزمایشات چکاپ

10 مهمترین چکاپی که باید انجام دهیم

زمان مطالعه : 8 دقیقه
با بالا رفتن سن احتمال ابتلا به سرطان و بیماری های خطرناک در هر فردی افزایش می یابد بنابراین باید این آزمایشات چکاپ مهم را حتما انجام دهید.
توصیه پیامبر برای سلامتی

آنچه علم درباره سخنان پیامبر (ص) میگوید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
پیامبر اسلام (ص)، در طی سال های عمر خویش، سخنان گهرباری در مورد سلامتی و داشتن جسم سالم بیان کردند که از نظر علم امروزه، سخنان کاملا علمی هستند.
نوع پیری

بدن از کجا پیر میشه؟ بدونید و جلوشو بگیرید

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پیری انواع مختلفی دارد و در افراد مختلف نوع آن متفاوت است. شما می توانید با تشخیص نوع پیری خود پروسه پیر شدن خود را به تاخیر بیندازید.
سلامت شنوایی

5 نباید بزرگ برای حفظ سلامت شنوایی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
سلامت شنوایی مهمترین عامل برای داشتن فن بیان قوی است. عوامل مختلفی وجود دارد که به سلامت گوش ها آسیب می رساند. رعایت برخی باید و نباید ها موجب حفظ سلامت شنوایی خواهد شد.
عوارض لباس خیس

خطرات جدی پوشیدن لباس خیس و عرق کرده

زمان مطالعه : 4 دقیقه
تعویض لباس های خیس و عرق کرده بعد از ورزش کردن برای سلامت بدن ضروریست. در غیر این صورت پوشیدن این لباس ها عوارض خطرناکی را به همراه دارند.
ریکاوری بدن

بخش مهم و فراموش شده ی سلامت بدن

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زمانی که نتیجه آزمایش چکاپ شما منفی است ولی با این حال شما احساس خوبی ندارید باید توانایی و سرعت ریکاوری بدنتان را افزایش دهید.
علائم حیاتی

انواع علائم حیاتی انسان و روش تست هرکدام

زمان مطالعه : 7 دقیقه
علائم حیاتی بدن انسان شامل دمای بدن، ضربان نبض، تعداد تنفس و فشار خون می باشد که هر کدام روش خاصی برای اندازه گیری و تشخیص دارند.
عوارض پلاستیک

بلایی که پلاستیک ها سرمان می آورند !

زمان مطالعه : 6 دقیقه
دلایلی مهمی برای کاهش مصرف پلاستیک ها و دوری از آن ها وجود دارد، همچنین پلاستیک عوارض و اثرات منفی برای سلامت انسان دارد.
پیوره لثه

درمان خانگی و طب سنتی پیوره لثه چیست؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
پیوره لثه باعث پوسیدگی و از بین رفتن لثه ها و استخوان های اطراف دندان می شود که در صورت درمان نکردن منجر به از بین رفتن دندان ها می شود.
صفحه 1 از 3