دستگاه گوارش

تقویت دستگاه گوارش
برای تقویت و بهبود عملکرد دستگاه گوارش باید ویتامین های مورد نیاز این عضو مهم بدن را از طریق میوه ها و مواد غذایی تامین کنید.
ادویه برای دستگاه گوارش

ادویه های مفید برای گوارش تان

زمان مطالعه : 3 دقیقه
گاها ممکن است ضعف و دردهای خفیفی را در دستگاه گوارش بنابر دلایل مختلفی احساس کنیم که با استفاده از برخی ادویه های مفید می توان به کمک این ضعف رسید.
گوارش و بیماری چشم

مشکل چشمی که ریشه در روده دارد!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
بسیاری از مشکلات اعضای بدن ما به یکدیگر ارتباط دارند. آیا می دانستید عامل برخی از بیماری های چشمی، مشکلات دستگاه گوارش هستند؟
تقویت گوارش کودک

به داد گوارش کودکتان برسید

زمان مطالعه : 4 دقیقه
با استفاده از چندین روش ساده اما بسیار کاربردی می توانیم گوارش کودک را تقویت کنیم، راهکارهایی که موجب بهبود گوارش نوزاد و کودکان می شود.
مشکلات گوارشی در ایام نوروز

بیماران گوارشی ، عید چی بخورن و چی نخورن؟

زمان مطالعه : 5 دقیقه
مشکلات گوارشی در ایام نوروز به دلایل مختلفی ایجاد می شود پس تغذیه مناسب ایام عید را جدی بگیرید تا دچار این بیماری نشوید.
مشکل گوارشی

7 مشکل گوارشی که نباید نادیده گرفت

زمان مطالعه : 4 دقیقه
اغلب افراد به مشکلات گوارشی توجه خاصی نمی کنند و آن ها را ساده در نظر می گیرند، در حالی که برخی از مشکلات گوارشی هشدار از یک وضعیت جدی می دهند و هرگز نباید آن ها را نادیده گرفت!
دستگاه سیستم گوارش

حقایق جذاب درباره سیستم گوارش انسان

زمان مطالعه : 12 دقیقه
دستگاه سیستم گوارش بدن انسان نقش کلیدی در سلامت فرد ایفا می کند و با آشنایی با بخش های مختلف دستگاه گوارش می توانید از این عضو مهم بیشتر مراقبت کنید.
سندرم شریان مزانتریک

علائم سندرم پیچیده ی شریان مزانتریک فوقانی

زمان مطالعه : 4 دقیقه
سندرم شریان مزانتریک یکی از علل نادر انسداد دستگاه گوارش است که معمولا به خاطر از دست دادن پد چربی مزانتریک به وجود می آید.
بیماری های گوارشی

بیماری های گوارشی شایع بین ایرانی ها

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بروز هر گونه سوزش، درد و... در دستگاه گوارش موجب نگرانی افراد می شود در حالی که دلیل آن را نمی دانند، در ادامه بیشتر از جزئیات رایج ترین بیماری های گوارشی مطلع خواهید شد.
قرص آندوسکوپی

قرصی که کار آندوسکوپی را انجام میدهد

زمان مطالعه : 2 دقیقه
آندوسکوپی یکی از روشهای تشخیص بیماری در دستگاه گوارشی است و بسیاری از بیماران از سخت بودن این روش عذاب می کشند اما قرص آندوسکوپی این کار را بسیار آسان کرده است.
پاکسازی گوارش

اکسیری برای پاکسازی گوارش ، کاهش وزن و جوان سازی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
پاکسازی گوارش برای افرادی که از ناراحتی های معده و روده رنج می برند و افرادی که جلوگیری از ابتلا به بیماری های سخت و سرطان های دستگاه گوارش اهمیت دارد به راحتی با مواد گیاهی ممکن است.
بیماری سیبو

رژیم غذایی افراد مبتلا به بیماری گوارشی سیبو

زمان مطالعه : 5 دقیقه
بیماری سیبو یکی از بیماری های دستگاه گوارش است که از قسمت روده کوچک شروع میشود وعلایمی همچون اسهال و سوء هاضمه دارد.
رژیم غذایی فودمپ چیست

فواید رژیم غذایی فودمپ برای افراد مبتلا به اختلالات گوارشی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
رژیم غذایی فودمپ و سبزیجات دارای کربوهیدرات های کوتاه مدت قابل تخمیر هستند و منافع قابل توجهی برای افراد مبتلا به اختلالات گوارشی شایع فراهم می کنند.
مصرف ایبوپروفن

شمایی که نمیدانید و ایبوپروفن برایتان سم است!

زمان مطالعه : 4 دقیقه
چه کسانی نباید ایبوپروفن را مصرف کنند و ایبوپروفن برای چه افرادی سم است؟ در برخی از شرایط مصرف ایبوپروفن بسیار خطرناک است و می تواند عوارض جدی را برای سلامت بدن به همراه داشته باشد.
فواید و خواص نارنج

خواصی نهفته در برگ ، پوست ، آب و میوه نارنج

زمان مطالعه : 8 دقیقه
نارنج دارای خواص و فواید شگفت انگیزی برای سلامت بدن است، از خواص نارنج می توان به کاهش وزن، جلوگیری از ریزش مو، بهبود سرماخوردگی و بهبود یادگیری اشاره کرد.
صفحه 1 از 3