زینک

خواص زینک
مصرف قرص زینک، فواید عالی برای سلامت بدن دارد و به پیشگیری و درمان بسیاری از بیماری ها کمک می کند، البته منابع غذایی مناسبی هم برای دریافت روی وجود دارند.
کمبود مس در بدن

عوارض نگران کننده زیاده روی در مصرف روی

زمان مطالعه : 3 دقیقه
روی و مس مواد معدنی ضروری برای بدن هستند. اما میزان مصرف هر یک متفاوت است و باید کنترل شوند زیرا کمبود مس و مصرف زیاد روی برای بدن مشکل ساز خواهد بود.
ویتامین ریزش مو

ویتامینی که باعث ریزش موهات میشه!!

زمان مطالعه : 2 دقیقه
ویتامین ها یکی از راه های درمان ریزش مو هستند اما استفاده از برخی از آن ها نتیجه ی عکس داشته و باعث ریزش شدید مو میشوند.
کرم زینک اکساید

فواید کرم همه کاره ای به نام زینک اکساید

زمان مطالعه : 5 دقیقه
زینک اکساید دارای خواص اعجاب انگیزی است که شاید تا به حال شما در مورد آن نشنیده اید خواص این کرم پر کاربرد به زیبایی پوست محدود نمی شود و طیف گسترده ای دارد.
کمبود زینک

علامت اصلی کمبود زینک در بدن+ درمان

زمان مطالعه : 7 دقیقه
کمبود زینک خطراتی زیادی برای بدن به همراه دارد. آگاهی از نشانه های اصلی کمبود روی و مواد غذایی غنی از آن به شما برای درمان سریع این مشکل کمک بسزایی میکند.
قرص زینک

قرص زینک رو صبح بخوریم یا شب؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زینک یکی از مهم ترین ویتامین ها برای بدن است که نقش بسیار زیادی در سلامت بدن دارد و مصرف به موقع این دارو در عملکرد آن تاثیر مستقیم دارد.
مصرف مکمل زینک

کیا باید قرص زینک بخورن؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
زینک ماده ای مهم و ضروری برای بدن انسان می باشد که کمبود آن موجب ایجاد مشکلاتی در سلامتی می شود بنابراین باید به مقدار کافی قرص یا منابع غذایی آن مصرف شود.
عوارض کمبود زینک

می دانید عوارض کمبود زینک با بدن شما چه می کند؟

زمان مطالعه : 6 دقیقه
کمبود زینک یا روی می تواند باعث به تعویق انداختن بلوغ جنسی و ریزش مو و دیر خوب شدن زخم شود بیماری هایی مثل دیابت و آرتروز باعث کاهش زینک در بدن می شوند.
کمبود زینک

کمبود زینک با بدن شما چه می کند؟

زمان مطالعه : 3 دقیقه
بدن ما به روی نیاز دارد زیرا کمبود زینک در بدن می تواند آسیب جدی به عملکرد سیستم ایمنی وارد آورد.